Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima.

    Imam redovne cikluse od kad sam prvi puta dobila..Ciklus mi traje od 23 do 27 dana al 90% slučaja bude ravno 25 dana..ako urani 2 dana idući mjesec ta dva dana kasni. Počeli smo raditi na bebi. Od kraja prošlog ciklusa mjerim bazalnu i stavljam link sa FF-a kako ide ovaj mjesec. Ovulacija mi je bila na 11.-12. dan ciklusa. tad sam imala egg white iscjedak..koji se ponovio opet 14.ti dan ciklusa mnogo obilniji rastezljiviji (dan prije smo se keksnuli u ponoć i to jutro ( hormoni) pa je možda bilo pomiješano sve al bilo je samo jednom taj dan na papiru i izrazito rastezljivo..ovulacija nije jer mi ciklus traje 25 dana može jedino bit kraj plodnih dana..e sad me zanima šta mislite o mome grafu  malo je rano al sam nestrpljiva..mjerim ujutro BT čim otvorim oči,a vikendom nakon 6 sati sna navijam alarm pošto mi je to neki prosjek mjerenja pa da ne odstupam previše i prespavam.. Nisam iskusna u očitavanju grafa baš pa molim pomoć..znam da je još rano za išta. Jedini je simptom što imam grčeve koji traju 5 sekundi tokom dana par puta baš u maternici ne u jajnicima al možda i umišljam

    graf od mjeseca prije mjeren pred početak menge
    https://postimg.org/image/cb4vlgkbf/ [postimg.org]

    graf od 4.12. ciklusa
    https://postimg.org/image/oyp8bxee3/ [postimg.org]

  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Juterko zenice vjesticu sam imala 23.12.2017 ciklus mi traje 31 dan i 08.01.2018 imala sam 4 dana smedji iscijedak,vjesticu nisam dobila a test neg. Neznam sta se dogadja.😊

  • Anchyk

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Curke bok ovdje sam nova imam jedno pitanje,ugl prosli cetvrtak sam bila na ginekoloskom pregledu redovnom kak idem svake godine i na ultrazvuku mi je reko da se vidi gestacijski mjehur koji je inace pocetak trudnoce na sto sam ja rekla da je trudnoca nemoguca i onda je reko da je pocetak krvarenja, a sad mi kasni M tri dana , jucer sam radila test navecer i bio je negativan, vise mi nis nije jasno, a stalno me boli trbuh ko da cu dobiti svaki tren??? Jel imao tko slican slucaj

    Hvala unaprijed na pomoci 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Napravi opet test ujutro,s prvim jutarnjim urinom!Mozda je mala ttudnoca pa je razina hormona bila preniska!Ali zasto kazes da je trudnoca apsolutno nemoguca?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ode post…A ti grcevi koje imas mogu se pojaviti i u ranoj trudnoci;

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Anchyk

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Zato sto sam zadnji odnos imala 1.1. A drugi dan sam dobila M i mislim da je bioloski to stvarno nemoguce, a na ultrazvuku je bila vidljiva i ovulacija ovaj mjesec tak da nije da se nesto poremetilo i nikad mi ne kasni ili dodje dva dana ranije ili na dan, ali doslovno 

  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Curke kasni jos uvjek danas je deveti dan nikakve simtome nemam osim bola u ledjima,i sinoc mi se pojavio bjeli sirasti gusti iscijedak,dali je koja imala nesto slicno? Imam nezasticene odnose test prije 4 dana bio neg.hvala vam na odg.

  • Anchyk

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da i meni su dva bila negativna uzela sam onaj najjeftiniji danas i mislim da je bila druga mokraca ali ful malo sad fakat vise neznam, uzasno mi se vrti u glavi kad sam gladna ko da imam zgaravicu i dalje imam grceve ko da ce svaki trwn procuriti, a nista😱😱 danas 4. Dan kasni 

  • BlueGirl

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Caos, nova sam ovde, kasni mi menga 2 dana, uradila sam danas test bledo roze druga crta. Procitam na netu ako kapne urin na deo gde su crte moze biti lazno pozitivan ??

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    BlueGirl

    Caos, nova sam ovde, kasni mi menga 2 dana, uradila sam danas test bledo roze druga crta. Procitam na netu ako kapne urin na deo gde su crte moze biti lazno pozitivan ??


    Najsigurnije je da ponoviš test da se uvjeriš dali si ga ispravno napravila…i blijeda crta je crta, to samo može značiti da je rana trudnoća, sretno!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.