Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Satsuke

    Satsuke

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Evo u 5 mi je pregled pa ću čut što će mi reći. A što se tiče probave, ja posljednjih tjedan, dva dana idem baš često, isto i danas. Pa mi nije to neki indikator. A i bebač se još dosta miče, a kao smire se kad je vrijeme za porod. 

    Ma ne znam, vidjet ćemo😂 Al nek se bar rodi prije sv Nikole jer onda suprug dobiva na poslu neki novčani dodatak 🤣🤣

    Zagreb, 32g.
    🍼🐣Očekivani termin 1.12.

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Satsuke

    Evo u 5 mi je pregled pa ću čut što će mi reći. A što se tiče probave, ja posljednjih tjedan, dva dana idem baš često, isto i danas. Pa mi nije to neki indikator. A i bebač se još dosta miče, a kao smire se kad je vrijeme za porod.

    Ma ne znam, vidjet ćemo😂 Al nek se bar rodi prije sv Nikole jer onda suprug dobiva na poslu neki novčani dodatak 🤣🤣


    Moja se isto miče i danas iako imam te lažne kontrakcije svako toliko 😅🙈ja vjerujem da hoće i moja i tvoj bebac 🤗🥰 vidjeti ćeš 🤞javi se 🤗

    [tickerfactory.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Ravno ništa i kod mene, a svi pitaju. U petak idem na ctg ili plodnu, a sada još ni prst nisam otvorena. 😅


    To sada može biti svaki dan 🙈😅 vidjeti ćeš meni je samo taj sluzni čep ispao i imam te lažne kontrakcije 😅pa mi svi prognoziranju kroz 2 dana da ću rodit 🙈ja vjerujem da hoće se i tebi prije petka 🤗🤞💗

    [tickerfactory.com]

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 795

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Što se uložaka tiče, ja nosim cijeli Chicco i jedan paket Vir. Ima tu puna kesa tih uložaka, ali ne bi da mi fali iako muž može donijet… Nego, jeste li primijetile kako je Chicco ulošcima skočila cijena? Bile su oko 63kn, sada su 73 u Dm-a!? Ne razumijem…
    Mene zanima jel mi za St rodilište treba kućni ogrtač? Kažu da je tamo vruće ionako, pa sad ne znam da teglim ili ne…
    U svakom slučaju, kod mene nema pomaka, cijelu noć po wc-u, užasan pritisak na mjehur.
    Ribic sretno ti! Neka prođe sve kako treba! 🤞🏻
    Snowwhite ima li još kakvog pomaka?


    Ogrtač ti baš ne treba jer bude tropska klima (rodila sam lani u siječnju kad je derala bura i hodala u japankama i kratkoj spavaćici), ali zbog korone nismo smjele van ni do kafe aparata pa, ako budeš išla, ne bi bilo loše da ga imaš. Može ti ga uvijek netko naknadno donijeti.
    Punjač za mob neka ti bude najduži koji nađeš 😁

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Što se uložaka tiče, ja nosim cijeli Chicco i jedan paket Vir. Ima tu puna kesa tih uložaka, ali ne bi da mi fali iako muž može donijet… Nego, jeste li primijetile kako je Chicco ulošcima skočila cijena? Bile su oko 63kn, sada su 73 u Dm-a!? Ne razumijem…
    Mene zanima jel mi za St rodilište treba kućni ogrtač? Kažu da je tamo vruće ionako, pa sad ne znam da teglim ili ne…
    U svakom slučaju, kod mene nema pomaka, cijelu noć po wc-u, užasan pritisak na mjehur.
    Ribic sretno ti! Neka prođe sve kako treba! 🤞🏻
    Snowwhite ima li još kakvog pomaka?


    Ne treba ti ogrtač, meni je vruće i u onim njihovim spavacicama, ne trebaš se ni pokrivat noću jer griju sve

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar ancy2010

    ancy2010

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Upitnica_Split

    Angeleyes

    Što se uložaka tiče, ja nosim cijeli Chicco i jedan paket Vir. Ima tu puna kesa tih uložaka, ali ne bi da mi fali iako muž može donijet… Nego, jeste li primijetile kako je Chicco ulošcima skočila cijena? Bile su oko 63kn, sada su 73 u Dm-a!? Ne razumijem…
    Mene zanima jel mi za St rodilište treba kućni ogrtač? Kažu da je tamo vruće ionako, pa sad ne znam da teglim ili ne…
    U svakom slučaju, kod mene nema pomaka, cijelu noć po wc-u, užasan pritisak na mjehur.
    Ribic sretno ti! Neka prođe sve kako treba! 🤞🏻
    Snowwhite ima li još kakvog pomaka?

    Ogrtač ti baš ne treba jer bude tropska klima (rodila sam lani u siječnju kad je derala bura i hodala u japankama i kratkoj spavaćici), ali zbog korone nismo smjele van ni do kafe aparata pa, ako budeš išla, ne bi bilo loše da ga imaš. Može ti ga uvijek netko naknadno donijeti.
    Punjač za mob neka ti bude najduži koji nađeš 😁


    Ni sad ne puštaju nigdi van sobe, stojiš u 4 zida🙄

    4.08.2019 baby girl👶
    1/2021 blighted ovum
    25.11.2022. baby boy👶

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Snowwhite ja ti drzim ogroooomne fige da krene i da dođes u bolnicu s 8cm barem i rodis ❤️
    Jel skroz imas te lazne?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Ravno ništa i kod mene, a svi pitaju. U petak idem na ctg ili plodnu, a sada još ni prst nisam otvorena. 😅


    Plodnu vodu ne gledaju ako nisi nista otvorena. Ako mislis na aminoskopiju. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Ja sam danas sa pregleda. Nalaz isti, otvorena 1cm. Beba cca 2600. Ima dosta olodove vode, posteljica ok. Uglavnom za sljedecu srijedu zakazan prijem u bolnicu, skidanje serklaza i onda iscekivanje. Moze biti odmah, a moze bit i da ce cura odlozit. E sad da je dogurat do subote, kad ulazim u sigurni 38.tjedan i onda docekati srijedu. 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar snowwhite1410

    snowwhite1410

    Broj poruka: 1274

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Snowwhite ja ti drzim ogroooomne fige da krene i da dođes u bolnicu s 8cm barem i rodis ❤️
    Jel skroz imas te lazne?


    https://ibb.co/2YkpfDV [ibb.co] ovako mi izgledaju te lažne kontrakcije 😅 iako beba se sada jako vrtila čak me jako i udarala ja trebam dobiti onu inekciju za onu bakteriju 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.