Bazalna temperatura i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ma ne, iako mozda bi i morala.. jer ko zna kakvi su mi hormoni. Nazalost nitko me ni nakon dva spontana nije slao na neke dodatne pretrage.. tek nakon treceg puta salju. Tako je u Danskoj, a pretpostavljam i u Hr. S obzirom da imam jednu zdravu trudnocu iza sebe, jos se manje zamaraju.. radila sam bar papu i briseve pa sad cekam nalaze. Znam da sam prije prvog spontanog kad sam pocela smedjariti pitala doktoricu dal bi trebala mozda uzimati taj “cuvar trudnoce”, ali nista.. danas sam mjerila temp i bilo je manje od 37 tako da ne znam. Preostaje mi samo (ne) cekati m.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Žene kako vi mjerite temp?Ja imam obicni digitalni toplomjer.Da ki mjerite normalno ispod miške ahha ili?Meni uvijek ispadne 34,5🙄🙄
    Mozda grijesim u nacinu mjerenja hah

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ja sam jednom probala sa digitalnim, isto tako pokazivalo neku nisku temperaturu tako da mi to bas nije vjerodostojno. Mjerim obicnim toplomjerom, samo nije ziva nego neki ekoloski. Miska? Pazuh? Mjerim ispod pazuha i u ustima pa usporedim. Kuzim da treba mjerit ujutro rano dok jos nismo ni iz kreveta ustale, ali ja nekad mjerim i popodne. Oops! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Omerta a meni danas poslijepodne pokazuje 35,5 
    Po kalendaru pise kao plodni dani pocinju od 31 
    A zanima me da li ja s digitalnim isto mou mjerit u ustima?haha obicni digitalni toplomjer je u pitanju

  • Avatar Malena0908

    Malena0908

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnja 3 dana mjerila bazalnu i pokazalo mi je 37 i zadnja dva dana 36.9 i to odmah ujutro cim se probudim, a M treba prekosutra stic ne znam dal da se nadam ili da ipak cekam. Da a temperatura vaginalno preko dana varira od 37.2- cak 36.7

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    1988.god. ciklusi od 27 do 33 dana

  • Avatar Malena0908

    Malena0908

    Broj poruka: 145

    Prijavi adminu

    37.7 ispricavam se, nova sam pa ne znam objavu uredit 😁😁

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]
    1988.god. ciklusi od 27 do 33 dana

  • Tratinčica75

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima! Nisam dugo mjerila BT, ovaj ciklus sam ju pocela mjeriti u vrijeme ovulacije. No, danas mi je FF ovulaciju (koja mi je po simptomima bila 10dc) prebacio na 17dc kada nema sanse da je bila. Prosli mjesec mi je ciklus trajao 23 dana i ovaj mj. mi je ovulacija bila u isto vrijeme kada i prosli. Stavit ću graf ovdje, baš me zanima sto mislite o njemu… Znam da FF nije mogao tocno odrediti O jer pola temperatura nema….no eto, sljedeći mj. bu bolje 😁. 

  • Tratinčica75

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Neće mi ubaciti sliku grafa. Piše unesi, ja sto stisnem i niš. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    E curke na temi LH trakice smo aktivne, pa nam se mozete pridruziti. Tamo pricamo jako puno o LH trakicama ali i o bazalnoj temperaturi

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    malena0908

    Ja sam zadnja 3 dana mjerila bazalnu i pokazalo mi je 37 i zadnja dva dana 36.9 i to odmah ujutro cim se probudim, a M treba prekosutra stic ne znam dal da se nadam ili da ipak cekam. Da a temperatura vaginalno preko dana varira od 37.2- cak 36.7


    Za sad je to dobar znak. Samo ne znam kakva ti je inace tempica prije i poslje O sto je jako bitno. Ali ova tvoja tmepica je za sad obecavanuca. Vidit ces u sljedecih par dana da li ce nastaviti padati ili ne. Sretno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.