Bazalna temperatura i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ako ti je lakše kad ih pišneš piš piš i ja bi da ima testova. 
    Al ja piškam LH 😂😂
    Ma temp. Je 36.87 jutros dakle porasla malo. Po meni nedovoljno za T al opet nada tinja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
    Joj dobra si
    Ma jutros sam opet gravignost mini radila.iskreno malo sam zabrinuta a pokazem na slici.ovo je odmah po mokrenjiu.samo jedna crta i ovo crveno.Ispada negativan no ima foruma gdje su cure ustvari imale biokemijsku sa takvim testom.Help.!
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zvijezdica ne znam na koju crtu mislis, al ne moze test pokazat jednu crtu ako je uspjesna trudnoca a na drugom mjestu ako je biokemijska. Tu se vidi samo negativan test. Ako mislis na ovo crveno pod debljim dijelom n kojem je oznaka do kud umocis urin to svaki test ima. Ne zamaraj se s time jer po toj logici ja bi imala vec 200 biokemijskih valjda. To sam vidila gotovo na svakom takvom testu koji sam do sad radila. Umiri se malo ako i jesi trudna ovo sto kazes mucenje same sebe samo skodi. Jesi uzimala kakve tablete tipa duphaston? Ako i dalje sumnjas da si trudna i d ti kasni M jave se svom gin nek ti da uputnicu da ides vaditi betu pa ces biti sigurna. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Grizli hvala na odgovoru .Nebrojeno puta sam radila testice no nikad se taj dio gdje ide urin nije zacrvenio.Naravno da moraju biti dvije crtice.Sve znam.Ne pijem nista tipa toga.jedino vrkutu caj da mi se ciklus izregulira.i folnu kiselinu.
    Sve ovo vec znam ali valjda mi je lakse kad cujem i od nekog drugog stoga hvala na brzom javljanju i pomoci

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ma da kao što grizli kaže to je negativan test. To crveno gore je spužvica koja sakupi urin i kod mnogih testova poprimi crvenu ili rozu boju kada je skroz natopljeno urinom. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivanchica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim sadasnjim i buducim mamama, pridruzujem se grupi koja mjeri bazalnu, evo i ja mjerim vec drugi mj.. 
    Na zalost, sutra ili prekosutra bude dosla vjestica. Temperatura je pala unazad dva dana… Je li se ilad dogodilo ikome da je temp padala pa naglo nekim cudom narasla? Gledala sam grafove na fertility friendu pa sam tamo vidjela sve i svasta… :)

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dobrodošla 😀 postoji imolatacijski pad, to je najčešće jedan pad nakon kojeg temp samo raste, dogodi se između 7 i 12 dpo ali baš da postupno pada pa naraste baš i ne. Iako uvijek postoje iznimke. Pratiš li u nekoj aplikaciji? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivanchica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mallla

    Dobrodošla 😀 postoji imolatacijski pad, to je najčešće jedan pad nakon kojeg temp samo raste, dogodi se između 7 i 12 dpo ali baš da postupno pada pa naraste baš i ne. Iako uvijek postoje iznimke. Pratiš li u nekoj aplikaciji?


    Hvala!
    Pocela sam pratiti u fertility friendu prije dva mj.. :)
    Vrlo vjerojatno dolazi ova nepozeljnica, tak da opet idemo ispocetka.
    Dns cu popricati s gin, mozda mi bude pristao na folikulometriju. Muz ima ok nalaz, al eto… Tjesi me sto imamo dijete. :)

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Koliko dugo pokušavate? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ivanchica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mallla

    Koliko dugo pokušavate?


    Tek nekoliko mjeseci. 
    Imala sam spontani prosle godine… Pa nisam bila spremna krenuti ranije..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.