Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Elia

    majjja

    Elia

    Moja je jos bolesna, sad i kaslje jadna, izlazi joj drugi zub i tak, veselo
    Ja sam mengu dobila nakon 5mj,i mene manje boli al me dodatno jos dan prije kriza bole i prva dva dana mi toliko curi da ne stignem ulozak zamijeniti🤦‍♀️ bas grozno
    Vi kojima malise nedaju blizu nosa, pocnite svaki dan cistit jednom, bit ce grozno na prvu ali naviknut ce se, evo moja sad krene plakat al kad dodem sa spricom blizu se smiri i ceka da zavrsim
    Tami, i ja sam se isto bas jako jako bojala ali kad je bila bolesna nisam imala izbora, i stvarno nije ni priblizno kao sa aspiratorom, puno je bolje
    A bolje ti je probat sad dok nije bolestan a i to je dobro jednom dnevno ocistit svakako, ja cu sad pocet, stize nam zima😅
    Kako je?
    A bolje al jos hropti, to kaj joj se slijeva u grlo al dobro, proci ce
    Nas je opet nes uhvatilo, dal je skok il zubi ja neznam ali se stalno budi vec nocima😅 kak su vase bebice?
    Imam jedno pitanje, mi kad secemo recimo na 17c njoj su ruke ledene skroz a ne cini mi se da joj je hladno, jel tak i vasima mozda? Bas su led ledeni a nije ni tak hladno ajmo rec
    Joj i ja bi pocela davat tak nes za veceru najrade😂 ali ona nezna na bocu vise pit haha a i neznam s cim bi joj to radila? S vodom jedino

    Nakon dvije dobre noci, sve su ostalo katastrofalne. Stalno se budi i place. Sjedne sam u snu. Idu gornji zubu. Curio nosic za vikend ali uz sprej stao je🙏

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    majjja

    laurell

    Pozdrav cure. U ovoj grupi sam bila na početku svoje prve trudnoće (koja je na kraju nažalost završila pre rano). U grupi je bila cura Matea koja je rodila blizanke, Dora i Ema. Danas mi na tik toku izađe njen video u kojem saznajem da je Dora otisla na onaj bolji svijet 😓. Jako me potreslo ne mogu prestati misliti o njoj i imam potrebu napisati da Želim mami ako ikad bude čitala pozelit puno snage, tvoja curica vas čuva s boljeg mjesta i pazi na svoju seku. 🤍🙏🏽
    Laurell to je stvarno strašno. Ne mogu to niti pojmiti pa ću samo reći da mi je beskrajno žao i nadam se da mama Matea pronalazi utjehu.
    Tebi čestitam na bebi, izgleda da nije ni tebi bilo lako.

    Potpisujem sve sto majjja kaze, sjecam se Matee i uvijek sam rado citala sto je dijelila s nama jos iz vremena trudnoce, beskrajno mi je zao i ne vjerujem jednostavno...

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Tami0910

    Elia

    majjja

    Elia

    Moja je jos bolesna, sad i kaslje jadna, izlazi joj drugi zub i tak, veselo
    Ja sam mengu dobila nakon 5mj,i mene manje boli al me dodatno jos dan prije kriza bole i prva dva dana mi toliko curi da ne stignem ulozak zamijeniti🤦‍♀️ bas grozno
    Vi kojima malise nedaju blizu nosa, pocnite svaki dan cistit jednom, bit ce grozno na prvu ali naviknut ce se, evo moja sad krene plakat al kad dodem sa spricom blizu se smiri i ceka da zavrsim
    Tami, i ja sam se isto bas jako jako bojala ali kad je bila bolesna nisam imala izbora, i stvarno nije ni priblizno kao sa aspiratorom, puno je bolje
    A bolje ti je probat sad dok nije bolestan a i to je dobro jednom dnevno ocistit svakako, ja cu sad pocet, stize nam zima😅
    Kako je?
    A bolje al jos hropti, to kaj joj se slijeva u grlo al dobro, proci ce
    Nas je opet nes uhvatilo, dal je skok il zubi ja neznam ali se stalno budi vec nocima😅 kak su vase bebice?
    Imam jedno pitanje, mi kad secemo recimo na 17c njoj su ruke ledene skroz a ne cini mi se da joj je hladno, jel tak i vasima mozda? Bas su led ledeni a nije ni tak hladno ajmo rec
    Joj i ja bi pocela davat tak nes za veceru najrade😂 ali ona nezna na bocu vise pit haha a i neznam s cim bi joj to radila? S vodom jedino
    Nakon dvije dobre noci, sve su ostalo katastrofalne. Stalno se budi i place. Sjedne sam u snu. Idu gornji zubu. Curio nosic za vikend ali uz sprej stao je🙏

