Da li sam trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Skoči na temu: tko planira i radi na bebi.

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Ponovi sutra ujutro test i to neki drugi kupi, ili odi vadit Bhcg iz krvi. Ovo nagadjanje i simptomi koje primjecujes te nece odvest nikuda. Sretno

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sorry ako sam nepristojna s pitanjem, imas 20 g, netko je spomenuo decka u Njemackoj i kud ti se zuri s trudnocom?? 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 

    Nova na forumu, 31 godina i planirala sam trudnoću. 

    Zadnja menstruacija je bila 20.9. (početak), po mojoj aplikaciji kasni mi sada 5 dana. Inače je redovita (+/- 1-2 dana jednom svakih par mjeseci). 

    Radili smo na bebi, nismo strogo ciljali plodne dane. Napravila sam dva testa (ona za 15 kn), jedan sinoć, jedan jutros i oba su pozitivna (dvije crtice). Osjećam napetost u donjem dijelu trbuha kao pred mengu, ali nekako drugačije. Ugl, sve ukazuje da bi to moglo biti to. 

    Pošto mi ginić radi danas popodne, a i vikend će, mogu tek u ponedjeljak na vađenje krvi i sve to što se već radi :D 

    Mislite li da je test u pravu? Znam da zvuči glupo, ali ne želim se prerano veseliti jer imamo određene dijagnoze koje smanjuju plodnost. 

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Pozdrav svima,

    Nova naforumu, 31 godina i planirala sam trudnoću.

    Zadnja menstruacija jebila20.9. (početak), po mojoj aplikaciji kasni mi sada 5 dana. Inače je redovita (+/- 1-2 dana jednom svakih par mjeseci).

    Radili smo na bebi, nismo strogo ciljali plodne dane. Napravila sam dva testa (ona za 15 kn), jedan sinoć, jedan jutros i oba su pozitivna (dvije crtice). Osjećam napetost u donjem dijelu trbuha kao pred mengu, ali nekako drugačije. Ugl, sve ukazuje da bi to moglo biti to.

    Pošto mi ginić radi danas popodne, a i vikend će, mogu tek u ponedjeljak na vađenje krvi i sve to što se već radi :D

    Mislite li da je test u pravu? Znam da zvuči glupo, ali ne želim se prerano veseliti jer imamo određene dijagnoze koje smanjuju plodnost.


    Pozdrav i tebi i cestitam,jer nemoguce da dva testa budu lazno pozitivna ;)

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    HappySeal

    Pozdrav svima,

    Nova naforumu, 31 godina i planirala sam trudnoću.

    Zadnja menstruacija jebila20.9. (početak), po mojoj aplikaciji kasni mi sada 5 dana. Inače je redovita (+/- 1-2 dana jednom svakih par mjeseci).

    Radili smo na bebi, nismo strogo ciljali plodne dane. Napravila sam dva testa (ona za 15 kn), jedan sinoć, jedan jutros i oba su pozitivna (dvije crtice). Osjećam napetost u donjem dijelu trbuha kao pred mengu, ali nekako drugačije. Ugl, sve ukazuje da bi to moglo biti to.

    Pošto mi ginić radi danas popodne, a i vikend će, mogu tek u ponedjeljak na vađenje krvi i sve to što se već radi :D

    Mislite li da je test u pravu? Znam da zvuči glupo, ali ne želim se prerano veseliti jer imamo određene dijagnoze koje smanjuju plodnost.


    Cestitam ti! Naravno da su dva testa u pravu,plus kasni ti pet dana

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar HappySeal

    HappySeal

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Ne znam kako sam uspjela staviti prazan post, a ne mogu ga editirati! 

    Hvala cure! Prvi mi je put i nemam pojma u što se upuštam, ali jako sam sretna! Hvala na pomoći!

    [lilypie.com]

    27.6. 💙

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hajahaha,za pocetak se prebaci na temu ljetne bebe 2018. 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Sanchika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zdravo devojke,

    Prvi put sam na ovakvim stranicama i prvi put pisem

    Imam jednu nedoumicu i treba mi pomoc .

    Od kada znam za sebe menstruacija mi traje po 6 dana , a u poslednja 3 meseca samo 2 i treci dan braonkasti iscedak .. i imam grceve u stomaku i probada me i tako skroz neki cudan osecaj u donjem delu stomaka.

    prethodnu menstruaciju sam imala 4 oktobra a onda nezasticen odnos sa muzem 20 og Oktobra, dobila sam sam sledecu menstruaciju 1og novembra ali je jako kratko trajala samo 2 dana i onda braonkasti iscedak 1 dan .

    Sta to moze biti?
    Jel bih trebala posetiti ginekologa?

    Hvala unapred na odgovoru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.