Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Lealea 👏 za dobar pregled!
     .
    Sto se tice prevlacenja, nakon kupanja povucem pa koliko ide, a to je u pravilu nista. Pokaze se milimetarska rupica i to je to🤭


  • Avatar lealea

    lealea

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Tako i ja, znam i zaboraviti no cini se da ce biti sve ok.
    Sinoc sam ga sisala jer mu je bas dosta izrasla kosa. Rekao je muz da moram i sebe pa da budemo Glup i Gluplji 🤣 Pa sam to jutros popravljala da se ne osramotimo u pedijatra, i uspili smo za divno cudo 👏

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki

    Vidiš, a moj je sad počeo pojačano piškiti kroz noć pa mi je ujutro skroz mokar. Valjda se boji da mu ne maknem pelenu. 🤣


    Mislim da je i A u tom nekom periodu dosta piskio po noci i svaki malo bio propisan.. Mozda je to neki razvoj sa bubrezima u tom periodu, tko bi znao sve 🤷🏻‍♀️

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    lealea

    Jahanaramislila sam ako je dojen da se mozda uspavljuje na taj nacin odnosno da te vise trazi/ privrzeniji je nego moj 🤔
    Nocas smo imali dobru noc, nije se okretao na trbuh ni rotirao po krevetu. Spavao je u komadu od 22i30 do 10 jutros, nakon toga smo pojeli i isli kod pedijatrice. Ima 74 cm i 7800 grama. Kaze da je uredan dobitak od 500-600 grama u 2 mjeseca, pao mi je kamen sa srca. Zadovoljna je s njim iako se ne posjeda. Kaze da se posjednu izmedu 7-9 mjeseci. Pogledala mu je i pisulinca. Ja muku mucim s tim prevlacenjem kozice, nikad ne uspijem kao kad mu ona no kaze da je super i da nedostaje jos malo. Mislila sam da cemo garant kirurski s obzirom da me ne ide nesto to prevlacenje. Uglavnom zadovoljna sam jer sve oko cega sam brinila je bilo bez razloga. Ubrzo uvodimo meso. Moram samo naci koga da ima domace…


    Super za dobar pregled👏🏻bude si on sam navikao pisu, sam ga pusti da se igra, on ce to razvlaciti 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    skoljka

    Vaki

    Vidiš, a moj je sad počeo pojačano piškiti kroz noć pa mi je ujutro skroz mokar. Valjda se boji da mu ne maknem pelenu. 🤣

    Mislim da je i A u tom nekom periodu dosta piskio po noci i svaki malo bio propisan.. Mozda je to neki razvoj sa bubrezima u tom periodu, tko bi znao sve 🤷🏻‍♀️


    Vidiš, moguće. Baš mi je bilo čudno kako sad odjednom pelena toliko propušta… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    lealea - bravo za dobar pregled. 👏

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tea33❤️❤️

    Tea33❤️❤️

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Jahanara svekrvo draga kako mozes reci da nemam beba u grupi koje spavaju dugo mislim da smo mi rekorderi ipak😂 eto nema me na forumu ali da se javim.ljubi mi zeta😃nek on zeza mamu zato ce ti pomagat kad naraste😃

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Tea33❤️❤️

    Jahanara svekrvo draga kako mozes reci da nemam beba u grupi koje spavaju dugo mislim da smo mi rekorderi ipak😂 eto nema me na forumu ali da se javim.ljubi mi zeta😃nek on zeza mamu zato ce ti pomagat kad naraste😃


    Jao🙈🙈 kako sam zaboravila da mi je snaha spavalica😅 fasciniralo me da bebac od Lealea spava 9-10h u komadu pa sam sve drugo zaboravila. Ljubi ti meni snajku moju😘😘


  • _Katja_

    Broj poruka: 401

    Prijavi adminu

    Ah… lakse mi je bilo dok sam čitala da se i druge bebe bude često noću 😊 Moja zaspi navečer izmedju devet i deset, a budi se ujutro izmedju 8 i pola 9. Ali ima najmanje 5-6 budjenja, malo doji pa nastavi spavati bez problema. Manje se budila kad je imala 3-4 mjeseca 🙄

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    _Katja_

    Ah… lakse mi je bilo dok sam čitala da se i druge bebe bude često noću 😊 Moja zaspi navečer izmedju devet i deset, a budi se ujutro izmedju 8 i pola 9. Ali ima najmanje 5-6 budjenja, malo doji pa nastavi spavati bez problema. Manje se budila kad je imala 3-4 mjeseca 🙄


    Ovo kao da sam ja pisala. 😁

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.