Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepillu

    pepillu

    Broj poruka: 509

    Prijavi adminu

    Ja sam ocito nemajka al mene niti malo nostalgija ne pere i dalje sam uvjerena da cu na drugo tek za 4,5 godina 😂
    Mmama2 ti si ocito stvorena da radas i to pogotovo deckice 🤪 
    MareiKate bome si požurila 😄 
    Ja sam svog tek sa 3 mj. cjepila sa prvim. A s drugim namjeravam poslije ljeta tek. A moj kad se cjepija sljedeci dan uopce nije tija pricati samnom, samo bi me mutavo gleda 🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Pepillu, to je ideja, možda se predomislim kad krenu jaslice, posao i ostalo veselje… 😅
    Mislim da ne treba praviti preveliku razliku, svi koji imaju više djece mi kažu da nema gore nego kad jedno postane samostalno, ponovno sve ispočetka s drugim… Ovako to odguliš odjednom i super! Bar tako kažu 🤔 mama2 što ti misliš?

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja moram jos jedno svakako Svenu rodit jer P I D su ko sijamski blizanci, sve rade skupa, i bas su si prava braca, a njega vole i maze, ali velika je razlika, pa da ima i on nekoga za pocupat se malo😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ja mislim da necu vise radjati, nikad ne reci nikad ali nemam pretjeranu zelju, imam sincica da osjetim tu radost ali se nekako ne vidim sa vise beba, mozda se to kasnije promijeni ali vec sam lagano luda od kuce, od toga da ne radim, uzivam s bebom maksimalno ali istocvremeno imam dojam da dosta na poslu propustam, zaostajem jer imamo svoju firmu, osjecam se izolovano, znam da su to sve hormoni od poroda ali jos uvijek me drze uzasno, veoma sam nervozna i ljuta na sve i svakoga osim na bebu, s muzem sam kao pas i macka.
    Inace, da li da vodim malca doktoru, ima taj neki slajm kojeg uopce ne vidim niti izvlacim sta vani, al cujem da hropti i kaslje, ne kaslje uopce nnogo, normalno jede, dise bez problema na nos ali mi cudno kako nista ne uspijem izvuci kroz nos a cujem da ima nesto 🤷🏽‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Ja mislim da necu vise radjati, nikad ne reci nikad ali nemam pretjeranu zelju, imam sincica da osjetim tu radost ali se nekako ne vidim sa vise beba, mozda se to kasnije promijeni ali vec sam lagano luda od kuce, od toga da ne radim, uzivam s bebom maksimalno ali istocvremeno imam dojam da dosta na poslu propustam, zaostajem jer imamo svoju firmu, osjecam se izolovano, znam da su to sve hormoni od poroda ali jos uvijek me drze uzasno, veoma sam nervozna i ljuta na sve i svakoga osim na bebu, s muzem sam kao pas i macka.
    Inace, da li da vodim malca doktoru, ima taj neki slajm kojeg uopce ne vidim niti izvlacim sta vani, al cujem da hropti i kaslje, ne kaslje uopce nnogo, normalno jede, dise bez problema na nos ali mi cudno kako nista ne uspijem izvuci kroz nos a cujem da ima nesto 🤷🏽‍♀️


    Trebala bi ga inhalirat i drenirati ako nekaj ima da se otopi i krene izlaziti van, mozes mu i bijelog sljeza kapati

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Mi imamo razliku 5 godina, i najbolja razlika po meni. 
    Igraju se zajedno, tj. Dodaje bebi igracke, valjaju sr po podu i tako.Ako moram nesto obaviti po kuci starije dijete priprazi na mladje (nadgleda ju dok je i ljuljacki, nista extra), a super mi je sta je starije dijete dosta samostalno pa se vise posvetim bebi, kad beba zaspe imamo vrijeme za sebe.starije dijete mi pomaze puno, premda to nisam nikad ocekivala 🤗☺☺
    Kod male razlike je drukcije, u pocetku je sigurno tesko ali kasnije se oni medjusobno zabavljaju. Imamo prijatelje gdje su cure razlike 16mj. U pocetku je bio kaos ali zato su sad njih dvije nerazdvojne i stalno se igraju skupa.
    Ubiti, svaka razlika je po necemu dobra.
    Ja s prvim djetetom nisam htjela cuti za drugo iducih 4godine 🤣🤣🤣. Na trece necemo ici, isto sam okruzena trudnicama i bebama i sve je to slatko ali nama je dvoje dosta 🙂🙂 
    Mi smo do sad sva cjepiva podnjeli dobro, od svakog je spavala cijeli taj dan skoro, ali nije imala temp i slicno.

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Mama2, kako se sprema caj od bijelog sljeza i koliko u nos ide? Koliko puta? Mislis da on razrijedi tu sluz pa da ju lakse pokupim aspiratorom? 

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Mama2, kako se sprema caj od bijelog sljeza i koliko u nos ide? Koliko puta? Mislis da on razrijedi tu sluz pa da ju lakse pokupim aspiratorom?


    Kupi u ljekarni pise gore kako se priprema, prelije se hladnom vodom pa stoji 10ak mi ili vise cak i kapas u nos, nemrem se sjetiti tocno sada 🤔 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Svjesna i moj ima to hroptanje,nos je ok,kapala sam fiziološke,mislila da se prehladio ,čekala par dana pa ga vodila dr,kaže nije ništa,poslušala pluća ,pogledala uši i grlo. Uglavnom to bude nekim bebama,taj šljam im se skupi od sline i tako,mali su pa to ne znaju iskašljat. Moj kad tako hropti onda zakašlje i to prođe,traje već sigurno 2-3 tjedna,ne uzbuđujem se,idem u petak na cijepljenje pa ću opet pitat dr. Mi sad imamo cijepljenje sa 3 mj i cijepiti ću ga za Rotu pa me ,iskreno to više brine . Kako su vaše bebice to podnijele?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ok, a mi smo bili prije 5 dana na pregledu i na cijepljenju slusala pluca gledali ga sve bilo ok, kroz dva dana to hroptanje vjerujem da bi dr tad to vidjela na pregledu bio je ok sasvim, cjepiva je sva odlicno podnio. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.