Zelim bebu- los spermiogram

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    sve cemo mi napraviti ovaj mjesec samo pitanje je ima li pomoci ili nema.
    medicinski sam djelatnik i bojim se da nema. nije medicina toliko jos napredovala.

  • LadyDiana

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    lindsay

    sve cemo mi napraviti ovaj mjesec samo pitanje je ima li pomoci ili nema.
    medicinski sam djelatnik i bojim se da nema. nije medicina toliko jos napredovala.


    A nakon koliko ste isli radit spermiogram? Vidim u potpisu da ste imali 4 ciklusa pokusavanja. Kako to da si vec bila na konzultacijama za mpo? (Ja sam isto malo prenabrijana i odmah sam skocila na to jer me bilo strah zbog njegovih godina).

    A gdje ste isli na konzultacije za mpo?

    Mi smo prvi sprermiogram radili na Vuk Vrhovcu i taj je bio ok, blaga oligo. Drugi put nakon mjesec i pol dana (i uzimanja vitamina mjesec dana - profertil) u Repromedu je bio puno gori.  Oligoasteno. U meduvremenu muz je bio pod velikim stresom. 

    E sad ja sam naravno pocela izbrijavat i da sa mnom nije nes ok. Iako zasad sve izgleda da je. Osim tog tsh, ali kontroliram ga.

    Procitala sam sto znanstvenih clanaka. Zaista visoke doze l karnitina mogu pomoci. Uz to omega i koenzim q10. Sve u dozama puno vecim nego sto ima u npr profertilu. 

    👩🏼33, povisen tsh pijem Letrox
    Amh 26,3, fsh 6,4

    🧔🏻 45,
    Svi hormoni uredni. Los spermiogram. Od oligo do oligoastenozoospermije.

  • LadyDiana

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Mi oboje pijemo isto i maticnu mlijec. Kakvi su to pripravci casne ljubice? 
    Citala sam i o travaru Miji. Ne znam. Mozda je bilo bolje da nisam znala kakav je spermiogram pa ne bi toliko ocajavala. Ali s druge strane ovako si bar napucavamo tijelo pa ce se desit il prirodno ili putem mpo. Naravno da kad sam ja vidla zadnji spermio i oznaku ICSI sam prolupala jer je to zadnja zadnja stvar koja se moze radit. A i malo me strah da li to ulazenje u stanicu s iglom moze rezultirati malformacijama.

    Ne znam da li me mozes shvatit. S jedne strane sam ocajna jer nam ne gine mpo, s druge si mislim mozda je to bolje pa da znamo da su uzeli najbolje od najboljeg. 🤪 

    👩🏼33, povisen tsh pijem Letrox
    Amh 26,3, fsh 6,4

    🧔🏻 45,
    Svi hormoni uredni. Los spermiogram. Od oligo do oligoastenozoospermije.

  • AmelieHunt

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google pays 85$ per hour. My last paycheck was $8500 operating a hundred hours per week online. My younger brother's friend has been averaging 12k for months currently and he's employed concerning twenty two hours per week. I can’t believe however simple it had been once I attempted it out. This is often what I do to check further details by opening the link and clicking on (HOME TECH OR MEDIA.) Click Here For More Information…… https://clck.ru/QgLCs [clck.ru]

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    LadyDiana

    lindsay

    sve cemo mi napraviti ovaj mjesec samo pitanje je ima li pomoci ili nema.
    medicinski sam djelatnik i bojim se da nema. nije medicina toliko jos napredovala.

    A nakon koliko ste isli radit spermiogram? Vidim u potpisu da ste imali 4 ciklusa pokusavanja. Kako to da si vec bila na konzultacijama za mpo? (Ja sam isto malo prenabrijana i odmah sam skocila na to jer me bilo strah zbog njegovih godina).

    A gdje ste isli na konzultacije za mpo?

    Mi smo prvi sprermiogram radili na Vuk Vrhovcu i taj je bio ok, blaga oligo. Drugi put nakon mjesec i pol dana (i uzimanja vitamina mjesec dana - profertil) u Repromedu je bio puno gori. Oligoasteno. U meduvremenu muz je bio pod velikim stresom.

    E sad ja sam naravno pocela izbrijavat i da sa mnom nije nes ok. Iako zasad sve izgleda da je. Osim tog tsh, ali kontroliram ga.

    Procitala sam sto znanstvenih clanaka. Zaista visoke doze l karnitina mogu pomoci. Uz to omega i koenzim q10. Sve u dozama puno vecim nego sto ima u npr profertilu.


