Bazalna temperatura i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Hej dali si dobila?ja sam jutros radila one step test i posto je bio neg bacila sam u smece.danas sam ga ponovo uzela i na svjetlu primjetila neku skoro nevidljivu razliku.popodne mokrila i opet negativno.molim te da pogledas svojim ocima dvije slike i pokusas primjetiti razliku.zuta crta je otprilike mjesto gdje sam vidjela razliku.pojacaj svjetlo na najjace i reci?iako me jako boli trbuh tako da i ako nesto je vjerovatno ce se skoncati ciscenjem…

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da vidim sjenu neku, jedva ali vidim. Meni je prošli mj bila čak dobro vidljiva sjena pa M redovno došla. 
    Sad još nisam dobila, temp je visoka ali sam isto radila test i negativan je tako da čekam M. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zvijezdica ovo na sto upucujes je prilicno daleko na testu smjesteno. Inace te crtice budu blize ne ovao daleko. Posebno ako je ocitan rezultat nakon nekog vremena a koliko sam shvatila u tvom slucaju je to drugi dan. Ovo bi ja sebi racunala kao negativan test a ta crtica je evaporacijska. No ako si zelis trudnocu iskreno ti i ja zelim da je samo test sa greskom pa na krivom mjestu baca plusic. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Grizli hvala takodjer i tebi na javljanju.Test je slikan isti dan.to su oni mali testovi sa e baya i samo na jednom se ova sjena pojavila.jutros dva testirana i nista ne vidim .danas je ocekivani dan za m.
    Otici cu u ljekarnu po gravignost mini .Imam neke simptome,mozda je sve u glavi ali barem cu se smiriti.
    I tebi zelim sve sto i sebi,negdje sam procitala da si sve i svasta prosla sa trudnocama.Ali eto zene ko zene nikad ne priznaju poraz!
    Javim se ako bude plus

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sretno! Hvala na lijepim zeljama

    [tickerfactory.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Evo samo sa prijavim od jutros uradjen Gravignost mini test na dan ocekivane M je negativan.Ono sto mene jedino buni su uzasno bolne grudi zadnja dva dana i cak me peku jako sastrane.Ne ulazem neke posebne nade da ce se nesto promjeniti ali eto ujutro cu opet ponoviti test.
    Mozda ipak….

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Da se testovi besplatno dijele nama bi bilo malo 😂😂
    Meni je prije 3 godine 9dpo bio pozitivan test. Sad u 1om mj je bio 3 dan kašnjenja a 2 dana prije očekivane negativan (biokemijska) .
    Nada umire posljednja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla

    Da se testovi besplatno dijele nama bi bilo malo 😂😂
    Meni je prije 3 godine 9dpo bio pozitivan test. Sad u 1om mj je bio 3 dan kašnjenja a 2 dana prije očekivane negativan (biokemijska) .
    Nada umire posljednja


    Hej Mallla….bas tako kao sto kazes…teorija govori jedno al kad ova pamet ne slusa i tjera po svome…eto izgleda nas ovoproljece udara po hormonima pa cemo malo sacekat M..Neznam samo kad misli doci jer mi danas temp preko 37i dalje.dali kod tebe pada?
    Ujutro cu opet sebe malo jos mrcvariti sa testovima…eto ocito ih nikad dosta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.