Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elia

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Red fox, ja sam joj po vrucinama bas cesto davala a sad rjede, mozda na 2,3h nakon kasice ak pojede dosta, ak ne dam joj i za pol sata, mislim da nemozes pogrijesiti puno, sam daj kolko oce
    Za blister nemam savjet, meni proso sam od sebe jako brzo
    Motherlode, meni se cini da vi zdravo dosta jedete😁 s cim radis umake? Vrhnje?
    Covjece tvoj je vec pravi mali decko😁
    Vasi vec bas imaju dosta zubica, moja 1 samo do pola haha, al cini mi se da ide jos jedan
    Joj mi smo bolesne, nisam cjelu noc spavala, nema temp al curi joj iz sinusa u grlo, jadna pokusava to gutat valjda a tesko joj je, da li znate nes dobro za to bas? Ispirem joj fizioloslom, sve kao izade al ne prode ni pol sata i onda se vec gusi sva u tom, spavat nemre normalno radi tog, nos joj je prohodan cijelo vrijeme
    Inhaliram ju, stavila sam etericna ulja u difuzor i nez kaj sve ne😂
    Al to bas curi jako, neznam kak cemo ovu noc prezivit😭

  • Motherlode09

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Elia

    Red fox, ja sam joj po vrucinama bas cesto davala a sad rjede, mozda na 2,3h nakon kasice ak pojede dosta, ak ne dam joj i za pol sata, mislim da nemozes pogrijesiti puno, sam daj kolko oce
    Za blister nemam savjet, meni proso sam od sebe jako brzo
    Motherlode, meni se cini da vi zdravo dosta jedete😁 s cim radis umake? Vrhnje?
    Covjece tvoj je vec pravi mali decko😁
    Vasi vec bas imaju dosta zubica, moja 1 samo do pola haha, al cini mi se da ide jos jedan
    Joj mi smo bolesne, nisam cjelu noc spavala, nema temp al curi joj iz sinusa u grlo, jadna pokusava to gutat valjda a tesko joj je, da li znate nes dobro za to bas? Ispirem joj fizioloslom, sve kao izade al ne prode ni pol sata i onda se vec gusi sva u tom, spavat nemre normalno radi tog, nos joj je prohodan cijelo vrijeme
    Inhaliram ju, stavila sam etericna ulja u difuzor i nez kaj sve ne😂
    Al to bas curi jako, neznam kak cemo ovu noc prezivit😭

    A tako tako, i zdravo i nezdravo 🫢 recimo dok smo mi jeli pizzu, njemu sam napravila kao baby pizzu - tortilja, umak od domaćih rajčica i mozzarella. To mu je baš bilo fino 😁 variva mu sva dajem - leću, slanutak, grašak. A na vrhnju ništa ne radim, kod nas su svi umaci na crveno jer muž ne jede sir ni vrhnje. Nije da mu smeta laktoza nego jednostavno ne voli, a sad kužim da ni malac nije fan jogurta, sira i slično.  
    Kužim da nije isto dok se kasnije začini, mi smo se nekako navikli. E i neki dan sam radila doma puter štangice, veliki hit! Tako da on pojede i maslaca i brašna, svega 😁 čim se probudi gura rukicu u usta i ide kod sjedalice, jeo bi.
    Držim fige svima da zubi izađu lakše nego kod nas 🫠 ja više ne vjerujem u regresije, za sve krivim zubiće 😂 e i da, Gengigel nam nije ništa pomagao, Dentinox je.
    Sinusi smo i mi imali borbu, malo je pomogao Sterimar, ali isto dvije noći nismo spavali... svaki put dok je htio sisati, nije mogao jer nije mogao disati. Užas. Nadam se da će i kod vas trajati samo dva dana🤞

