Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    jelenas

    Bumbasor thanks! Ja bi čak drvenu konstrukciju i mislila sam kombinirati dugice i oblačiće, možda kapljice… Moram još smisliti, imamo i vrtuljak od curke, pa ću vidjeti. :)

    I ja sam htjela drveni, ali posto mi je krevetac bijeli bilo me strah da ce previse odudarat 😄

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Slee moguće je..ja sam se isto neki dan probudila sa flekom na majci.. nekom počinje prije,  netko do poroda nema..ali da, to je taj kolostrum.. 
    Bumbasor sobica je prekrasna.. doma imaš prave umjetnike za crtanje.. 😍
    Luu da, da.. ja sam u Čakovcu.. za sad u TA imam pozitivna iskustva.. nadam se da će tako i dalje 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jelenko joj pa mogla ti ja barem reći imate to i to i evo antibiotik. A ne samo pustit antibiotik bez da znaš što ti je. Tim doktorima (nekim) je stvarno teško radit njihov posao, baš me živciraju! Mislim jer recimo da imaš streptokok može ti se i muž zaraziti pa da odmah znate na čemu ste. Mi smo tak prije 2 godine u krug stalno imali, muž pa ja pa muž pa ja! 🤦🏼‍♀️
    Slee pa meni iskreno izgleda kao mlijeko 😂 Probaj si staviti neke tuferiće pa ćeš vidjeti ako se ponovi. Meni zasad niš ali nije mi ni s prvom curkom, tek nakon poroda ali onda je išlo u potocima 😂😂

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Taya bas si lijepa trudnica 🥰 Cestitam na punih 35 tjedana, jos par puta tako i stize curka 🤩 U potpisu pise 35 dana, ne mogu vjerovati da je samo toliko ostalo, uskoro stizu prve bebe 🙈
    Teeny zao mi je zbog muza i nadam se da ce na tome ostati, da nece nikoga zaraziti i da ce mu proci bez tezih simptoma i posljedica. Drzite se svi 💪❤
    Bumbasor predivna je sobica a braco i seka su pravi umjetnici 😍 Svaki detaljan je savrsen 🤗
    Zelena ja bi rekla da su ti prosli put krivo napisali i da si 25+5 kao po z.m. Obicno odmah na prvim pregledima pomaknu termin ako je odstupanje vece. Ako ti to nisu naglasili nego je velicina bila tu negdje onda gledas po z.m. Moj je slucajno napisao u trudnicku 9+1 umjesto 11+1, znaju i oni pobrkati 😁

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Jelenko- nadam se da nije korona i da ćeš brzo ozdraviti ☺️
    Taya- super za drugu dozu, baš si fit i zgodna trudnica!
    Bela_le- drago mi je da ne moraš strogo mirovati, ni ja ne kužim baš te njihove opise, ali vjerujem da nije ništa loše, već bi te doktor upozorio ☺️
    Nela- bravo za kks! I meni su došli nalazi kks, sve je okej osim željeza isto, morat ću ga pojačati 🤣💪
    Što se tiče posjeta(ne znam koja je pisala), ja ću dozvoliti posjetu svojim roditeljima, sestri i noni za početak, svekrva će doć malo kasnije...Al opet prvih mjesec dana je prilagodba i ne želim da posjete budu prečeste, želim da se i muž i ja povežemo s bebicom i da uhvatimo ritam 😊🤞
    Bumbasor- joooj kako je lijep kutak, Toma će biti presretna bebica, uživat će 💗 svaka čast :)
    Teeny- žao mi je zbog muža i želim mu brz oporavak. Nadam se da neće tebe uhvatiti, čuvaj se 💋🤰
    Sirenita- bravo za uspješan pregled :)
    Slee-i meni često bude trbuh tvrd i napet i baš je neugodan osjećaj, al brzo prestane čim odmorim malo. Najčešće mi bude tako nakon duže šetnje pa znam po tome da je vrijeme za odmor 😊

