Voli li vaša djevojčica ružičastu boju?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TINICH

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    To je boja za curice, upečatljiva, a istovremeno i nježna!! I nama je najdraža boja, a to se da zaključiti iz cijelog asortimana “rozo-manije”: lutka omiljena, koja se i zove Roza i njenja u istoj boji kolica, ruksak za šetnju, set za čajanku, legići,  jakna i razni drugi odvjevni predmeti, ukosnice i trakice za kosu, badić…i još x drugih stvari! :D

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/osvojite-ruzicastu-knjigu-za-djevojcice-1572 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna interaktivne slikovnice ‘Pinkabela’ u izdanju Algoritma su Iskrica1347, mlada.mama, NAANAA i VBD, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete voli li vaša djevojčica ružičastu boju, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Samo sam htjela javiti da sam dobila knjigu i da je curka bila ODUŠEVLJENA. Nije htjela ići u parkić nego smo morali odmah lijepiti naljepnice i čitati knjižicu. Puno hvala na nagradi. :)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drago nam je da vam se sviđa

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.