Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom

    Mom

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Kužim. Tako je i meni otprilike. Stalno sam s njom. Nego mi frendica govori, njoj muž svaki dan čuva malu 2 sata da ona ima vrijeme za sebe i ono što voli. U njenom je slučaju to trening. Ode na trening i kupi spezu i doma. I predvečer kojih sat vremena mala provede kod bake od muža. Kaže da bi poludila da je non stop s djetetom kao ja. I onda se mislim, pa nije da ja ne ludim, svakih par dana 😆 budem i tankih živaca i ne znam šta, naravno kad se poslovi lose spavanje i ne znam šta. Onda mi to još dođe u glavu i budem nezadovoljna jer nemam vremena za sebe da se isključim. Stalno sam tu, stalno s njom i bude mi povremeno burn out, ne mogu reći da ne.

    Čišćenje. Evo i ja cistunka u tako isto koji dan zazmirim kao neću se sekirati a onda poludim jer gle kakav je nered, kao da u stali živim 😄

    Pomoć od muža da samo trebam pitati. Pa onda masu puta ne pitam jer sam budala pa poslije kukam kako sve sama moram. 🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ja muza ne pitam.. kazem mu: trebas usisat, oprat sudje, iznijet smece, pokupi ves, upali masinu… I ne, nisam inace stroga zena nit mi je muz papucar, voljela bi biti rospija al ne ide 😂 valjda vidi koliko sam s malim i koliko ga treba i nosit i natjerat da zaspi… Navecer ga predam njemu da se otusiram, da ga proba uspavati . Mislim da se sav preznoji 😂 tako da mislim da je najmanje sto moze je preuzeti osnovne kucanske poslove. 

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Jahanara sretnih 4 našem imenjaku 🙂🥰

    Mom jep, meni muž kaže da mz namjerno neću reći da napravi neš samo zato da mogu prigovorit kak nije kasnije 😁🙊

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    malina08

    Ja muza ne pitam.. kazem mu: trebas usisat, oprat sudje, iznijet smece, pokupi ves, upali masinu… I ne, nisam inace stroga zena nit mi je muz papucar, voljela bi biti rospija al ne ide 😂 valjda vidi koliko sam s malim i koliko ga treba i nosit i natjerat da zaspi… Navecer ga predam njemu da se otusiram, da ga proba uspavati . Mislim da se sav preznoji 😂 tako da mislim da je najmanje sto moze je preuzeti osnovne kucanske poslove.


    Ma kakav papučar, meni je to normalno. 

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Jahanara sretnih 4 mjeseca 💙
    Prosla noc katastrofa 🤦‍♀️🤷‍♀️ danas lutali od bake do bake, sutra idemo po drugu dozu rote 🙈 i naaapokon idem frizeru 💇‍♀️ 
    Mom ovaj emotikon opisuje mene 🤯 zadnjih dana 🤯 mozak mi kuha 🤣🤣🤣 
    Proci ce i zubi, pocet se mozda nekad spavat normalnim ritmom 🤣😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Hvala cure😘


  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    malina08

    Ja muza ne pitam.. kazem mu: trebas usisat, oprat sudje, iznijet smece, pokupi ves, upali masinu… I ne, nisam inace stroga zena nit mi je muz papucar, voljela bi biti rospija al ne ide 😂 valjda vidi koliko sam s malim i koliko ga treba i nosit i natjerat da zaspi… Navecer ga predam njemu da se otusiram, da ga proba uspavati . Mislim da se sav preznoji 😂 tako da mislim da je najmanje sto moze je preuzeti osnovne kucanske poslove.


    Ovo nije strogo, ovo je samo usmjeravanje👍 


  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Znate sta sve je kako si sami poslozimo, ja masu puta budem bjesna jer on nevidi da nesto treba i presutim i napravim eto koze… Isto se sjecam da je on usisavao, cistio kuhao, stavljao ves, al godinama sam vikala ma pusti ja cu.. Sad doslo dijete sad ja ocekujem da se ispravi kriva drina😂😂😂a isto tako da kazem napravio bi, mi jedan drugom ono kad se prisjecamo kako je svasta radio kazemo a polizao se med jbg i sta ces nego se nasmijat😂😂😂

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Hvala cure😘


    Sretna 4mj!! 

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Jahanara sretna 4 mjeseca! 🎉
    I ja sam mislila da palenta otvara, ne znam kako ju je tako snašlo jadnu 😨 sutra dajem krušku, probati ću nabaviti i šljivu. Imamo doma jedno 10 stabala šljive i niti jedna jedina nije bila za ubrati. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.