  • Elia

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Motherlode09

    Elia

    Red fox, ja sam joj po vrucinama bas cesto davala a sad rjede, mozda na 2,3h nakon kasice ak pojede dosta, ak ne dam joj i za pol sata, mislim da nemozes pogrijesiti puno, sam daj kolko oce
    Za blister nemam savjet, meni proso sam od sebe jako brzo
    Motherlode, meni se cini da vi zdravo dosta jedete😁 s cim radis umake? Vrhnje?
    Covjece tvoj je vec pravi mali decko😁
    Vasi vec bas imaju dosta zubica, moja 1 samo do pola haha, al cini mi se da ide jos jedan
    Joj mi smo bolesne, nisam cjelu noc spavala, nema temp al curi joj iz sinusa u grlo, jadna pokusava to gutat valjda a tesko joj je, da li znate nes dobro za to bas? Ispirem joj fizioloslom, sve kao izade al ne prode ni pol sata i onda se vec gusi sva u tom, spavat nemre normalno radi tog, nos joj je prohodan cijelo vrijeme
    Inhaliram ju, stavila sam etericna ulja u difuzor i nez kaj sve ne😂
    Al to bas curi jako, neznam kak cemo ovu noc prezivit😭
    A tako tako, i zdravo i nezdravo 🫢 recimo dok smo mi jeli pizzu, njemu sam napravila kao baby pizzu - tortilja, umak od domaćih rajčica i mozzarella. To mu je baš bilo fino 😁 variva mu sva dajem - leću, slanutak, grašak. A na vrhnju ništa ne radim, kod nas su svi umaci na crveno jer muž ne jede sir ni vrhnje. Nije da mu smeta laktoza nego jednostavno ne voli, a sad kužim da ni malac nije fan jogurta, sira i slično.
    Kužim da nije isto dok se kasnije začini, mi smo se nekako navikli. E i neki dan sam radila doma puter štangice, veliki hit! Tako da on pojede i maslaca i brašna, svega 😁 čim se probudi gura rukicu u usta i ide kod sjedalice, jeo bi.
    Držim fige svima da zubi izađu lakše nego kod nas 🫠 ja više ne vjerujem u regresije, za sve krivim zubiće 😂 e i da, Gengigel nam nije ništa pomagao, Dentinox je.
    Sinusi smo i mi imali borbu, malo je pomogao Sterimar, ali isto dvije noći nismo spavali… svaki put dok je htio sisati, nije mogao jer nije mogao disati. Užas. Nadam se da će i kod vas trajati samo dva dana🤞

    Ajme super😁 ja sam ljubomorna, i ja bi tako da svi papamo isto al jednostavno ne stignem svaki dan, stalno nes, evo sad je bolesna pa je skok pa zubi stalno moram s njom bit, znaci nemre 5 min sama bit🤦‍♀️ moram nas nekako dovest u red haha
    Evo sad joj je vec puno bolje hvala bogu🙏 nije imala temp ni nije preslo na pluca izgleda da sam ja to dosta ispirala😂

  • Elia

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Kak oblacite bebe za spavanja ako vam je 21-22 stupanj u sobi? Ili na koliko spavaju sada? 

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 698

    Prijavi adminu

    Elia

    Red fox, ja sam joj po vrucinama bas cesto davala a sad rjede, mozda na 2,3h nakon kasice ak pojede dosta, ak ne dam joj i za pol sata, mislim da nemozes pogrijesiti puno, sam daj kolko oce
    Za blister nemam savjet, meni proso sam od sebe jako brzo
    Motherlode, meni se cini da vi zdravo dosta jedete😁 s cim radis umake? Vrhnje?
    Covjece tvoj je vec pravi mali decko😁
    Vasi vec bas imaju dosta zubica, moja 1 samo do pola haha, al cini mi se da ide jos jedan
    Joj mi smo bolesne, nisam cjelu noc spavala, nema temp al curi joj iz sinusa u grlo, jadna pokusava to gutat valjda a tesko joj je, da li znate nes dobro za to bas? Ispirem joj fizioloslom, sve kao izade al ne prode ni pol sata i onda se vec gusi sva u tom, spavat nemre normalno radi tog, nos joj je prohodan cijelo vrijeme
    Inhaliram ju, stavila sam etericna ulja u difuzor i nez kaj sve ne😂
    Al to bas curi jako, neznam kak cemo ovu noc prezivit😭

    Elia jeste ozdravile? 
    Meni je stariji skupio nešto u vrtiću, ali sreća nije prešlo na mlađega ništa. 
    .
    Kako stojite s menstruacijom? S prvim sam dobila nakon 11 mjeseci, a sad sam prije par dana imala neku blagu sukrvicu pa sam pomislila da je to menstruacija, ali nije se ponavljalo pa razmišljam da je možda bila ovulacija. A baš mi je bilo lijepo bez M dosad 🫠

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 698

    Prijavi adminu

    Elia

    Kak oblacite bebe za spavanja ako vam je 21-22 stupanj u sobi? Ili na koliko spavaju sada?