    Nama isto idu gornji zubici, inace lose spava, a zadnjih par noci je bilo jos gore i onda vidim da je gornja lijeva dvojka izasla i da se jedinice probijaju. Nocas evo bolja noc puno, mozda je najgore proslo.. dajem joj one kids 0-9 teething kapi

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    laurell

    Pozdrav cure. U ovoj grupi sam bila na početku svoje prve trudnoće (koja je na kraju nažalost završila pre rano). U grupi je bila cura Matea koja je rodila blizanke, Dora i Ema. Danas mi na tik toku izađe njen video u kojem saznajem da je Dora otisla na onaj bolji svijet 😓. Jako me potreslo ne mogu prestati misliti o njoj i imam potrebu napisati da Želim mami ako ikad bude čitala pozelit puno snage, tvoja curica vas čuva s boljeg mjesta i pazi na svoju seku. 🤍🙏🏽

    Sad sam se sjetila o kojoj je curi rijec. Prestrasno. Nadam se da nalazi snage da sve to prebrodi i cuva svoju drugu bebu dok ih ova cuva s neba.

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏

  • Avatar Tami0910

    Tami0910

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ana_Maria

    Tami0910

    Elia

    majjja

    Elia

    Moja je jos bolesna, sad i kaslje jadna, izlazi joj drugi zub i tak, veselo
    Ja sam mengu dobila nakon 5mj,i mene manje boli al me dodatno jos dan prije kriza bole i prva dva dana mi toliko curi da ne stignem ulozak zamijeniti🤦‍♀️ bas grozno
    Vi kojima malise nedaju blizu nosa, pocnite svaki dan cistit jednom, bit ce grozno na prvu ali naviknut ce se, evo moja sad krene plakat al kad dodem sa spricom blizu se smiri i ceka da zavrsim
    Tami, i ja sam se isto bas jako jako bojala ali kad je bila bolesna nisam imala izbora, i stvarno nije ni priblizno kao sa aspiratorom, puno je bolje
    A bolje ti je probat sad dok nije bolestan a i to je dobro jednom dnevno ocistit svakako, ja cu sad pocet, stize nam zima😅
    Kako je?
    A bolje al jos hropti, to kaj joj se slijeva u grlo al dobro, proci ce
    Nas je opet nes uhvatilo, dal je skok il zubi ja neznam ali se stalno budi vec nocima😅 kak su vase bebice?
    Imam jedno pitanje, mi kad secemo recimo na 17c njoj su ruke ledene skroz a ne cini mi se da joj je hladno, jel tak i vasima mozda? Bas su led ledeni a nije ni tak hladno ajmo rec
    Joj i ja bi pocela davat tak nes za veceru najrade😂 ali ona nezna na bocu vise pit haha a i neznam s cim bi joj to radila? S vodom jedino
    Nakon dvije dobre noci, sve su ostalo katastrofalne. Stalno se budi i place. Sjedne sam u snu. Idu gornji zubu. Curio nosic za vikend ali uz sprej stao je🙏
    Nama isto idu gornji zubici, inace lose spava, a zadnjih par noci je bilo jos gore i onda vidim da je gornja lijeva dvojka izasla i da se jedinice probijaju. Nocas evo bolja noc puno, mozda je najgore proslo.. dajem joj one kids 0-9 teething kapi

    I nama je ova noc bila odlicna🥰
    Bas cu pogledat za te kapi.

