Crvenkapica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Walternerm

    Walternerm

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    moj sin voli kad mu se čita i priča o crvenkapici.nema veze šta je priča više za cure,voli je i on slušati.on bi svakako pazio na crvenkapicu i onda bi se oni (crvenkapica i on )zajedno igrali.

  • geageagea

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mojoj curici je najdraži lik lovca, jer nam je deda lovac , i onda na kraju uzvikne: “sad će doć moj deda i sredit će vuka ”

  • mrvna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lucija i ja smo počele sa slušanjem audio bajke koja joj se svidjela zbog mnogobrojnih pjesmica. Omiljeni lik joj je, naravno, sama Crvenkapica, ali slaba je i na sve ostale pozitivce, jedino Vuka nikako ne može provariti (njemu ni pjevanje ne pomaže). Baš zato bi nam ova predstava legla, da damo šansu i sirotom Vuku :)

  • ksena1901

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Šimunova obrada Crevenkapice:
    Crvenkapavica ide baki i nosi joj tabikremu, tabitost, vino i akiju. U šumi bere gljive i cvijeće da odnese baki. U šumi je štrašni vuk, koji nije zločest i on se ide odmoriti kod bake u krevet, jer je umoran. Baka živi tamo di ima puno bagija, lokomokotiva i pruga. Baka je otišla u dućan da kupi kake, oka i kiki bona. Kad je Crvenkapavica došla u kuću i vidjela vuka u krevetu, pita ona njega: Zašto imaš tako velike oći, a vuk kaže: da bolje jedem, jer sam gladan. Onda je došao veliki Bagi sa grabljicom i kopačom i Crvenkapavica se popela na njega i upalila ga. Bagi je pustio veliki dim i prestrašio vuka: iššš u šumu.Onda su došli prijatelji iz vrtića da se još malo poigramo. Čića mića, gotova prića o tri praščića!!!!
    Rječnik pojmova: Crvenkapavica-Crvenkapica, Tabikrema-čokolino, tabitost-jaffa keks, akija-rakija, kake-čokolade, oka-soka, kikibona - Kiki bomboni, bagi-bager, lokomokotiva-lokomotiva.
    napomena: Boja kape od Crvenkapavice je uta (žuta).

  • vs1234

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    moji unuci najviše vole kad im ja pričam priču, slušaju ju bez daha,ostanu sjediti mirno dok se Crvenkapica  dogovara sa mamom, pa dok krene u šumu, ali kad dođe u kuću i razgovara se sa bakom (vukom) uvijek se stisnu jedan uz drugoga od straha, ali se oduševe lovcu dok ih spasi - nikada im ne dojadi priča

  • Avatar mitin

    mitin

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Crvenkapica je bila prva priča koju sam pričala tinu, ali i prva priča koju je tin ispričao mami 
    Zato Crvenkapica ima posebno mjesto u našem sjećanju….

  • Avatar Bura

    Bura

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jesmo čitali Crvenkapicu, kako da ne! Junak je, naravno, lovac - ipak on spašava stvar. Od vuka nema straha - naš mu pas vrlo sliči pa ga ne doživljava kao nešto strašno, a oči su mu velike sigurno zato što je dugo gledao u računalo (eto što se dogodi kad roditelji iskoriste priče u svoje svrhe:)). Jedino mu nikako objasniti zašto je mama pustila Crvenkapicu da ide sama. Možda nam predstava da odgovor?

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Crvankapicu smo gledali i strašno se prepali vuka,nadam se da je u ovoj predstavi vuk privlačnije prikazan za djecu vrtićke dobi.

  • olimpia

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    je je čitam crvenkapicu redovno a sada me djeca tjeraju da ju čitam naopačke da je baka poslala mamu, a crvenkapica pojela vuka i to im je jako smješno….a inače je lovac Luka najomiljniji

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice i čitatelji, hvala što ste sudjelovali u nagradnom natječaju. Imena dobitnika potražite u članku: https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-karte-za-predstavu-crvenkapica-763 [klokanica.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.