Voli li vaše dijete čitati?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Janka

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sa ljubavi prema knjizi moja 6-togodišnja kći zarazila se još kao jednogodišnjakinja, od tada čitanje i gledanje knjiga za nas je obavezni dnevni ritual. Sinčić ih je zavolio nakon godine i pol, pored silne jurnjave i dinamike shvatio je da se isplati koji časak sjesti i zaustaviti se kod knjige i da tima tu podosta toga zanimljivoga.

  • ivanko.moleta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Slažemo se s vama.

  • rada

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Moja  obitelj obožava čitati  i to je najljepši poklon za svaku prigodu.

  • nana21

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Imam dvoje djece i od prvog dana obavezno se čitala priča za laku noć. Moje starije dijete je prvašić. Na početku školske godine znala je slova, ali čitanje nismo forsirali. Malo pomalo do zimskih praznika savladala je čitanje. Nije to bilo savršeno, ali imala je volju i trudila se. Sada kada je školska godina pri kraju ona kao velika, starija seka čita braci priče za laku noć i veseli se svakoj novoj knjizi koju uhvati u ruke…

  • marin@

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj srednji sin je naučio čitati sa 4 godine, sada ima 5 godina. Ima starijeg brata (11 god) koji mu pomaže kada je nešto teže za pročitati. Ja mislim da bi im se obadvojici svidjela ova knjiga. Pogotovo ako ima nekakvih smiješnih riječi kao što je npr. i naslov ove knjige.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/skolarci/slobodne-aktivnosti/djecji-bestseler-iz-pera-popularnog-autora-krimica-1459 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Prdoprah doktora Proktora’ Joa Nesboa u izdanju Fokusa su ztesinic i marin@, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete voli li vaše dijete čitati, čita li samo lektiru ili i druge knjige, a vaše komenate objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Sanela2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ja imam djevijcicu koja ce u cetvrti razred i dok nije krenila u skolu citala je svasta,a kad je krenila onda samo ono sto se mora,iskreno se nadam da je to prolazna faza :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.