Bazalna temperatura i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Ja sam imala jedan spontani  u ranoj fazi i dobila sam tad injekciju da se ocistim.Odlucila da necu nista cekati kako bi lakse ostala trudna.I tako je i bilo.Nakon dva mjeseca ponovo plus i hvala bogu zivo i zdravo dijete.

  • Ivanchica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    zvjezdica37

    Ja sam imala jedan spontani u ranoj fazi i dobila sam tad injekciju da se ocistim.Odlucila da necu nista cekati kako bi lakse ostala trudna.I tako je i bilo.Nakon dva mjeseca ponovo plus i hvala bogu zivo i zdravo dijete.


    Na zalost, kod mene je spontani uslijedio u kasnijoj trudnoci.. Pa je sve bilo jako tesko. :(

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Zao mi je .Naravno da je sve onda drugacije ,sto psihicki sto fizicki.

  • Ninač

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    unazad dva mjeseca mjerim bazaltnu, pa me zanima možete li mi preporučiti dobar digitalni toplomjer? Do sada sam pokušala mjeriti s dva različita ali pokazivala su mi nerealno nisku temperaturu - oko 34! Stari živin toplomjer pokazuje od 36,20 na više, ali mi je s njim malo nezgodno… 
    Hvala unaprijed 🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ninač traži za kupiti baš za bazalnu temp. Znači da pokazuje npr: 36.61 a ne samo 36.6.
    Oni su malo skuplji. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ninač

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ninač traži za kupiti baš za bazalnu temp. Znači da pokazuje npr: 36.61 a ne samo 36.6.
    Oni su malo skuplji.


    Ok! Hvala ti!

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Znaci li išta temperatura 37, 37.2 na 19dc? 🤔 Ako sam dobro shvatila, obicno se nakon ovulacije povisi, pa ako je doslo do oplodnje takva ostane neko vrijeme, odnosno dok dodje ili ne dodje menstruacija. To sam isla tako iz znatizelje provjerit. Prije par dana je bila normalna oko 36.3, 36.5. Bio je “party” 11, 13, 14 i 16dc. Zadnja dva ciklusa su mi na 27dc.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Omerta ta temp ti znaci da je prosla ovulacija. Ukoliko od 21-25dc ostane povisena ili nastavi rasti moze biti indikacija da je doslo do trudnoce, ako 25 odnosno 26 dc padne onda nema trudnoce. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala ti, bas cu pratiti sad! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    S time da ako uzimas bilo kakav dodatni progesteron moze i od njega porast temp nakon 25dc. Sretno! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.