Autosjedalica za četverogodišnje djete

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MUSA

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim Vaša iskustva koju autosjedalicu odabrati za četverogodišnju djevojčicu.
    U suprugovom autu već imamo model Be safe izi up x3 fix. Navedeni model je jako 
    stabilan na sjedećem djelu ali je naslon dosta mobilan i zbog toga mi se ne čini siguran i nisam sigurna da li da kupimo isti model i za moj automobil.

  • Avatar mhadina

    mhadina

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav, dodajem na istu temu, ako ne zamjerite, i mi imamo djevojćicu 4 godine koja je nešto viša od prosjeka kao da ima 5 godina i dosta je problem  sjesti u visoku as u niskom autu pa namjeravamo nabaviti onu sjedalicu bez naslona, znači sjedenje na tome, nslon na auto klupu. Ima neko priejdlog koju? Hvala.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.