Zanima me dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    medomedo

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?


    trudna si.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    simba

    medomedo

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?

    trudna si.


    Morala sam doći pročitati što si napisala.. 🙈
    I ja sam jutros dobila poriv da isto napišem 😂😂

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Garawa

    simba

    medomedo

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?

    trudna si.

    Morala sam doći pročitati što si napisala.. 🙈
    I ja sam jutros dobila poriv da isto napišem 😂😂


    Jaaaaa prognoziram dvojke 😎😂

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Hope ☯️

    Garawa

    simba

    medomedo

    Poštovani zanima me jesam li trudna dakle menstruacija mi kasni 2 dana s deckom nisam imala spolni odnos već je svrsio na vaginu jeli postoji mogućnost trudnoće?

    trudna si.

    Morala sam doći pročitati što si napisala.. 🙈
    I ja sam jutros dobila poriv da isto napišem 😂😂

    Jaaaaa prognoziram dvojke 😎😂


    😂😂😂😂

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    A kako ja tek sad ovo vidim…

    Mene samo interesuje jel posliie gurao prstice, ako jestez bogami mogla bi biti trudna…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • jasamja27

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 
    Zadnju mentruaciju sam imala 28.10, završila je 1.11. inače imam redovne cikluse 28 dana. imala sam nezaštićene spolne odnose s dečkom 11.11 i 12.11. Nije ejakuirao u mene, ali odmah nakon ejakulacije gurnu prste na kojima je bilo sperme. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće? 
    Hvala!

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    jasamja27

    Pozdrav cure!
    Zadnju mentruaciju sam imala 28.10, završila je 1.11. inače imam redovne cikluse 28 dana. imala sam nezaštićene spolne odnose s dečkom 11.11 i 12.11. Nije ejakuirao u mene, ali odmah nakon ejakulacije gurnu prste na kojima je bilo sperme. Zanima me postoji li mogućnost trudnoće?
    Hvala!

    Ako ne želiš trudnoću prestani raditi takve radnje koje ti bude sumnju i strah od neželjene trudnoće. Postoje kondomi i pilule itd.. Prije svega, ako već ne koristite NIŠTA, bar izbjegavajte plodne dane i neka ti ne gura ništa nakon svršavanja. Vjerojatnost je relativno mala da bi na taj način došlo do T, ali čemu to? 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.