Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Bas je utihnulo nesto 🙄🙄🙄
    Kako su bebice? Ima li koji puzavac? Mi dizemk rukice i guzu ali nikako da oboje digne u isto vrijeme 😊😊


    Nije jos ni blizu puzanja, 4,5mj ima tek pa ne brinem. Vrti se kao kazaljke na satu, bok, leda, bok trbuh.. Jako je uporan da se posjedne kada mi je u rukama, sto mu ne dam naravno pa se ljuti😂 igracke si sam uzima, vrti po rukama, sve kaj mu je u blizini prvo u usta ide na procjenu.. Slini ko bernardinac i tak, vesel je jako, javi se samo kada je pokaka, spava i dalje izuzetno dobro

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    I mi smo slicno aktivni, medjutim jutros u 5 se probudio pun slajma i sluzi, nosic zacepljen, vidim sliva mu se niz grlo pa mu smeta zakaslje se povremeno, sad vec nosic curi, i kad bljucne vidim sluzavo bude, ovo nam je prva boljkica do sad nismo nikad nista iskusili na svu srecu ali eto muz nedavno smrcao i imao temp pa vjerovatno je pokupio malo. Izvlacila sam nosijem i usisavala sluz nisam nista puno izvukla, kako vi postupate u ovakvim situacijama sta mi je ciniti? Temp nisam mjerila nije vruc, jutros samo onim toplomjerom za uho i bila je normalna. Doji sasvim ok.

    [lilypie.com]

  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Evoo mi smo dobro. Moj se jos ne prevrće s leđa na trbuh ni obrnuto al kad je na trbuhu onda se vrti također ka kazaljka 🤪
    Javljajte pomake 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    I mi smo slicno aktivni, medjutim jutros u 5 se probudio pun slajma i sluzi, nosic zacepljen, vidim sliva mu se niz grlo pa mu smeta zakaslje se povremeno, sad vec nosic curi, i kad bljucne vidim sluzavo bude, ovo nam je prva boljkica do sad nismo nikad nista iskusili na svu srecu ali eto muz nedavno smrcao i imao temp pa vjerovatno je pokupio malo. Izvlacila sam nosijem i usisavala sluz nisam nista puno izvukla, kako vi postupate u ovakvim situacijama sta mi je ciniti? Temp nisam mjerila nije vruc, jutros samo onim toplomjerom za uho i bila je normalna. Doji sasvim ok.


    Imas inhalator? Trebala bi samo cim vise cistit taj slajm, neka spava na povisenom, doji i dalje na zahtjev.. Mi smo vec odradili antibiotik na moju veliku, veliku tugu, ali tako je ocito sudeno uz dva starija buraza 😔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Nemam inhalator, imam nosi set kojim se izvlaci slajm, on dise na nos povremeno mu zasmeta i viidm slinice cure, povremeno se zakaslje, nadam se da se nece pogorsati. 🥺

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mi jos na srecu nismo bili bolesni, iako starije djete donese svasta iz vrtica, ali to prenese naravno na mene.
    Mi papamo kasice i to bas fino jede, ovih dana planiramo uvesti proso, pa zatim piletinu, ali i dalje je cica glavna, koliko god pojede obavezno kasnije na cicu 🙂🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Citam po forumu na drugim temama kako se mamice spremaju za porod i broje sitno i pripremaju sve jos kaj treba i sjeta me neka opere, kao da sam prije 3godine rodila, a ne prije 4 mj😂 mogla bi sve ispocetka🙈 i oni zadnji dani, i ono uzbudenje kada ce beba, pa prvi dani sa smotuljkom ❤️❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ocu reci moram se maknuti sa foruma 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ocu reci moram se maknuti sa foruma 😂😂


    😄😄😄😄 i ja  sam isto pomislila kako bi sve ponovo pogotovo zato sto sad znam kako to sve izgleda i kako oko bebe ne bi bila onako nervozna i prestrasena i vise bi uzivala onih  prvih dana🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    mmama2, ja oko sebe imam nekoliko trudnica i baš i mene pere nostalgija. Mi ćemo na drugo vjerojatno iduće godine ali ja bi već sad - nisam normalna 😂🤯
    Moja se okreće na trbuh, dok je na trbuhu vrti se ko sat, a i na leđima, hoće se posjesti već, radi trbušnjake dok leži na leđima, ne želi spustit glavu počela se glasno smijati - rijetko ali dogodi se 🤗 zubići nas i dalje muče, noćno spavanje se pokvarilo ali preživljavamo…
    Uskoro imam pregled s 4 mjeseca i novo cjepivo… Kako su vam bebe podnijele to s 4 mjeseca?

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.