Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Jutro svima, što ste se raspisale😅☺️
    Dragi otišao sa punicom u neku kupovinu a ja ostala doma se izležavat prije neke akcije😆
    Moram se pohvalit, znate da sam pričala o sušilici, muž mi poklonio sušilicu jučer za rođendan 🙉🙈❤️
    A njegova seka parnu peglu za okomito glačanje🙈
    I još puno divnih poklona koji su baš korisni, jako sam se iznenadila ☺️
    Danas će mi spustiti kutije sa tavana gdje su sve stvarčice, robica od sekinih klinaca, ona ima dečka 7 god i curicu 5 tako da imam šta birat tjedan dana😆 I da, moja bebica je dobila i svoj prvi poklon jučer na moj rođendan, od moje seke https://ibb.co/D97ZtQJ [ibb.co]
    Bit će danas jedan produktivan dan a moja malecka lupa od jutra🤗

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Ma vidi ovu anemi sto je zgodna, necu se igrat tako 😀 a trbuh raste svakoj svojim nekim tempom, mojoj frendici iskocio tek u 32. tjednu. 
    Jelenko i ja bi susilicuuuu i meni je bio rodjendan 😇

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Hehehe možda za božić dobiješ 😛
    E sad imam pitanje vezsno uz vreće za spavanje za bebe, puno sam čitala i kao ispostavilo se da je to “najsigurnija” opcija, pogotovo kod naših zimskih bebica kada je hladno a one se znaju vrpoljit pa nema bojazni da će si slučajno prekriti glavu dekicom i slično, ali nalazim na problem što su te sve vreće na koje sam ja naletila od 6 mjeseci starosti na dalje, znači 70cm na više. Jel ćete vi stavljati bebu u vreću za spavanje preko noći i ako da gdje ste našli vreće za malene bebe, novorođenčad? 

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Avatar Ena32.II

    Ena32.II

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    JELENA vjerujem da je s bebicom sve ok, sigurno spava pogotovo ako si ti malo više u pokretu pa se fino ljulja unutra u svom balončiću.
    I moj zna biti tako miran, pa pojedem ili popijem nešto slatko i legnem iako ni to ne znači da će se javiti ako baš spava🙈.

    url = https: //lilypie.com]

  • Avatar Ena32.II

    Ena32.II

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    Hehehe možda za božić dobiješ 😛
    E sad imam pitanje vezsno uz vreće za spavanje za bebe, puno sam čitala i kao ispostavilo se da je to “najsigurnija” opcija, pogotovo kod naših zimskih bebica kada je hladno a one se znaju vrpoljit pa nema bojazni da će si slučajno prekriti glavu dekicom i slično, ali nalazim na problem što su te sve vreće na koje sam ja naletila od 6 mjeseci starosti na dalje, znači 70cm na više. Jel ćete vi stavljati bebu u vreću za spavanje preko noći i ako da gdje ste našli vreće za malene bebe, novorođenčad?


    Moj je spavao u onom jastučiću dok je bio tako mali🤷‍♀️

    url = https: //lilypie.com]

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Moj bebac je iato miran cijeli dan… Al oko 1 po noci pocinje party… Kroz dan ga skoro nikad ne osjetim, bez obzira lezim, sjedim ili hodam..
    Nekad se neda ni nama, a di bi bebacima kojima je lijepo, toplo i jos k tome vole spavat

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2397

    Prijavi adminu

    Na etherealu imas vreca zimskih i za malene bebe

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Jelenko odlicni pokloni, kompletic za curicu je predivan 🥰
    Ja gledam xiaomi robote za usisavanje i pranje jer su na akciji, a muz je zakljucio da nam treba otkad on to radi 😅
    Anemi bas si lijepa trudnica i ne mogu vjerovati da je to sa 19 tj., bit ce bas zgodna bebica 😁
    Jelenas probaj se smiriti, bebica je sigurno dobro 🧡 Svi ste u nekim aktivnostima i druzenju pa se onda tesko i skoncentrirati, a kad odmoris beba se ne mora odmah javiti. Kod mene je posteljica sprijeda, nekad ga osjetim 2 puta dnevno jako slabo, danas je valjda tako okrenut da stalno osjetim lupkanje. 

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Ena32.II

    Jelenko93

    Hehehe možda za božić dobiješ 😛
    E sad imam pitanje vezsno uz vreće za spavanje za bebe, puno sam čitala i kao ispostavilo se da je to “najsigurnija” opcija, pogotovo kod naših zimskih bebica kada je hladno a one se znaju vrpoljit pa nema bojazni da će si slučajno prekriti glavu dekicom i slično, ali nalazim na problem što su te sve vreće na koje sam ja naletila od 6 mjeseci starosti na dalje, znači 70cm na više. Jel ćete vi stavljati bebu u vreću za spavanje preko noći i ako da gdje ste našli vreće za malene bebe, novorođenčad?

    Moj je spavao u onom jastučiću dok je bio tako mali🤷‍♀️


    Onaj jastucic za nosenje?
    Jelenko imas na e kupi vrece za spavanje od 0 mj.,a vidjela sam i na about you velicine 52/56, cak ima i sa rukavima.. Mada te 50 velicine ne znam ni dal bi kupovala jer imam osjecaj da nece stat u to

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Zelena36

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Slee

    Na etherealu imas vreca zimskih i za malene bebe


    Vidim da na tu ima svasta neato, cak i jeftinije.
    Mogli bi napraviti popis stranica gdje narucujete, p da i mi manje iskusni mozda nadjemo nesto za sebe.. 
    Je li mozda ko razmišljao o modularnim kreveticima.. Vidim ima na ovoj stranici, a gledala sam i medo 3u1..mada ti svi imaju neke cudne dimenzije madraca, pa ako ne zelis njihov, malo je problem za nabavit

    https://lmtf.lilypie.com/apYfp2.png [lmtf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.