Da li sam trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage žene majka kraljice.

    Znači ovako imam 20 godina. Ciklusi su mi inače uredni točni u dan. No ovaj mjesec mi kasni 6 dana. Osjećam umor, vrtoglavicu, pojela bi sve sta vidim, idem često mokriti i ujutro mi je muka također u zadnja tri dana imam glavobolje i nos mi curi a nisam prehladena tjelesna temperatura mi je 37.2.Počelo me bockati u donjem dijelu trbuha i osjećam napuhanost. Inače me trbuh boli tjedan dana prije menge razdražljiva sam i sise mi se povećaju i bole no ovaj mjesec ništa od simptoma menge. U trbuhu mi je skroz čudan osjećaj ko nikad do sad.

  • Malena123

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    malenabeba

    Drage žene majka kraljice.

    Znači ovako imam 20 godina. Ciklusi su mi inače uredni točni u dan. No ovaj mjesec mi kasni 6 dana. Osjećam umor, vrtoglavicu, pojela bi sve sta vidim, idem često mokriti i ujutro mi je muka također u zadnja tri dana imam glavobolje i nos mi curi a nisam prehladena tjelesna temperatura mi je 37.2.Počelo me bockati u donjem dijelu trbuha i osjećam napuhanost. Inače me trbuh boli tjedan dana prije menge razdražljiva sam i sise mi se povećaju i bole no ovaj mjesec ništa od simptoma menge. U trbuhu mi je skroz čudan osjećaj ko nikad do sad.


    Pozdrav malenabeba, napravi test za trudnoću 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Al ti kasni sest dana,bilo koji test ce ti odma pokazat

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Još nisam dobila. Pravila ujutro onaj test za 30 kn pokazo negativnu blijedu crtu 😞 Već me pomalo strah.

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Simptoma menge nema osim ta bol u trbuhu svi simptomi mi upućuju na trudnoću ali test je negativan.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    malenabeba

    Još nisam dobila. Pravila ujutro onaj test za 30 kn pokazo negativnu blijedu crtu 😞 Već me pomalo strah.


    Kakvu negativnu blijedu crtu? 
    Ili je jedna crta ili su dvije. Daj slikaj test

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Aha. To je negativan test koliko ja vidim. Plusica nema…barem ne vidim jer je dosta mutna slika. Mislim da nisi trudna. Kasni samo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Neznam više ni ja. Nikada mi nije kasnila. Kada sam ugledala tu crticu razočarala sam se pričekati ću još koji dan pa opet napraviti ako ništa ići ću doktoru. Pravila sam papu prije dva mjeseca i komplet pregled sve bilo uredu.

  • Deleted user

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    A

    A točno kada je dečko došao iz Njemačke bili su mi plodni dani

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.