Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Beba

    Svjesna i moj ima to hroptanje,nos je ok,kapala sam fiziološke,mislila da se prehladio ,čekala par dana pa ga vodila dr,kaže nije ništa,poslušala pluća ,pogledala uši i grlo. Uglavnom to bude nekim bebama,taj šljam im se skupi od sline i tako,mali su pa to ne znaju iskašljat. Moj kad tako hropti onda zakašlje i to prođe,traje već sigurno 2-3 tjedna,ne uzbuđujem se,idem u petak na cijepljenje pa ću opet pitat dr. Mi sad imamo cijepljenje sa 3 mj i cijepiti ću ga za Rotu pa me ,iskreno to više brine . Kako su vaše bebice to podnijele?


    A koje cjepivo ide s 3 mjeseca? Moja je inače na cjepivo reagirala velikom nervozom, a ovo za rotu ju je uspavalo, doslovno je kod doktora zaspala nakon 3 minute od cjepiva, i cijeli taj dan je puno spavala, već predvečer je sve bilo kao i inače…

    [tickerfactory.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Kod nas je cjepivo sa 4mj, ne znam koje, ne vjerujem da ce ga primiti jer smo mm i ja prehladeni i on je pokupio, nakon prvog cjepiva je dobro reagirao malo je vise spavao
    Vidim da se povlacila tema jos jedne bebe i tu najvise slicnosti imam sa svjesnom, ne mislim vise rađati, volim svog sina najvise na svijetu, ali mi trenutno isto zafali svoj stari život i ne mogu se zamisliti da ovaj period prolazim jos jednom i da uopce i mogu s vise djece, mozda hormoni poslije poroda 😱

    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    On sad ima 2.5 mj pa je to ono prvo cjepivo nakon bolnice 5 u 1 ako se ne varam+ Rotu sam uzela privatno.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Beba

    Svjesna i moj ima to hroptanje,nos je ok,kapala sam fiziološke,mislila da se prehladio ,čekala par dana pa ga vodila dr,kaže nije ništa,poslušala pluća ,pogledala uši i grlo. Uglavnom to bude nekim bebama,taj šljam im se skupi od sline i tako,mali su pa to ne znaju iskašljat. Moj kad tako hropti onda zakašlje i to prođe,traje već sigurno 2-3 tjedna,ne uzbuđujem se,idem u petak na cijepljenje pa ću opet pitat dr. Mi sad imamo cijepljenje sa 3 mj i cijepiti ću ga za Rotu pa me ,iskreno to više brine . Kako su vaše bebice to podnijele?


    Rota ti je cjepivo na usta, kapi dobijes

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja bi definitivno volila imati jos djece al ce biti sigurno velika razlika, bar 4 godine jer sad jbg sam s faksom zabrljala i ionako sam puno u zaostatku i kako je krenilo cini mi se da ga necu nikad zavrsit, i također mi fali malo onaj stari bezbrižni zivot i otici navecer na pivu itd. A previse sam sebična sto se tice moje bebe, ne volim ga nikome ostavljati osim muzu ili mojoj materi eventualno😅

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    pepillu

    Ja bi definitivno volila imati jos djece al ce biti sigurno velika razlika, bar 4 godine jer sad jbg sam s faksom zabrljala i ionako sam puno u zaostatku i kako je krenilo cini mi se da ga necu nikad zavrsit, i također mi fali malo onaj stari bezbrižni zivot i otici navecer na pivu itd. A previse sam sebična sto se tice moje bebe, ne volim ga nikome ostavljati osim muzu ili mojoj materi eventualno😅


    Pridruzujem se sa faksom 🙈, sljedece godine zapinjem definitivno 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Petra05

    Kod nas je cjepivo sa 4mj, ne znam koje, ne vjerujem da ce ga primiti jer smo mm i ja prehladeni i on je pokupio, nakon prvog cjepiva je dobro reagirao malo je vise spavao
    Vidim da se povlacila tema jos jedne bebe i tu najvise slicnosti imam sa svjesnom, ne mislim vise rađati, volim svog sina najvise na svijetu, ali mi trenutno isto zafali svoj stari život i ne mogu se zamisliti da ovaj period prolazim jos jednom i da uopce i mogu s vise djece, mozda hormoni poslije poroda 😱


    Nema veze prehlada, dok je dobrog opceg stanja i nema temp ili neke ozbiljnije simptome.. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Meni pedijatar ne zeli cjepiti ako je bebi zacepljrn nos zbog prehlade ili kasljuca, odgada dok prehlada ne prode… 

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ja imam iste udare hormona pa muz najcesce ispastaa ma svi oko mene ali smanjuje se to s vremenom sad sam krenula i na fitnes pa se punombolje osjecam. Ja bi voljela jos djece nema mi nist ljepse od odnosa brat sestra i velike porodice tako da sam spremna i hormone i sve opet podnijeti. 

    Jedno pitanje koliko beba treba piti vode kad se krene sa dohranom? Moj bebac ujutru pojede 15 tak onih mini kasikica tikvice i ja mu dam 3-4 kasikice vode je li to ok? Trebam li mu kroz cijeli dan nuditi vodu?

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Enna010

    Ja imam iste udare hormona pa muz najcesce ispastaa ma svi oko mene ali smanjuje se to s vremenom sad sam krenula i na fitnes pa se punombolje osjecam. Ja bi voljela jos djece nema mi nist ljepse od odnosa brat sestra i velike porodice tako da sam spremna i hormone i sve opet podnijeti.

    Jedno pitanje koliko beba treba piti vode kad se krene sa dohranom? Moj bebac ujutru pojede 15 tak onih mini kasikica tikvice i ja mu dam 3-4 kasikice vode je li to ok? Trebam li mu kroz cijeli dan nuditi vodu?


    Meni je ped. Rekla da je bebi potrebno oko 500ml tekucine kroz dan. U to ulazi i mlijeko i sve ostalo, ja joj ujutro stavim u bocu i dam kad se sjetim, popije oko 20,30ml

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.