    06/22 missed ab 7tj
    08/22 LH trakice
    22.03. + 🌈
    1.pregled: 06.04. 5+4 ❤️
    21.11.2023 A💙🙏

  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    I mi smo se unormalili, jedino je uspavljivanje poduhvat za sebe, ali bar smo se vratili na neki red i raspored. Isto, od kad je počela večerati, nema buđenja po noći, najranije se dvaput probudila oko 4:30 i odmah nastavi, ali bude i do 7:30 bez buđenja. Samo ni mi ne možemo večerati te kašice jer nemamo ih s čim pripremiti, još malo. Ali zato se svašta večera, od baby kolača od voća i zobenih palačinkica od jogurta, pudinga od heljde, zrnatog sira itd. svega se nađe...
    Počela je sama jesti, što je olakšanje jer možemo jesti zajedno istovremeno, ali ne da mi da ju hranim. Tako da bilo što na žličicu dajem između njezinih zalogaja, sve hoće prstićima pa uvijek mora biti nešto takvog tipa za jesti npr. grašak ili kockice tikvice, mrkve, komadići mesa... Fun, fun...
    Hodanje mi se čini skroz u stagnaciji, kao da ju to ne zanima. Ustala se, stoji i doseže sve što je na vidiku čak i na rubu stola ili kuhinje, skroz se istegne i dohvati, ali puzanjem dođe gdje želi pa kao da je hodanje nebitno. Ima vremena, naravno. Što još radi, a ful mi je čudno je da se uhvati za dasku od prozora i drži se samo rukama, jedva dotiče prstićima nožnim pod. Tako malo visi, vježba.
    Obožava se igrati skrivača i lovice. Kosa nam slabo raste, ali napokon kao da je ima joj. I zubići gornji, nemam pojma, desni su otečene i boli ju, a vidi se i bijela crta i na dnu točkica od dvojke jedne pa čekamo da vidimo što će biti s tim. Morat ću vidjeti i ja za te kapi što kaže Ana_Maria. A sad idem, nadam se da će biti sve više odličnih noći, već je i vrijeme, veliki su nam :)

    11/23 💜

  • Elia

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Joj da, ja sam na facebooku vidla za mateu jos prije, uzasno tuzno🥺🙏
    Maja, kak mislis nemate ih s cime spremiti? S adaptiranim ili? Bas sam vas htjela pitat za to, ja isto trebam uvest veceru i vec tjednima neznam kako cu ni sta🤦‍♀️😂
    Ajme divljakusa mala haha😁 ma ima vremena, bude i prohodala, evo i moja se digla na noge vec par puta, al isto tak, svugdje dode vojnickim puzenjem pa joj je tak svejedno😂 voli se isto tak ko tvoja hvatata za stvari i visit i igrat skrivaca
    Moja uzasno prdi i tesko kaka, bude tvrdo, a sve zivo sam probala, maknula sam sad jogurt na par dana da nije do laktoze, neznam vise stvarno, pa me i strah radi te vecere jos da joj nebude gore, nisam pametna

  • Avatar majjja

    majjja

    Broj poruka: 83

    Prijavi adminu

    Da, adaptiranom neće ni blizu, pokušali smo u par navrata i kombinacija tako da od tih kašica ništa.
    I kod nas je to kakanje užasno, ali je od početka dohrane pa stvarno ne mislim da je do neke namirnice. Vode pije skoro duplo više od preporuke, maslinovo ulje u svemu i na svemu i doji pa eto... Vlakna pazimo da bude, ali ne previše, izbjegavamo hranu koja zatvara, a svejedno je to tako grozno tvrdo, suho, mučenje... Ma ne znam 

    11/23 💜

  • Motherlode09

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Svi koji muku mučite sa zubićima, suosjećamo. Evo nas navršio 9 mjeseci i 7 zubića 🫠 u prijevodu, ne spavamo već pet mjeseci. Tješim se da ćemo barem prije cijelu tu sagu završiti i možda napokon imati sretno i naspavano dijete.
    Sad je opet sve krenulo ispočetka, buđenje svakih sat vremena cijelu noć, non stop sisanje, rijeke sline, ljutnja ujutro jer se nije naspavao, buđenje u plaču i vrištanju... bojim se da su krenuli zloglasni kutnjaci koji inače idu oko godine dana. Ako netko ima neku tajnu za preživljavanje, javite! 

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Kako ste cure? Nama izasla goranja dvojka i jedinica, cekamo preostale dvije, ok je uz one kapi koje sam vam spominjala, ali zadnje tri noci se zna probuditi i bas tesko opet zaspi, ono, zbudi se i ona bi isla dalje, kao da je dan poceo u 2 ujutro 😂😂 umrijet cu ako to potraje, nocas smo 2 sata bile budne dok nije zaspala 😅

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.