Zatvor kod beba

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Ima netko iskustva sa zatvorom kod dojene bebe?
    Maleni ce mi za tri dana imati 3 mjeseca I nije kakio vec 8 dana 😥 prosla stolica mu je bila normalne boje I stanja, nije se naprezao prilikom kakanja te nije nervozan. Nema ni grcice ni nista a preko dana je super raspolozen. Citala sam da je kod dojene djece normalno da nemaju stolicu po par dana, cak dva tjedna. Ima netko iskustva s tim? 👶👶👶

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Pozdrav,
    Ima netko iskustva sa zatvorom kod dojene bebe?
    Maleni ce mi za tri dana imati 3 mjeseca I nije kakio vec 8 dana 😥 prosla stolica mu je bila normalne boje I stanja, nije se naprezao prilikom kakanja te nije nervozan. Nema ni grcice ni nista a preko dana je super raspolozen. Citala sam da je kod dojene djece normalno da nemaju stolicu po par dana, cak dva tjedna. Ima netko iskustva s tim? 👶👶👶


    Ok je da ne kakaju i par dana, ako je trbuščić mekan, ne boli, beba je dobre volje.. Pokušaj ti papati nešto što otvara, možda se potakne probavica i bebi. Ili ima čaj od kima i komorača za bebe, pa da probaš malo na žličicu dati.. Moj je bio na kombinaciji ad i cica i imali problema s kakicom, čaj bi ga otvorio. 

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Ja zaista jedem sve neke “otvarajuce” namirnice 😅 kefir, jogurt, lanene sjemenke, zobenu kasu….zato mi I nije jasno zasto ga to muci 😥 hvala na savjetu, probat cemo s cajem od kima I komoraca 😊😊😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    amarie1003

    Ja zaista jedem sve neke “otvarajuce” namirnice 😅 kefir, jogurt, lanene sjemenke, zobenu kasu….zato mi I nije jasno zasto ga to muci 😥 hvala na savjetu, probat cemo s cajem od kima I komoraca 😊😊😊


    Napapaj se suhih šljiva😁, moj je sad već pravi fakin, pa kad ga muči smiksam mu u kašice, super su 😁. Sretno i nadam se da će nešto djelovati 😘

  • amarie1003

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Hehe, morat cu se toga nakrkanit  onda ce biti urnebes 😅😅 hvala na savjetu 😘❤

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.