    Trenutno smo na bodiju dugih rukava, dugim tankim hlačama i čarapicama. I bez deke naravno haha, oboje su alergični na pokrivanje. Uzela sam u Lidla nekidan vreću za spavanje s nogavicama pa ću to probati kad još malo zahladi, nadam se da će dobro prihvatiti jer stariji nije nikad. 😅

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Hej curke, evo i nas opet malo, zasto bi bilo.jednostavno kad moze komplicirano, kak uredujemo stan jos, muz prosli tjedan pao skupa sa kuhinjskim plocicama, vozile ga malena i ja hitnu, srecom nista gore od slomljenog prsta na ruci nije 🙈 ali mozete si zamisliti kak mi je sad s bebom i s njim jadnickom koji jasno pol toga nemre 😂🙈
    Ma zezam se malo, dobro smo, bitno da smo svi zdravi sto jesmo, neki dani su tezi jer spavanje ista prica, sad cak kak on spava u dnevnoj radi prsta ona spava dobar dio noci sa mnom pa kao bude malo.lakse, ali nez vise.. preumorna sam 😅
    Joj, sinusi napadaju, krece to vrijeme, drago mi je da ste bolje i super Zara da nije preslo na malenog! Mi smo zasad ok po tom pitanju, zadnje dvije noci mi hropce malo, ali nista strasnije od toga.
    Kaj se papanja tice, isto joj kuham odvojeno ugl zbog zacina, jedino juhu nam svima skuham pa nama posolim naknadno, to mi nije tak kriminalno. A sad evo nije neka revolucija, ali smo otkrile za dorucak avokado i kuhano jaje, to bas voli pa evo nekom ideja ako vec nije probao 🙈
    Pizdamicu ili dugo odijelce ili sad kak mi je sve na peglanju i pranju, kratka majica i duge hlacice i carapice.. pokrivam ju, ali dzaba, kad se okrece otkrije se vecinom 😅
    Inace je pocela kad je cendrava i umorna i nervozna se vjesati po meni i govoriti maaaaam, mam.. naravno, ne kad je vesela, ne daj Boze 😂😂😂 a najvise se veseli nasoj pesici, nekad mislim da ce njeno ime prvo izgovoriti 😂😂  nove cure, samo pisite, ukljucite se 🤗

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    P.s. ja sam njoj dosta dugo cistila nosic ujutro i navecer pa smo presle samo na navecer pa samo na ispiranje, ali sad kak je ovaj period opet poceo opet joj bas cistim svaku vecer, a po potrebi i ujutro... mislim da joj je to dosta pomoglo aspirator mrzi iz dna duse 😂😅

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Meni samo dolazi na pamet sto nisam napisala tu naknadno 😂 ja sam mengu prvi puta dobila prosli mjesec i isto se bas razocarala jer sam se skroz odviknula 😅 dakle 9 mjeseci nakon poroda... meni su prije menge bile dosta bolne, ovu prvu od proslog mjeseca nisam ni osjetila, ovu doduse jesam, ali ajde nije tako strasno bilo, ali zato drugi dan vodopad 😱 bas, bas mi je obilna bila, nez hoce li to sad tak stalno biti, ali velika razlika...

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕

  • Motherlode09

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Meni je prvo dijete i iskreno nisam mogla vjerovati dok sam dobila menstruaciju točno 6 tjedana nakon poroda. Uz dojenje. Bila je užasno obilna, ali sad kak je prošlo već njih hrpu primjećujem da su manje bolne nego ranije pa barem nešto 😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.