Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Jelenas kako ste ti i tvoja curica, jeste stigle doma? Meni je sutra termin, imam pregled rano ujutro. Nikakvih naznaka nemam, ništa me ne boli, sinoć sam se toliko isplakala od sreće, straha, iščekivanja, ma svega…😊.
    Sretno curama koje čekaju!

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Melani odlično smo, hvala na pitanju! Upravo čekamo da nam dode tata sa stvarima i da idemo doma! Nadam se do 14h da smo doma i onda čekamo seku da dode iz vrtića! Jako sam uzbudena radi tog susreta, to je nešto što čekam jako dugo ❤️ 
    Tebi držim fige da izdržiš još malo, sigurna sam da si i ti ovaj tjedan već dupla mama 🥰

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Super!!! Sretno na upoznavanju curica i ja živim za taj susret naših dečkića i jedva ga čekam!

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Coffeeben čestitam na dolasku Nole:)  <3
    jelenas mi smo se totalno mimoisle. Javila sam se u subotu poslala poruku sta se desilo neznam al poruke nema. Kasnije vise nisam stigla pisat , otpustili su me u subotu iz rodilišta, a bila sam u sobi broj 20. Sad imam malo vremena Marta spava pustila mi je cice na miru  kako si rekla baš je cicoljubka pa pisem ,i da se javim kako sam prosla.
     U srijedu sam bila na redovitoj kontroli u TA ali zbog male kolicine plodne vode doktorica me je ostavila odmah u bolnici i htjela da idem na inducirani u srijedu s obzirom da nije bila guzva, a gore su odlucili ipak da idem u cetvrtak. Bila sam u srijedu odvorena standardno 1 prst a u cetvrtak cak 3 prsta. Ispricavam se zbog pravopisnih gresaka koliko god pazim uvjek negdje fula. 
    Prvi dio  saljem ovu poruku pisem vec treci put

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    U četvrtak su me odveli u pola sedam   ujutro u box , doktor pregledao otvorena 3 prsta i probušio vodenjak. (Sluzni cep sto je i kako izgleda nemam pojma jeli mi prije ispao to mi je za sad enigma). Pustili drip i krenulo, bila sam ziher da necu epiduralnu al na kraju sam ju trazila . A u međuvremenu su poceli se javljat i  moji trudovi , da sam ostala mozda doma dan dva, mozda bi išla radat sa svojim trudovima. 
    Navecer su mi dali cepic zamjena za klistir, sve obavila idem ujutro u rađaonu meni konda jos moram na wc, i  stalno si mislim kad im se jos i pokenjam na stolu ajme srama. Da bi meni rekla babica da je to nagon kad beba  ide van. Sad znam i to. Indukcija sa dripom je zapocela negdje oko 7 sve je bilo gotovo u 11:25 dolaskom moje Marte 3300  teska i 48 cm.  U dva tri tiskanja je bila vani. Recnuli su me dolje sto sam se nadala da ne budu, nego da sjedi neko i masira, al na kraju nista od toga. Sve u svemu dobro je… 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    Jedina mi je mala zamjerka sto mi nisu pokazali bolje dojenje, sestra koja mi je pokazala nije bas bila ljubazna. Mala hoce sisat a ja neznam stavit ju na cicu, obe se borimo, prve dane smo se nekako snalazile u bolnici , na odlasku mi kaze pedijatrica da ubacim malo dohrane jer kao izgubila na  je na tezini , al da nastavim dojit. I da se izdojim da vidim kolimo imam mlijeka. Sve sam to napravila ali cicoljubka ne voli gumu . Dala sam joj tri puta dohranu od subote do dolaska patronažne.  Skuzila sam kako da joj pomognem kad ju dojim da vise pocucla , tako da mi je od subote popodne do ponedjeljka u podne vratila 145 grama  . Patronazna me spasila sa savjetom   da joj nedam da mi cijeli dan prespava jer ima tulum po noci, zadnje dvije noci budna umjesto da spava i cica . Nema cice ljutnja i vika ….Ovu noc je bilo bolje, cak sam nesto i odspavala.  Sad sam malo udavila sa postom … toliko od mene 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    jelenas kako si nakon carskog? Kako je prošao susret seka?

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar melani32

    melani32

    Broj poruka: 559

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda. I dalje otvorena 2 cm, drugo ok, idući pregled u petak. Rekli su da puštaju minimalno do 41 tjedan i koji dan. Pa to je jako puno, baš sam se začudila…
    Tigrica super za dojenje da vam lijepo ide i da curkica napreduje!

    08/2019.💙
    02/2022. 💚
    07/2023. 💗

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 591

    Prijavi adminu

    melani32

    Evo mene s pregleda. I dalje otvorena 2 cm, drugo ok, idući pregled u petak. Rekli su da puštaju minimalno do 41 tjedan i koji dan. Pa to je jako puno, baš sam se začudila…
    Tigrica super za dojenje da vam lijepo ide i da curkica napreduje!


    Mislim da nije, nemogu ni oni bas tocno odredit datum zaceca. Bolje da te malo puste ,nego da ides rodit zato ti je termin. 
    Hvala  jee sad ide i imam mlijeka, prava sam mljekara. 

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Ajme cure nikako da se javim… 
    mi smo stigle u ponedjeljak kući… toliko nam je lijepo s tatom i sekom da vam ne mogu opisati. Moja Marta je toliko zahvalna beba da se pitam kako sam još jednom to sve zaslužila. Jako je slična sestrici, po izgledu a i po baby ponašanju tako da su nam dani ispunjeni mirom i uživanjem! 
    Ja se polako isto lijepo oporavljam od operacije. 
    Tigrica ja sam ti na kraju stigla u sobu tek u subotu oko 14h. Imali su gužvu na otpustu koji je očito bio baš kasno pa su nas malo zavlačili po intenzivnoj koja nije nimalo romantična pa sam ti ja na kraju poludila i uzela apartman. Bila sam u 16ici i mogu ti reći da sam baš dobro odlučila i da mi je ta “samoća” fino pasala. Dani su nam zapravo prošli baš brzo. 
    Baš mi je krivo da si imala loše iskustvo s tom sestrom. Ja sam se samo naljutila što su joj dali 1x dohranu bez pitanja i to sam im rekla i otad ti mogu reći da su bile jako ljubazne 😬😬😬 
    Melani imam osjećaj da ćeš u petak, ako već i ne rodiš prije, biti više otvorena i ostati rodit!

    Na listi za rodit ostale su nam od aktivnih članica samo Melani i Bea , pričekat ćemo vaše bebe pa ću poslati kompletne liste. 
    Pridružim se uskoro i na temi mama i beba, samo da ulovim malo sve poruke i teme. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.