Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Klikerice kolica su divna 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Vanna cestitam!! Blaz dobrodosao!🎉🎉🎉
    Super za sve bebice i dobre preglede😍
    Kolica su vam krasna😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Klikerice divna su kolica 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Maggie ja takodjer ne bih se usudila otici, kada ona nema obzira da pita trudnicu u visokoj trudnoci da ide, ni ja se ne bih previse dvoumila. Ipak te u svakom casu nesto moze uhvatiti, mozda da posaljes muza ili nekoga drugoga. Znam da je situacija nezgodna i jako mi je zao male, ali ipak nije ni tako mala da joj se ne moze pojasniti da jedan dan nekoga nece biti sa njom. Bas je situacija da se zamislis 😌

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ajme maggie baš su te doveli u nezgodan položaj… Ja osobno ne bi išla zbog svih boleština, samo bi to falilo sad na kraju trudnoće 😪 Nadam se da si uspjela to nekako iskomunicirati.
    Cure sve, kolica su vam super 👌 Ja sam s prvim imala posuđena 3u1 i jedva čekala da ih se rješim jer su velika pa smo se već negdje s 4 mjeseca prebacili u maclaren. Tako sad nisam htjela dati neke novce za kolica jer znam da ćemo čim prije u naše maclarenice. Ali računam zimska beba pa ajde…tako smo se odlučili za joie chrome jer imaju dobro jaje a nisu skupa. Pa budem vidjela. A ova trendovska babyzen mi se čine super za kišobran funkciju, u obliku košare su mi ipak pre pre preniska, kao da dijete po podu guram 😲

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Cure nikako vas polovit. 😅 od jutra u pokretu, maloprije usla u kucu..
    Neda super za pregled, neka je sve u redu i bebica raste 😍
    Salatice ajme divne vijesti za tebe i Lenu. ❤ mogu mislit da jedva cekate kuci 😊
    Allie ma nije hitno za sliku 🙂
    Sto se kolica tice meni su osobno stokke ruzna, za kisobran kolica jos ne znam koja bi. Ona babyzen mi isto izgledaju kao da dijete setam po podu, jako su niska. Ja sam uzela joolz i savrsena su mi, dovoljno su mi visoka i jedva cekam da idemo u setnju 🤩🤩
    Maggie ja isto ne bi otisla. Zao mi je malene ali misli na sebe sada, probaj sestricni objasnit da ti nije bas zgodno. Ako je normalna trebala bi shvatit.
    Zvrkice nadam se da si u ponedjeljak domeka 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Hvala na savjetima cure… da, situacija je baš nezgodna, kako je netko napisao.
    U prvi tren sam rekla istinu, da nemam auto i ne znam kad će se muž vratiti s posla, a tek kasnije mi je sinulo da za mene nije možda ni pametno ići.
    Nisam još niš obećala, a sad ću joj reći kako i je, da se ne osjećam ugodno ići u bolnicu u ovoj fazi.
    I da, zna koliko sam trudna jer me prvo za to pitala, tj. jesam li pokretna, ali vjerojatno joj nisu pale na pamet moguće bolesti. Ma nema veze, ne zamjeram joj, znam da se i ona samo brine za svoju curicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ja bi kao prvo bez obzira na godine djevojcice otisla samo tamo, nema sanse da sam ja doma dok mi je djete u bolnici, ako ja ne mogu bio bi muz, baka, djede i netko tjo nam je blizak jako.. e sada da me se vec tako nesto pita, ili bi isao muz ili bi stavila masku i otisla makar pola sata, ako je trudnoca uredna i osjecam se ok.. bolestinu mozes pobrat i u TA realno di ces sada svaki tj bit, o javnom prijevozu i ostalo da ne govorim, muz ti donese s posla, ne bitno.. 
    Meni je djete od 10godina ipak jos mal, tako daleko od doma sama :( eto makar pol sata, odnjet cokoladu, pa makar i masku na nosu imala

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Jao cure, nema me dva dana i vise od 30 stranica zaostatka… Svasta sam procitala a ponesto zapamtila…
    Imamo novu bebicuuuuuu, Vanna cestitam i dobrodošao nam maleni Blaž 😁❤️
    Lena nam je izasla iz inkubatora, prediiiivna vijest a veliki nam je vec i Mikael ❤️❤️
    Sva kolica su vam divna, sve sobice su bas lijepo uredene 😍
    Ja sam jucer bila na kontroli ali mi nije radila uzv nego me pregledala vaginalno i rekla da sam zatvorena i poslusala je srce i pokrete nekim malim uredajem kojeg prvi put vidim. Narucila me za dva tjedna kad je rekla da imamo uzv i da ce mi raditi briseve. U mjesec dana se nisam pomakla niti malo s kilazom sta me bas sokiralo jer jedem sve, ukupno sam na +12.
    Kasnije idemo kod mojih, tati je rođendan 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    mmama2

    Ja bi kao prvo bez obzira na godine djevojcice otisla samo tamo, nema sanse da sam ja doma dok mi je djete u bolnici, ako ja ne mogu bio bi muz, baka, djede i netko tjo nam je blizak jako.. e sada da me se vec tako nesto pita, ili bi isao muz ili bi stavila masku i otisla makar pola sata, ako je trudnoca uredna i osjecam se ok.. bolestinu mozes pobrat i u TA realno di ces sada svaki tj bit, o javnom prijevozu i ostalo da ne govorim, muz ti donese s posla, ne bitno..
    Meni je djete od 10godina ipak jos mal, tako daleko od doma sama :( eto makar pol sata, odnjet cokoladu, pa makar i masku na nosu imala


    I to što ti kažeš ima smisla, svaki drugi - treći dan sam ionako u gradu, okružena masom ljudi. Ali baš ići u bolnicu, gdje su bolesni… ah, teško mi je, ali neću ići. Ni muž nije za to, a evo i mama mi kaže ne. Muža ne mogu poslat jer ga curica ne poznaje.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.