Izvanmaternična trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonika

    Vidiš da je beta pala u petak je bila 369 a jutros 100,9 vidiš da se ne dupla.


    Da, i po meni je to biokemijska… Kazem ti meni se na uzv nije vidjelo nista dok beta nije narasla preko 1000, isto su sumnjali na vm, ali su pratili betu da vide duplanje, a po onome sto si napisala pratila si betu, i duplala se

    [lilypie.com]

  • Tonika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Da bila je u redu prošli tjedan u ponedjeljak je bila beta 54,8 pa u srijedu 169,1 pa u petak 369 i ponedjeljak jutros 100,9, nemam krvarenja niti bolova jakih niti ikakvih simptoma da nešto nije u redu, neznam možda umišljam da je nalaz krivo pokazao, jer može biti svašta a može biti ništa, jer ja sam sad u neizvjesnosti do petka. Bože budi mi upomoć. 

    Tonika

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonika

    Da bila je u redu prošli tjedan u ponedjeljak je bila beta 54,8 pa u srijedu 169,1 pa u petak 369 i ponedjeljak jutros 100,9, nemam krvarenja niti bolova jakih niti ikakvih simptoma da nešto nije u redu, neznam možda umišljam da je nalaz krivo pokazao, jer može biti svašta a može biti ništa, jer ja sam sad u neizvjesnosti do petka. Bože budi mi upomoć.


    Ovo od jutros mi nema smisla, a ono od prošlog tjedna je jako lijepo duplanje… Tako da cu se i ja nadati da je nalaz pogriješio… I da je zapravo sve u redu. Molim te javljaj situaciju… Sretno

    [lilypie.com]

  • Tonika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Svakako ću javiti opet kažem nikakvi simptoma nemam da nešto nije u redu jer po doktorima u bolnici čekaj što će biti samnom čak se mislim sutra ići privatno vaditi betu. 

    Tonika

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tonika

    Svakako ću javiti opet kažem nikakvi simptoma nemam da nešto nije u redu jer po doktorima u bolnici čekaj što će biti samnom čak se mislim sutra ići privatno vaditi betu.


    Javi…

    [lilypie.com]

  • Tonika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Tonika

    Svakako ću javiti opet kažem nikakvi simptoma nemam da nešto nije u redu jer po doktorima u bolnici čekaj što će biti samnom čak se mislim sutra ići privatno vaditi betu.

    Javi…


    Hvala ti što si podijelila svoje iskustvo i što si mi na neki način pomogla. 

    Tonika

  • Tonika

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo da javim beta je 14,8 pada i ipak je bila biokemijska trudnoća čekam da mi dođe tetka pozdrav svima i hvala na savjetima. 

    Tonika

  • Avatar adna77

    adna77

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz ja sam imala vanmatericnu ali u desnom jajovodu i odstranjen je i posle 4 mjeseca sam odmah ponovo zatrudnila ali ni ta trudnoca se nije odrzala jer sam diabeticar vec dugi niz godina

  • Deleted user

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, malo da se uključim i ja u temu..8.4.2020 sam imala operaciju, vanmaterična bila u pitanju..5 plus 3. Meni se trudnoća desila na jajniku..pa su uspjeli sve usisati bez rezanja i vađenja jajnika.. ja sam taj mj.imala sasvim normalnu i mengu pa nikad ne bih posumnjala u trudnocu..znači menga trajala 5 dana..obilna i bolna prvi dan kao i svaki mj.i cijeli zivot..boja nista drugacija niti miris.. zanima me jel tko to doživio osim mene?  I sad sam evo u strahu svaki put iza menge moram raditi test za trudnocu..

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Djevojke, da li je koja bila na kiretazi na Markuru da mi opise svoje iskustvo? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.