beba je krupna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    beag sta nisi ti 4.10. sta bi znacilo 30+4? znam da smo dva dana razlike… uf da bar meni sutra kazu da je velika beba, nitko sretniji od mene, bilo bi me manje sttrah prijevremenog poroda…

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    meni je doktor rekao da mi je beba 100 grama teza nego sta bi trebala bit, u 23 tt bi trebala valjda bit 450 grama, a moja je 550 ali reko je da ne brinem…mislim da je bitno da je beba zdrava i da se dobro razvija, a jel manja ili veca to je vjerojatno od osobe do osobe…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    beag


    ja sam sad 31+2, po uzv danas 32+3 i beban 1980g, kaze dr.velika beba, debeljuskasti obrazi…
    misli da je zbog secera, koji je 5,5 i moram ponovno na OGTT… najprije sam se uplasila, ali sad kad sam procitala iskustva drugih, pricala s frendicama, svekrvom koja je med.sestra i svi kazu da je to sve ok i u normali… pa nadam se da je tako!!!!


    Kaj je to visok secer??

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    krafnica


    meni je doktor rekao da mi je beba 100 grama teza nego sta bi trebala bit, u 23 tt bi trebala valjda bit 450 grama, a moja je 550 ali reko je da ne brinem…mislim da je bitno da je beba zdrava i da se dobro razvija, a jel manja ili veca to je vjerojatno od osobe do osobe…

    Nemoj se sekirati nije to nista moj je u u 21+6 imao 450g :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Da, 5.1 je gornja granica..

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    beag


    ja sam sad 31+2, po uzv danas 32+3 i beban 1980g, kaze dr.velika beba, debeljuskasti obrazi…
    misli da je zbog secera, koji je 5,5 i moram ponovno na OGTT… najprije sam se uplasila, ali sad kad sam procitala iskustva drugih, pricala s frendicama, svekrvom koja je med.sestra i svi kazu da je to sve ok i u normali… pa nadam se da je tako!!!!

    Jel ti 5,5 na taste beag? I moj je bio tako velik pa se rodio prije :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da, 5,5 nataste, a nakon glukoze 8,2
    a prije trudnoce i na pocetku mi je secer bio 6,1 tako da je sad u biti manji :)

    sve iznad 5 smatraju trudnickim secerom. iako nekad prije to nije bilo tako, ali sad su nove vrijednosti.

    booble, ja sam sad po zadnjoj m. 31+2, a beba danas po  uzv 32+3.. dr.mi nista sad nije rekao za termin, a vodi se 29.9. od pocetka, a na prvim uzv-ima je bio 4.10. no ocito ce biti prije.

    tea, koliko si ranije rodila?

    e da, vise mi za cerviks ne pise zatvoren, nego uloziv za vrsak prsta ??? to mi nije nista komentirao..

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Beag da nazalost vec od 5,1 imas secer … Rodio se u 37+5 a procjena kao u 39tt imao je 3590g :D da smo dosli do termina imao bi oko 4kg ,, i opet nista strasno mislim da se ne trebas toliko opterecivat jer nije ti beba toliko velika <3

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    I sto se tice cerviksa meni je uloziv od 20tt nista strasno pripremas se 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    jesi li morala mirovati od 20.tj. zbog toga?

    u sub.idem na more pa si mislim valjda bi nesto dr.rekao da je problem ta ulozivost za vrsak prsta, a nije nista komentirao, niti spominjao otvaranje ni mirovanje… 

    a smijesno mi je bilo sto je dr.komentirao kako beba ima velike obrascice, vece nego sto bi trebao za ovaj period  ne znam zasto je to problem, i ja sam ko beba imala debeljuskaste obraze…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.