Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Zadranka,
    cestitkee na djecaku i dobrim vijestima 😊😊😊😊 Za placentu previu sam cula samo, ali ne znam bas puno, znam da se mora strogo mirovati, ali kod tebe to nije dijagnoza jos uvijek, moze se podici. Ali ti ipak miruj i misli pozitivno, ima 8 nedelja da se podigne (i ako se ne podigne, za sve oni imaju nacin). 😘😘


    Ma da i ja se tjesim…I nadam …danas sam stvarnoooo jako aktuvna bila ..sto cu takav dan ..urino brisevi uzv ..posle ja i mala kupit za sk sto triba..voznja po ure u jednom pravcu po u drugom..jedva hodam..al eto ostatak dana ne mrdam…Nadam se bar malo da ce se podignut…i SRETNA SAN JAKOOO…BASS JESAM…DOBIT CE MO MALOG PRINCA…😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Salatice divna 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Čestitke Zadranka86 😍😍😍 Još jedan dječak u maloj bandi ☺️☺️. Bit će sve u redu 😀😀. Ne brini previše 😀😀
    Ma sve smo lijepe na svoj način 😀😀. Svaka se zaokružila na svoju foru i stoji nam mrak 😎😎😎.
    Maratonci, boksači i drugi sportaši ( ice)nek još otplivaju skupa do kraja u nama 😀😀
    Odlične vijesti odasvud 😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Sad tek vidim da ima jos trbuscic, sve ste divne 😍 
    Mina super za pregled 🤗 samo neka bebac raste 🤩
    Zadranka cestitke na deckicu 💙 meni ti je isto bila niska i sad se podigla, kaze doktor da je to uobicajeno. Ne brini se, bit ce sve u redu 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Zadranka, bravo za dečka!! Još nam fali jedan da se omjeri izjednače 
    Nali, kakve su to sad 3u1 jakne???? Prvi put čujem za to!! Baš dobro zvuči. Here I come Google!!
    Salatica, ja sam želudac za ručak zavarala s kajganom od 3 jaja, ali zato će večera biti roštilj u jednom restoranu na koji se već 10 godina brusim, šogor slavi rođendan. Nalazimo se u 18 h tako da brzo kreni ako želiš stići 
    Miranda je još do kraja ovog tjedna na moru, ako se ne varam, a Ptica, ne znam… odmara u St od putovanja po Balkanu. 
    Mi ćemo ovaj vikend do moje mame u Zagorje, nadam se da se nećemo posvađati kao zadnji put. Nekad smo si kao best frendice, a nekad su nam 2 minute druženja dovoljne da zaratimo i onda ode cijeli vikend kvragu. Isprintala sam sve one screenshotove s popisima za bebu (robica, oprema, …) i mamu (porod-bolnica) pa sam planirala da to s njom prođem, da ju tako malo uključim u planiranje. Vidjet ćemo jel to dobra ili loša ideja.  

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Sad tek vidim da ima jos trbuscic, sve ste divne 😍
    Mina super za pregled 🤗 samo neka bebac raste 🤩
    Zadranka cestitke na deckicu 💙 meni ti je isto bila niska i sad se podigla, kaze doktor da je to uobicajeno. Ne brini se, bit ce sve u redu 😍


    Meni je placenta u fundusu straga. To je normalni smještaj kako su mi objasnili😃😃😃. Mama sretna 😎😎

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Evo nass..DECKO JEEE…mali pisonja stize ima 374g sve mjere su u redu kakve trebaju biti ..Gledali smo ga cijelog od glave do prstica i sve organe ..dobili punooo slika..Seka je bila s nama i gledala svog bracu..Dozivljaj je bio takav da su mi suze krenule..JEDINO STO ME MUCI JE POSTELJICA..NISKO JE JOS UVIK NIJE SE PODIGLA..kaze doktorica da ima sansu do 28tj da se podigne inace se radi o placenta previja i ide se na carski…Moguca su krvarenja u takvoj trudnoci i ako bilo sto primjetim odma u bolnicu..Strah me jedino toga ako se ne podigne..Ako iko zna ista o tome pisite mi cure…Inace jakoooo san sretna..


    cestitam 💙
    Meni je na uzv sa 16 tt napomenuo da je posteljica nisko i da pripazim. To znači nema sexa, saginjanja, podizanja teškog, dužeg sjedenja. Ja vjerujem da će ti se podići. 

    Ali i kod placente previe nemaju sve žene krvarenja i ne završe u bolnici jedino je sigurno da tada rade carski.

    Ne brini nego legni i odmaraj

    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Zadranka cestitke bitno da je sve ok… 
    curke busice su vam 😍😍😍 stvarno kako Ana kaze svaka od vas je posebna na svoj nacin
    Sto se tice moje boli jucer na desnoj strani uistinu se nadam da se nece ponovit i sad me strah bit na desnom boku tu i tamo jer eto bas se potrefilo kad sam na njemu bila da se desio taj napadaj… 
    za sad prijavljujem sve je ok ali iskreno jedva cekam da se beba pocne ucestalo javljat da napokon odahnem od svega kako sam sad po cjele dane doma sama luda sam svadam es sa svojim mozgom jer imam previse vremena za razmisljat pa me pocne prat neka paranoja i strah ali pokusavam se okupirat citanjem i rjesavanjem krizaljki… 

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Salatice tu sam 😍😍 malo zauzeta, imam goste pa sam njima malo zaokupirana. Citam vas sve i pratim 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Sad tek vidim da ima jos trbuscic, sve ste divne 😍
    Mina super za pregled 🤗 samo neka bebac raste 🤩
    Zadranka cestitke na deckicu 💙 meni ti je isto bila niska i sad se podigla, kaze doktor da je to uobicajeno. Ne brini se, bit ce sve u redu 😍


    Jeli..aj eto malo nade…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.