Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Jelenas super za dobru, mirnu bebicu!
    Ja sam jutros shvatila da moja beba možda dodje tek u ožujku 😮 jer nam je veljača kratka. Nadam se da neće i stvarno se nadam da stiže do kraja ovog tjedna. Javim se 😊

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Melani ma sumnjam da će baš toliko “kasniti”. Javi svakako sutra kako je prošlo, čekamo vijesti!!!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Evo me, čekam da me zaprime na odjel, bit će indukcija zbog visokog tlaka i slabijeg osjećanja bebe…samo da prođe sve dobro. 

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Upitnica_Split

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Sretno, melani! 😊

    3 MPO postupka
    💜 01/22.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Melani sretno!!! Nadam se da već držiš svog bebača!!! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Sretno Melani!
    Jelena baš mi je drago da uživate doma s tatom i da je curica tako divna Neprocjenjivi trenutci 
    Kod nas je sve ok, uhodali se već i stalno smo vani, pa  kod jedne bake, pa kod druge itd. Ima zahtjevnijih dana ali nekako se sve automatski zaboravi čim dođe neki lijepi trenutak, kad nam se nasmije ili kad otkrijemo nešto novo  Malo nas ta probava muči ali bude se valjda i to popravilo, imam neke Colic colicky kapi čini se da djeluju. Espumisan nam nije od neke koristi bio. Super jede i dobiva na kilaži, cica joj je best frendica

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Hvala cure, sutra će me inducirati, danas su mi probno davali drip do 15 kapi. Javim se😊

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Sretno Melani! Čekamo dečkića!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    jelenas da bas nas je dosta islo u subotu doma, mi smo izisli poslje pola dva .  Jeee puno je ljepse bit sam u sobi. Nama je soba uz kindrepete bila ko da igramo slagalicu, pomakni da mozes proc, srecom bila sam samo 2 noci u rodilistu i paljada doma, koje olaksanje kad sam dosla doma. 
    Mojoj su dva puta dali dohranu, prvi put su me pitali a drugi nisu.  Prvi put kad su joj dali, ja sam se sa Martom borila i sa sisanjem i spavajem 3 sata u komadu, na kraju sam bila na izmaku snage,  dok je bila na sisi dobro  cim maknem urnebes Zvala sam sestru sta da radim . A drugi put prije dopodne kad su je pregledavali jer se derala mislim. 
    Drago mi je da si doma i sad svi uzivate <3
    Marta mi voli tulumarit po noci, sad je skratila od 3 do 6 ujutro , prije je od ponoci do 5 pola 6 , spava minimalno pa se probudi. Sad je smanjila tulumarenje, pa i ja uspijem nesto odspavat  ,bez obzira sto tata  uskače skacem na svaki njezin kmrk  javljanje. 
    Melani nadam se da vec drzis svoj smotuljak , ako ne onda sretno <3. Javi se kad budes mogla. 
    Budem se pridruzila na  temi mame i bebe dok jos malo nadoknadim san.

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Cure stigao je moj Rafael, 3380 i 51 cm. Porod je bio brz i žestok, preklinjala sam za epiduralnu ali nisu stigli dat, otvorila se sa 5 cm do kraja začas. Nije bilo ni dripa samo jedna doza gela, trudovi začas na 2 minute. Hvala vam svima na potpori na ovoj temi, pa se tipkamo uskoro na mamama i bebama. 🥰😊

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.