Zanima me dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marijabubi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Menstruaciju sam trebala dobiti17.02, a dobila sam ju 23.02. , ja idečko imali smo spolni odnos 07.03. (ZANIMA ME DALI JE ZO BIO PLODNI DAN) svršio je po meni te me zadovoljavao prstima i imao je dosta sperme po prstima i ugurao ih u mene. Hvala.

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Mislim da vrlo male šanse ima za trudnoću. Da je ejakulirao u Vas,možda bi nešto i bilo ali ovako ne. 

  • Sretna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ejla cure ,,,imam pitanje 14 sam imala odnos i svrsio je u mene takoder isto 21 ,a zatim 22 san dobila mjesecnicu mi trajala dva i po dana i tjt inace mi duze traje ,imam neke cudne bolove u ledima trbuh sise su mi teske takoder san imala opet odnos trebala bi dobiti 19,4 sta mislite vi nisam nesto iskusna

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Bok cure! Imam jedno pitanje (vjerojatno je glupo). Mogu li ostati trudna pet dana prije menstruacije? Trebam dobiti sutra, a nezaštićeni odnos je bio 31.3. (s time da je dečko svršio u mene-da se baš tak moram izraziti). 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tesko, ali nista nije nemoguce. Ako imas pravilne cikluse onda je manje vjerojatno jer su ti onda plodni dani zavrsili 13 dana prije menstruacije. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Hvala ti na odgovoru! :) 

  • Mooona

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!                     
    Ovako imam 2 djece al svaka trudnoća je drukčija pa mi treba pomoc ovako dobila sam M 3.4 do 8.4 je trajao nakon toga 28.4 do 3.5 i ovaj mj ga nisam dobila a simptomi su bol u križima u doljnjem djelu trbuha probadanje u jajnicima umor plus dojim a inače sve u redu osim Sta u zadnjih tri tj ne svida joj se čiča odbija molim savjet. Da li je trudnoća u pitanju hoćemo muž i ja treću bebu.
    Unaprijed se zahvaljujem!

  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Pa najbolje da uradis test ili betu,sami simptomi ne moraju nista da znace

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Avatar Vrazicak123@

    Vrazicak123@

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

     Bok cure. Imam jedno pitanje ja i zarucnik smo imali spolni odnos na plodne dane i ovulaciju i trebala sam 7.6 dobiti mesnstruaciju, ali nisam kasni mi 3 dana da li to moze biti trudnoća.
    Lijep pozdrav.

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Medo 💝💝💝💝

    Bok cure. Imam jedno pitanje ja i zarucnik smo imali spolni odnos na plodne dane i ovulaciju i trebala sam 7.6 dobiti mesnstruaciju, ali nisam kasni mi 3 dana da li to moze biti trudnoća.
    Lijep pozdrav.


    Naravno da moze..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.