    Lucija 16.12.2021.💗

  • Avatar MissBlue

    MissBlue

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Slee nisu ni meni ovo kontrakcije, one mi imaju drugačiji osjećaj. Ja sam si zaključila da je to nadutost, jer oduvijek imam problema s tim. Imam baš dosta osjetljiv želudac i inoleranciju na gluten, a pod zadnje jedem sve živo, pa je vjerojatno do toga. 
    Jesu rekli možda kakve mišićavost ima veze s tim? Još uvijek imam jače trbušne i često ih koristim makar se trudila izbjegavati, naviknuta sam dosta toga raditi s njima pa mi je ostala navika.I moguće je da curka mlijeko, ja sam primjetila da se u bradavicama nešto bijelo proizvodi, ali za sad ništa još ne curka van.
    -
    Taya baš mi je drago, i ja se nadam da će se nastaviti pozitivno iskustvo. 😊 Mene je baš strah te naše bolnice, svakakva iskustva sam pročitala. 

  • Avatar Taya_

    Taya_

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Luu

    Slee nisu ni meni ovo kontrakcije, one mi imaju drugačiji osjećaj. Ja sam si zaključila da je to nadutost, jer oduvijek imam problema s tim. Imam baš dosta osjetljiv želudac i inoleranciju na gluten, a pod zadnje jedem sve živo, pa je vjerojatno do toga.
    Jesu rekli možda kakve mišićavost ima veze s tim? Još uvijek imam jače trbušne i često ih koristim makar se trudila izbjegavati, naviknuta sam dosta toga raditi s njima pa mi je ostala navika.I moguće je da curka mlijeko, ja sam primjetila da se u bradavicama nešto bijelo proizvodi, ali za sad ništa još ne curka van.
    -
    Taya baš mi je drago, i ja se nadam da će se nastaviti pozitivno iskustvo. 😊 Mene je baš strah te naše bolnice, svakakva iskustva sam pročitala.

    I ja sam svašta čitala za našu bolnicu.. nemoj biti  strahovima.. meni je jučer na prvom pregledu bila baš doktorica za koju su nedavno na forumu pisalo da je puno tog zeznula.. žena me iznenadila.. bila i ljubazna i smirila me potpuno.. danas mi je na pregledu bio doktor koji mi je radio kiretažu prošle godine.. prošli su me trnci kad sam ga vidjela.. ali je tako ljubazan i smiren bio da se nadam da će mi baš on biti na porodu.. medicinski brat u TA odličan 🤗 mlad, brizan, sve objasni.. znači sve najbolje.. tako da ne brini.. 

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt)
    11.21. 🩰baby N
    12/23 radimo na bebi br. 2🤞

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Cure ušla na e građani ali nema nikakvih nalaza, gdje bi to trebalo bit ili nije još saživilo svima🤷‍♀️😒

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Jelenko93

    Cure ušla na e građani ali nema nikakvih nalaza, gdje bi to trebalo bit ili nije još saživilo svima🤷‍♀️😒

    Pod moj portal zdravlja pogledaj. I ne znsm kako si se spajala ja se spojam preko m zabe. Nemam citac kartica.

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar Teeny

    Teeny

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno cure !
    Ja sam prosle godine imala koronu, suhi dosadni kasalj, kostobolja, malaksalost, izgubila culo mirisa i okusa, a muz apsolutno nista. Tako da se nadam da ce ovog puta mene zaobici, nije me strah korone ali eto ne bih voljela kad sam u drugom stanju da je dobijem.
    Jelenas u kuci smo, ali je svekrva na prvom spratu tako da necemo cesti izlaziti ispred kuće,. srecom imamo veliku terasu pa mozemo na njoj biti.
    Ali molim te daj ideje jer oni su u ovom periodu neumorni.
    Slee to ti je kolostrum, imam ga i ja vec. I u prvoj trudnoći mi je pocelo u ovom periodu pomalo curiti.
    Freya bravo za nalaze!
    Sto se tice posjeta, kod mene je vecina dosla u prvih 40 dana, isto kao da ce negdje zakasniti ako dodju poslije.
    U početku smo boravili u dnevnom , jer nam je u sobama bilo jako hladno pa nisam mogla nigdje ni pobjeci.
    Ali kako smo renovirali, sobe vise nisu hladne tako da ce ovaj put biti drugačije, cim osjetim da je previse pravac soba, a oni ako hoce nek sjede.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.