Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ena31

    BlueGirl

    Caos, nova sam ovde, kasni mi menga 2 dana, uradila sam danas test bledo roze druga crta. Procitam na netu ako kapne urin na deo gde su crte moze biti lazno pozitivan ??

    Najsigurnije je da ponoviš test da se uvjeriš dali si ga ispravno napravila…i blijeda crta je crta, to samo može značiti da je rana trudnoća, sretno!


    Vazii hvala ti puno, uradicu ujutru opet. Evo sad me stomak bolj mislim donji deo kao da cu da dobijem ali nista.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    BlueGirl

    Ena31

    BlueGirl

    Caos, nova sam ovde, kasni mi menga 2 dana, uradila sam danas test bledo roze druga crta. Procitam na netu ako kapne urin na deo gde su crte moze biti lazno pozitivan ??

    Najsigurnije je da ponoviš test da se uvjeriš dali si ga ispravno napravila…i blijeda crta je crta, to samo može značiti da je rana trudnoća, sretno!

    Vazii hvala ti puno, uradicu ujutru opet. Evo sad me stomak bolj mislim donji deo kao da cu da dobijem ali nista.


    I to može biti simptom t , mene bolilo skroz negdi do 12tjedna mislim😀…javi rezultat, znatiželjna sam, ja bi da su svi trudni😂😂

  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uradicu jos jedan ujutru pa da vidimo sta kaze, bojim se toga sto sam procitala ako kapne da je test lazan. :(

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    I blijeda crta je crta,iz iskustva,tako da vjerujem u plus

  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, videcemo ujutru opet stalno idem u wc i gledam da li sam dobila… 

  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo i jutros bleda donja crtaa :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    BlueGirl

    Evo i jutros bleda donja crtaa :)


    A sličica? Ipak je crta, tako da čestitam 😍😀kad ti je bila zadnja m? Od prvog dana zadnje m si računaj, za pregled je najbolje da ti prođe oko 7, 8 tjedana  , da se sve ljepo vidi i čuje srčeko, znaju cure ić ranije pa se ništa ne vidii jer je rano, u svakom slučaju javi se svom giniću i uživaj u trudnoći 😂

  • Ivana28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok nova sam ovdje. Znaci menga mi je u 1 mj kasnila 6 dana. Dobila sam al skroz cudno trajala je 3 dana i imala je cudnu boju. I evo sad od te kao menge me neprestano boli trbuh, leda. Imam glavobolje zadnji par dana osjecam mucninu. Idem na vc svaki cas i imam bijeli iscjedak. Decko je svrsio u mene oko 26.12.2017. Da li je moguca trudnoca? 

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Je i nije..dok ne dode i do testa sve je neizvjesnost jer svaki simptom je moguc za mengu i trudnoću,nemas druge nego cekat

  • Danibroz

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Poštovani,

    Zanima me, spavao sam s curom, imali smo spolni odnos par puta nezastičeno ali nijednom nisam ejakuirao u nju ali me strah da je ipak malo toga mozda i otislo iako nisam. danas joj je trebala biti dan kad treba dobit menstruaciju ali još nista nije dobila. par puta smo stupili u spolni odnos ali da smo koristili prezervative i nije pukao sve je u redu. to se sve dogadalo tjedan dana prije nego bi trebala dobiti vjerojatno joj malo kasni. Nekoristi nikakve kontrecepcijske pilule i ništa od tog nepije. samo me zanima dali je ona sad trudna?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.