Crvenkapica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tićzla

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bila jednom jedna djevojčica … tako počinjem s  uspavljivanjem skoro svake večeri, imam troje klinaca i svi jako vole slušati pričicu o Crvenkapici , Sara jako voli Crvenkapicu a Mateo se pronašao u lovcu koji spasi bakicu i Crvenkapicu od strašnog vuka.

  • zjazvic

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moje dijete je komentiralo: “Moramo cuvati nasu baku da je vuk ne pojede…”

  • kleopatra

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Klea ne voli vuka i što god mi rekli o njemu, nikako da ga zavoli. A naš vuk ne pojede baku i crvenkapicu, nego ih ‘spremi u ormar’ i pojede im sve kolače ;) što bi tek bilo da pričamo kako stvarno ide? ;) možda bi predstava pomogla jer jako voli ići u kazalište :)

  • gabika

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moj šest i pol godišnji dječak voli Crvenkapicu, ali ispričam pitomiju verziju, vuk malo prestraši crvenkapicu u šumi, nikoga ne pojede, već ga lovac otjera daleko u šumu:))

  • Avatar Lady_Camomilla

    Lady_Camomilla

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Crvenkapica je kod našeg dječaka CIRINKAPICA iako zna pravilno izgovorit. Prošli smo stotine verzija raznih izdavača i ilustratora, a za usmenu priču pronašli sredinu. Nikada nisam imala potrebu mijenjati onaj “strašni dio” i nemamo nikakvih problema s vukom.
    Još nikada nismo bili u dječjem kazalištu i krajnje je vrijeme da to promjenimo. Slijedeće nedjelje smo svakako u Zagrebu! ;)

  • kristina.haramina

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ODUŠEVLJENI SU I LEON (3 godine) I NIKA (2 godine)..SVE PRICE SU IM ZANIMLJIVE I POZORNO IH SLUSAJU! SAMO SMO MALO TUZNI KADA VUK IMA SVOJ NASTUP ALI SVE ZAVRSI NA KRAJU SA VELIKIM OSMJEHOM I PLJESKOM!!! :-)

  • Avatar kamelija76

    kamelija76

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja Mia je kao mala obožavala Crvenkapicu i čitali smo ju jako često. Nismo nikad čitali navečer, jer bi rekla da ne želi sanjati zločestog vuka. Sada je krenula u školu, pa kaže da je prevelika za pričanje priča. Kada dođemo u knjižnicu, tražimo Crvenkapicu sa štampanim slovima, da može sama čitati svojem malom braci kojem je Crvenkapica najdraža bajka. Često ih čujem kako u zajedničkoj igri glume dijelove iz bajke.

  • Ficolina

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ma vuk je najdraži lik, strašan i opasan! Roaaarrrr :D

  • Avatar tina1604

    tina1604

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    moja curka OBOŽAVA čitati Crvenkapicu, ali najviše voli Vuka koji jadan završi u bolnici.. I u Crvenkapici, kad Vuka lovac Luka upuška puškom u guzu, onda ide u bolnicu vaditi metke jer ga guza buba. I kaže moja Gita da Vuk nije zločesti, nego je htio popiti vina koje Crvenkapica nosila bakici..jer Vuk je veliki i smije piti vino.. :)

  • vlatka31

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naša mala Lini ima 3 godine i 3 mjeseca. Obožava baš priču o Crvenkapici. Pričamo je svaki dan barem po jedan put! Najviše voli dodavati sadržaj tipa: Crvenkapica je krenula kroz šumicu i putem počela brati cvijeće…slagala je baki buketić…gle, tamo jedan žuti cvjetić!..a vidi lozi kako je lijepi, pa plavi, pa ljubičasti, i taako se izgubila…pa avanture u šumici..srela je medu, zeku… i napokon strašnog vuka, grrr…!?! Većinu priče zapravo ispriča sama, ali svaki put malo drugačije…U početku se bojala vuka i kada smo došli do tog dijela priče ili crtića, pokrivala se dekicom po glavi… Sada zna da je to samo priča… Ali ipak kada sam joj rekla da bi mogli otići u kazalište pogledati predstavu, pitala me hoće li tamo biti i VUK??? Je li pravi? Ili je to samo decko? (Bili smo već na nekim predstavicama, ali nikad u kazalištu)… Nadam se da ćemo ovaj put osvojiti kartice i da ćete nam ispuniti veeeliku želju da pogledamo i omiljenu priču Crvenkapica! Unaprijed hvala, i pusa od Linde i mame!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.