Da li je test pozitivan?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zepa555

    zepa555

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje 😘 imam pitanje. M mi je uvijek bila neredovita pa sam pila pilule i prestala. Imam kcer koja ima 9 godina. U posljednje vrijeme imam redovite M. Ciklus 28 dana. Znaci nikad bolje. Znala me zeznut dan dva. Al rijetko. Ja i decko smo bas aktivni stalno i on ima veliku zelju za bebom. Meni kasni danas 6-i dan. Danas kad sam se brisala ostalo mi je rozo na papiru. Sad je malo tamnije. Cijelo vrijeme imam blage kao “grceve” i lagani pritisak. Danima mi je malo mucno, glava me boli,donji dio leda me probada i donji dio trbuha,cice me jako malo bole… sad nezz sta ce bit s ovim “krvarenjem” nazovimo to tako. Dal ce bi jace ili ne. Uglavnom napravila sam danas navecer test. Kaj vi mislite?

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Napravi test.. i svakako nam javi 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Idi na ibb.co uploadaj nam slikicu pa nam tu zalijepi

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar zepa555

    zepa555

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9WhMGcj [ibb.co]
    Ovak ovo su dva testa. Jedan je napravljen navecer, a drugi ujutro. Identicni su. Sad imam normalno “M” zvala sam doktoricu kaze da moze to bit u trudnoci, a moze bit spontani. Moram u ponedjeljak ponovit test 🤷🏻‍♀️

  • Avatar zabrinutakata

    zabrinutakata

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/9s81SPB [ibb.co] jel ovo pozitivno nakon ovoga 3 su negativna …a menstruaciju tribam dobiti danas 🤦‍♀️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.