Voli li vaša djevojčica ružičastu boju?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kikica06

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Moja djevojčica obožava ružičastu boju od rođenja tako da je je večina garderobe u toj boji, a nagovorila nas je da joj i njena soba bude u toj boji. Ružičasta je jedna nježna i jako lijepa boja tako da je i ja volim ponekad koristiti u odijevanju. Na kraju ružičasta nas boja jako veseli i budi u nama radost i optimizam.

  • Avatar žeža2

    žeža2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja Tena obožava ružičastu boju  hlače, tajice, majice, patikice, špangice, rajfići, šalovi pa i noktići uvijek su u toj boji, čak je i mene zarazila na ružičasto jer ponekad moramo biti “pase” pa i mama bira ružičasto, zašto ne  ….

    žeža

  • NAANAA

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Već pune dvije godine živimo u roselandu . Iako sama kaže da želi “ozu” haljinu,“oze” hlače moram priznati da se i mami kako ona kaže jakooo sviđa “oza” boja.
    Tako da DA, moja djevojčica jako voli ružičastu boju.

  • Avatar mimi30

    mimi30

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ma koja djevojčica ne voli rozu boju? Već od samog rođenja sve oko nje je rozo, a kasnije što više gleda crtiće i čita slikovnice tijara i roza haljinica su must have tada je  kao prava princeza. Druga boja ne postoji.

  • Nela7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam dvije djevojčice,jedna ima 6god.,a druga ima 3,5god…Kad se rodila prva beba sve je bilo roza,roza,roza i samo roza!Čak mi je i ta boja ulazila u snove,od robice,cipelica..Jedva sam čekala da joj kosica naraste da njene valovčice od kosice ukrase roza šnalice!!!Dakle cijeli svijet je bio samo roza.Zatim je dobila mlađu seku,i onda je ona njoj tražila robicu,i naravno samo roza!!! I iz dana u dan rastu,al boja ROZA je još jedina boja za njih…

  • Nela7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Imam dvije djevojčice,jedna ima 6god.,a druga ima 3,5god…Kad se rodila prva beba sve je bilo roza,roza,roza i samo roza!Čak mi je i ta boja ulazila u snove,od robice,cipelica..Jedva sam čekala da joj kosica naraste da njene valovčice od kosice ukrase roza šnalice!!!Dakle cijeli svijet je bio samo roza.Zatim je dobila mlađu seku,i onda je ona njoj tražila robicu,i naravno samo roza!!! I iz dana u dan rastu,al boja ROZA je još jedina boja za njih…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    moja curica se treba roditi za 2 mj, nezz kakve će boje voljeti, nadam se sve, da bude veselo i šareno, ali bilo bi zanimljivo da ima sve rozo uz mamu darkericu koja je sva bila crna i tamna do prije dvije godine kada sam postala mama sinu koji nije sav u plavom i ne voli samo plavu boju, makar sam uvijek govorila da neću djecu dijelit po stereotipima pogotovo kaj se boja tiče ipak kada se nešto kupuje i nabavlja za bebolinu bira se roza boja.. ahhh nema nama ženama pomoći

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Zarita2

    Zarita2

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Prije 14 godina rodila sam svoju prvu princezu,sve oko mene ružičasto je bilo, a ona od kada je prohodala autuce je vozala. O.k. rekoh sebi,nakon 7 godina evo ljepotica još jedna,opet je mama ružičasto sve pripremila,a ona kao i Seka autice potražila i sve ih u plavo obojala. Još mi jedna nada ostala,moja mala mrvica,8 mjeseci ima i još joj nista nije jasno, ali mama od ružičaste ne odustaje i prići se veselimo da na vrijeme počnemo. Tako izgleda moj ružičasti svijet sa tri princeze.

  • AntunSb

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tejči naša voli rozu boju,
    Igračke i odjeću, samo daj rozu.
    Roza haljinice njen su izbor svakog jutra,
    Ako joj se ne udovolji bit će krokodilskih suza.
    Kaže da je ona velika cura,
    A da se roza baš sad fura.
    Ponekad mi se čini da u rozoj boji čak i sanja,
    Neka uživa ona dok je od braće manja.
    Princeza je naša, i volim je svi,
    Ali roze boje siti smo već svi.

  • vox

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nisam mama, ali imam dvije male nećakinje koje isto naginju prema rozoj boji, da li zato što je stvarno vole ili ih je društvo naučilo da kao curice moraju voljeti rozu boju, e pa nikad nećemo znati.
    Inače, do negdje 1920ih ili 30ih roza je bila boja za dječake, jer je dolazila od crvene, snažne boje, dok su curicama namijenili blijedo plavu boju jer je to bila boja Djevice Marije. Onda su se stvari drastično promijenile i danas internetom kruži priča kako je jedan američki tata odveo svoju curicu na odjel sa igračkama i bio upitan “Tata, zašto igračke za dječake dolaze u svim bojama, a ove za curice su sve roze?”
    Inače, meni je pomalo tužno da kraj svih boja kojima je obojan ovaj svijet da dijete ograničavamo na jednu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.