ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    mrgud_zg

    DeeDee

    Mrgud možda su upute pisane za sterilizator, u moj ide 70ml samo na dno jer u biti para sve odradi.

    Ma jesu. Al sam se stiltala. Para odradi da. Nisam razmisljala da onda ne treba puno 🙈😁 kakav smijeh, nekad sam se tak veselila novim cipelama a sad isprobavanju izdajalice 😂😂😂😂


    Znam kako ti je 🙈
    Iaaaaako, naručila sam si tenisice noćas usput dok sam tražila nešto u vezi beba, ups 😛😛

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    DeeDee mozemo se prebaciti na novu temu.. D malo ubrzamo otvaranje. Al ono sta moram primjetit mi  u 10 mj koliko cca postoji tema zimskih 19/20 otvaramo vec 4.dio…. Bas smo lajave!😀
    Mi smo imale dosta dobru noc, al nakon dojenja u 4.30 mlada dama je zaspala al u snu je nesto mrmljala i ko jokala da ja nisam mogla zaspat jer sam stalno provjeravala sto je s njom. 🤦‍♀️ 
    Jeste vi primjetile mozda da vam bebe dobro reagiraju na neku pjesmu ili melodiju? Jel moguce da ona vec prepoznaje pjesmu? Na prvi takt pjesme ona se umiri i otvori oci sirom, doslovce izgleda ko da uziva u toj pjesmi. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Grizli

    DeeDee mozemo se prebaciti na novu temu.. D malo ubrzamo otvaranje. Al ono sta moram primjetit mi u 10 mj koliko cca postoji tema zimskih 19/20 otvaramo vec 4.dio…. Bas smo lajave!😀
    Mi smo imale dosta dobru noc, al nakon dojenja u 4.30 mlada dama je zaspala al u snu je nesto mrmljala i ko jokala da ja nisam mogla zaspat jer sam stalno provjeravala sto je s njom. 🤦‍♀️
    Jeste vi primjetile mozda da vam bebe dobro reagiraju na neku pjesmu ili melodiju? Jel moguce da ona vec prepoznaje pjesmu? Na prvi takt pjesme ona se umiri i otvori oci sirom, doslovce izgleda ko da uziva u toj pjesmi.


    Moju smire KUD Idijoti, majke mi 🙈🙈
    I na njih bi se uvijek javljala u trudnoći tj. počela me mlatit, valjda je dijete pogalo unutra 😛
    Ali općenito je mirnija kad je u glasnom okruženju nego u tišini, čak što više, znala mi je počet plakat ako bi YouTube napravio pauzu a ja nedovoljno brzo reagirala 😁
    .
    Čekam da se još pokoja cura izjasni da ne ispadne da smo samo nas 4 za i otvaram

    [/url [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Jutro 😀
    Ja sam za novu temu 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Joj, moj uvijek zaspe na Matu Bulica, ljudi moji…🤦‍♀️
    Uvijek mi je upaljen radio i jednom sam uhvatila da je zaspao na neku njegovu pjesmu i ajd zezam ja muza da cu pustit na youtubeu…ja pustim, on opet zaspe🤭🤣 i tako je vec 4 5 puta bilo…ludilo🤦‍♀️

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jutro! Moze nova tema 🙂
    Nemogu vjerovat da smo sve mamice 🥰🥰🥰
    Ja prijavljujem neprospavanu noc 😴 
    Ja neznam sta se dogada s mojom curkom, neznam jel se koja nasla u slicnoj situaciji… Pomagajte… 
    Znaci preko dana sve ok, budenje cicanje, veselje, spava u setnji, popodne malo u nosiljki, a navecer cendranje i krece drama za uspavljivanje, a kad zaspe izvija se u luk u snu i grci i cvili i gunda i stenje. Nekad prdne nekad ne. Nisam sigurna jesu grcevi jer da jesu onda bi plakala non stop i preko dana i preko noci. Ona preko dana se zacrveni i zastenje kad treba prdnut il kakat i kad obavi je mir. A ovo po noci bas brine sad i mene i muza jer je tak cijeli tjedan a ova noc je bila najgora. Ona sva izvijena u luk s glavom zabacenom nazad u grcu bude i tak to kroz neki polusan radi. Neznam dal da brinem, da idem pedijatrici… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Pozdrav☺
    Ja se slažem za novu temu😇😇
    Sinoć sam došla vidjet dali se neko javio da mu je noč nespavanja ali vidim kod svih je skoro bilo dobro😊
    Moja se probudila u 3 ,6 i malo prije za jelo a sada spava ko top😇..
    Htijela sam vas pitat njoj je dosta zaštopan nosić opet ali mislim da je od suhog zraka,ja koristim Sterimano i onda ona od njega kihne i sve izađe ali joj bude crvenkasto oko nosića pa ne znam dali ju peče? Iako nebi smijelo nadraživat baš je za novorođenče.Šta vi koristite?
    I dajte ako neka ide s bebicom van,kako vi obučete bebu? Ja uvijek mislim da će se moja smrznut a zabundam je ko da smo na sjevernom polu😂

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Može nova tema, ako stignem listu bih stavila na prvu stranicu, da je uvijek imamo tu 😊

    Mikio Rekla bih da su to grčevi, oni i ne budu cijeli dan, nego se javljaju otprilike u isto vrijeme svaki dan. To preko dana su joj možda blaži, a to pred spavanje jači. Tako je nama, u toku dana se nekad zgrči ali ništa posebno, a pred spavanje svaku noć se više grči, nekad i plače, nekad ne. Jedino to sa izvijanjem ne znam, možda neka cura ima iskustva s tim. Moj se samo napinje, diže nogice, sav se zacrveni, rukice stavi u pesnice

  • Avatar Eleonoris

    Eleonoris

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    miki0

    Jutro! Moze nova tema 🙂
    Nemogu vjerovat da smo sve mamice 🥰🥰🥰
    Ja prijavljujem neprospavanu noc 😴
    Ja neznam sta se dogada s mojom curkom, neznam jel se koja nasla u slicnoj situaciji… Pomagajte…
    Znaci preko dana sve ok, budenje cicanje, veselje, spava u setnji, popodne malo u nosiljki, a navecer cendranje i krece drama za uspavljivanje, a kad zaspe izvija se u luk u snu i grci i cvili i gunda i stenje. Nekad prdne nekad ne. Nisam sigurna jesu grcevi jer da jesu onda bi plakala non stop i preko dana i preko noci. Ona preko dana se zacrveni i zastenje kad treba prdnut il kakat i kad obavi je mir. A ovo po noci bas brine sad i mene i muza jer je tak cijeli tjedan a ova noc je bila najgora. Ona sva izvijena u luk s glavom zabacenom nazad u grcu bude i tak to kroz neki polusan radi. Neznam dal da brinem, da idem pedijatrici…


    Moja stalno ide u luk i tako se crveni i stenje kad treba obaviti nuždu..kaže nam doktorica da je možda muči probava ali da nisu kolike jer bi vrištala i da joj damo Espumisana koji pomaže i kod probavnih smetnji,plinovi i to..
    Probaj joj dati malo..pokakat će se puno i trebalo bi biti bolje !😇

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Petra čestitam na curkama znaci nidu htjele istim putem cure 
    Anna,Damnarex mi smo rodile isti dan a izgleda da su nam u isto vrijeme i muke krenule mi sinoć nikako nismo spavali cjelu noć smo se nosali ljuljali užas mali vrišti nenormlano i neutješno od grčeva ne znam više sta da radim 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.