Usamljenost u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Evo ne znam da li je netko vec pisao o tome ali ja bih htjela vasa iskustva cuti.. ovako, trudna sam 4 i pol mjeseca, nase drustvo i on sam stalno uzivaju u sportovima i druzenju kojem ja ne mogu prisustvovati zbog trudnoce pa sam cesto sama doma, citam ja knjige i uvijek radim nesto ali se nekako osjecam odbaceno i usamljeno.. nemam bas nekoga s kime bi mogla razgovarati o tome pa sam se tu vama raspisala.. tesko mi je nekako i mislim da ce biti jos gore kako trudnoca napreduje.. kako ste se nosile s time ako ste bile u takvoj situaciji?


    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Joj ja iskreno mislim da bi se tvoj dragi trebao potruditi da vrijeme provodi tako da i ti u potpunosti mozes sudjelovati u tome … Ja te razumijem , vise manje sam sama po cijele dane , moj dragi radi , a kako vrijeme odmice raditi ce sve vise pogotovo kada pocme sezona, bez slobodnog dana i min 1O sati pogotovo kada beba dode, tako da se i ja jako brinem … Obitelj mi je jakoo daleko, sa prijateljima sam izgubila zajednicki jezik od kako sam zatrudnila pa se udala …
    Bas se ponekad osjecam kao u zlatnoj krletci  ..
    ali mislim da se trebamo snaci nekako sami u tome i iskoristiti ovo vrijeme najbolje moguce i za sebe i za uzivanje u trudnoci i bebi, jer ovo je vjerovatno zadnje stanje ovakog mira …
    Meni je najgore sto sama nemam volje za neke aktivnosti 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I ja se pomalo osjećam tako…  Mada nisam često sama doma… a i kad sam sama doma dok je on na treningu si uvijek nađem zanimaciju. 
    Gledaj serije… filmove… zovi prijatelje na druženje… odmaraj… piši dnevnik trudnoće… vrijeme brzo prolazi.
    Meni je užasno dosadno doma. Većina frendica radi kroz jutro tako da mi je podosta monotono… Ali eto, učim kuhati, rješavam stvari za vjenčanje (srećom, pa za mjesec dana je vjenčanje, pa imam zanimaciju), kad god stignem se vidim s nekom prijateljicom ili ona/one dođu kod mene… 
    Trenutno nam nije lako jer nismo navikle da neke stvari više ne možemo… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Joj vjerujem vam, najgore je sta sam ja sad ljuta na njega a on nema razumijevanja za mene, i kad ne radi opet doma nesto nađe.. a kad smo u drustvu stalno pricaju kak im je bilo ovdje ili ondje a ja kao da sam pala s marsa hahah i onda su dogovori kud se ide sta se radi, jos kako sad ide lijepo vrijeme sve vise imaju radova u kojima ne mogu sudjelovati, iako smo mi jake i sve trebamo ipak malo paznje, ee i da li vam smeta kad netko tepa bebi u trbuhu hahah ja se bas nekako neugodno osjecam kad mi netko dođe pa gleda u moj trbuh i pocne tepati ili mi govori samo jedi ti nisi gladna ali beba je .. aaa ja dobijem slom zivaca xD


    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Eh da su bar i moje takve 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Tko? Nisam skuzila 😅


    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Meni je sada malo manje cudno kada mi neko dotakne stomak , ali opet mi je nekako… Jedino kada MM prica sa bebom i pomazij u mi je sasvim uredu.. A za glad i slicne potrebe ti najbolje osjetis koliko ti treba i kada i kakako , ostalo samo ignoriraj … Mislim da bi trebao ti dati malo vise paznje, idite skupa u setnje ili ne  znam nesto slicno sto vama odgovara..

    [lilypie.com]

  • Avatar Tamara..

    Tamara..

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Ma prijateljice , to sam komentirala na post od Barbs

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ahaaa, ma moje isto i stalno netko joj pa trudna si joj pa ovo.. uzas ali zbilja mi je uzas kad svi lete za trbuhom i stalno nesto trabunjaju hahaha


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    A ja sam radila do prije 2 tjedna, pa smo onda polako kupovala stvari za porod i bebu (većinu na sniženju 15-50%), čitam o porodu/bebi, malo se tu dopisujem , idem na trudnicke vježbe, šećem sa pesekom, gledam neke filmove i dokumentarce on-line, malo čistim, riješavam neku paprilogiju s bankom i zbog promjene dokumenata, idem na neke tečajeve za trudnice… Iskreno da i imam s kim biti na kavi 2-3 puta dnevno ne bih išla jer mi nekako baš paše odmor i mir.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.