beba je krupna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ja mjerim na ovoj stranici, mozda je jednostavnija http://www.baby2see.com/medical/charts.html [baby2see.com]

  • MamaNoDrama

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja beba je isto na svakom UZV-u bila veća za tjedan-dva. U posljednjim danima trudnoće me je izbezumila ginekologinja da je beba jako velika i da ću teško roditi i sl. Te dane sam bila izbezumljena i željela što prije roditi, kao, da se ne deblja još više :)  U prvoj fazi poroda još su se doktori kladili hoće li imati 5 kg ili više… Porod je duže trajao jer joj je glavica išla širom stranom, ali kako su svi očekivali da ću teško roditi zbog veličine bebe, nitko nije provjeravao. Kad se je, napokon, našao normalan doktor koji je to uočio i okrenuo joj glavu, ubrzo je, bez problema bila vani, i to sa svojih 3910 g, što i nije tako puuuno!!! Tako da, ne brini se, najvažnije je da se opuštaš i odmaraš, i podsjećaš se da je porod normalna nagonska stvar, da smo stvorene da ga možemo odraditi i fizički i psihički, kolika god beba bila! Sretno!

    volite svoju bebu i bit će sve u redu :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.