Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Pa_996

    Hej Curke. Cula sam se ginekologom. Pustio mi je jos jedne tablete, folnu neku kaj pijem jednom na dan i onda ako dođe do krvarenja jakog da se javim u bolnicu, a u ponedeljak svom gin. I sav je u cudu kaj me nije primio jos na pregled. Ma da su mi svi rekli da je jos rano za prvi pregled. Kaj mislite da odem privatno negdje na ultrazvuk i pregled ili da pricekam 21.4? 🤷‍♀️🤷‍♀️


    Ako si sad 7 tjedana onda je 21.4. dosta kasno… pogotovo ako imas iscjedak i bolove…. Odi privatno (cisto radi sebe)… Ja cu isto otici privatno za dva tjedna… ti bi vec trebala cuti i srceko hehehe….. Preslatko 💓💓💓

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Pa s folnom treba poceti sto prije. Najbolje i prije zaceca…. Dobro da ti ju je doktor prepisao. 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar BubaT

    BubaT

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pa, slazem se s curama, radi svog mira ajde 😊

    29 🙋‍♀️
    5/2021 blighted ovum 10tt
    💊 Eliquis

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Di nam je sarita, nije nam se dva dana javila, nadam se da je sve okej

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Antonela122🐘🌠

    Antonela122🐘🌠

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Joja stigla ja😁😁,od popodneva nisam imala nikakv iscjedak ulosci cisti,tolet papir isto,i onaj kljun zeljezni od doktora ili kak se to vec zove kod pregleda bio cist,bolove nemam,malo stezanje povremeno i to je to,vidjet cemo za 10 dana oce sta vidjet na uzv,drzim pozitivu za sad pa sta bude

    -imam operaciju za 2 godine zbog koje necu vise moci imat dijece pa se prije toga borimo za jos jednu bebu
    Pokusavamo od 5mj 2020
    04mj. 2021+++
    Dosla nam je curica u 12.mj😍😍

  • Pa_996

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Znaci koju god da sam polikliniku zvala imaju tek termin 21. 4 ili poslje 🤷‍♀️🙄 u ponedjeljak cu pokusat nac jos neku da vidim. 😋 

  • Avatar Antonela122🐘🌠

    Antonela122🐘🌠

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Pa_996

    Znaci koju god da sam polikliniku zvala imaju tek termin 21. 4 ili poslje 🤷‍♀️🙄 u ponedjeljak cu pokusat nac jos neku da vidim. 😋


    Mozda da odes na hitnu,ako imas smedi iscjedak ak sam dobro polovila posto ne mozes nigdje termin dobit prije,u 7 tjednu se vec dosta dobro vidi sta se treba vidjeti.

    -imam operaciju za 2 godine zbog koje necu vise moci imat dijece pa se prije toga borimo za jos jednu bebu
    Pokusavamo od 5mj 2020
    04mj. 2021+++
    Dosla nam je curica u 12.mj😍😍

  • Avatar Bela_le

    Bela_le

    Broj poruka: 1020

    Prijavi adminu

    Antonela dobrodosla 😁
    Pa mozda stvarno da probas otici na hitnu ako se ne smiri

    👩 23
    👱‍♂️ 25
    👧 3
    👶 13.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Antonela122🐘🌠

    Antonela122🐘🌠

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Ja sam bas dns oko 17 popodne isla na hitnu zbog jucerasnjeg krvavog i danasnjeg smeckastog iscjetka i to na 11dpo ,tak da ti s 7 tjedana trudnoce mislim da bi trebala,napravit ce pretrage ako nista uzv sigurno.

    -imam operaciju za 2 godine zbog koje necu vise moci imat dijece pa se prije toga borimo za jos jednu bebu
    Pokusavamo od 5mj 2020
    04mj. 2021+++
    Dosla nam je curica u 12.mj😍😍

  • Avatar Antonela122🐘🌠

    Antonela122🐘🌠

    Broj poruka: 420

    Prijavi adminu

    Bela_le

    Antonela dobrodosla 😁
    Pamozda stvarno da probas otici na hitnu ako se ne smiri


    Hvala lijepa jos bolje vas nasla😊😊😊

    -imam operaciju za 2 godine zbog koje necu vise moci imat dijece pa se prije toga borimo za jos jednu bebu
    Pokusavamo od 5mj 2020
    04mj. 2021+++
    Dosla nam je curica u 12.mj😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.