    Brzo nakon par mjeseci neuspjeha jer sam imala intuiciju da nesto nije u redu, sa mnom ili s njim. Prvo je otisao on i eto- šok nalaz. Moji su nalazi hormona, briseva, pape, štitnjače svi odlični. 

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    LadyDiana

    Mi oboje pijemo isto i maticnu mlijec. Kakvi su to pripravci casne ljubice?
    Citala sam i o travaru Miji. Ne znam. Mozda je bilo bolje da nisam znala kakav je spermiogram pa ne bi toliko ocajavala. Ali s druge strane ovako si bar napucavamo tijelo pa ce se desit il prirodno ili putem mpo. Naravno da kad sam ja vidla zadnji spermio i oznaku ICSI sam prolupala jer je to zadnja zadnja stvar koja se moze radit. A i malo me strah da li to ulazenje u stanicu s iglom moze rezultirati malformacijama.

    Ne znam da li me mozes shvatit. S jedne strane sam ocajna jer nam ne gine mpo, s druge si mislim mozda je to bolje pa da znamo da su uzeli najbolje od najboljeg. 🤪


    Guglaj casna Ljubica Posusje i pronadji ju na fejsu. Citaj komentare ljudi kojima je pomogla. Svasta lijeci. Spermio nije ponovljen nakon sto smo poceli s njenim pripravcima, ali cemo ih uzimati 3 mjeseca pa ponoviti.
    ICIS steti najvise nama, majkama trudnicama, jer nas napucavaju hormonima i ruse tijelu balans, sto ga zbunjuje. Nije neuobicajeno da zene nakon nekoliko potpomognutih uspjesnih ili neuspjesnih obolijevaju od malignih bolesti- tipa karcinom. Jednostavno organizam je savrsen sam po sebi takav kakav je i cim ga pucas necim izvana on cesto zna reagirati. 

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    AKO OSTANES TRUDNA PUTEM MPO, DA SE NE BRINES JE LI DIJETE ZDRAVO ILI IMA MALFORMACIJE PLATIS NIFTY TEST.

  • LadyDiana

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    lindsay

    AKO OSTANES TRUDNA PUTEM MPO, DA SE NE BRINES JE LI DIJETE ZDRAVO ILI IMA MALFORMACIJE PLATIS NIFTY TEST.


    Planiram svakako napravit Nifty test, al nije ni on za sve. Na kraju treba imat vjere da ce sve bit ok.
    Citala sam neke studije i zapravo je mali porast oboljelih od karcinoma dojke ili jajnika i to kod onih sto su isli vise puta (tipa vise od 5).
    Ja sam si kupila meditacije s Circle+Bloom i stvarno su super. Ima i besplatnih. 

    👩🏼33, povisen tsh pijem Letrox
    Amh 26,3, fsh 6,4

    🧔🏻 45,
    Svi hormoni uredni. Los spermiogram. Od oligo do oligoastenozoospermije.

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    LadyDiana

    lindsay

    AKO OSTANES TRUDNA PUTEM MPO, DA SE NE BRINES JE LI DIJETE ZDRAVO ILI IMA MALFORMACIJE PLATIS NIFTY TEST.

    Planiram svakako napravit Nifty test, al nije ni on za sve. Na kraju treba imat vjere da ce sve bit ok.
    Citala sam neke studije i zapravo je mali porast oboljelih od karcinoma dojke ili jajnika i to kod onih sto su isli vise puta (tipa vise od 5).
    Ja sam si kupila meditacije s Circle+Bloom i stvarno su super. Ima i besplatnih.


    Kada se odlucite sto cete dalje, javi se :)

  • LadyDiana

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    lindsay

    LadyDiana

    lindsay

    AKO OSTANES TRUDNA PUTEM MPO, DA SE NE BRINES JE LI DIJETE ZDRAVO ILI IMA MALFORMACIJE PLATIS NIFTY TEST.

    Planiram svakako napravit Nifty test, al nije ni on za sve. Na kraju treba imat vjere da ce sve bit ok.
    Citala sam neke studije i zapravo je mali porast oboljelih od karcinoma dojke ili jajnika i to kod onih sto su isli vise puta (tipa vise od 5).
    Ja sam si kupila meditacije s Circle+Bloom i stvarno su super. Ima i besplatnih.

    Kada se odlucite sto cete dalje, javi se :)


    Probat cemo jos 2,3 mjeseca ovako.
    Javi sto su vam rekli na mpo pliz! ❤️

    👩🏼33, povisen tsh pijem Letrox
    Amh 26,3, fsh 6,4

    🧔🏻 45,
    Svi hormoni uredni. Los spermiogram. Od oligo do oligoastenozoospermije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.