Usamljenost u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    E tog me strah. Ja sam bila skoro pa takva, a čuvala me baka prije vrtića. Kod mene je bio ključan strah od velike grupe djece jer sam bila poslijeratno dijete i nisam baš imala puno društva iz ulice. Svi su još bili po kućama i park je zjapio prazan. Imala sam jednu susjedu za koju sam se jako vezala i to je bilo svo moje društvo. 
    Ali sad su puno bolja vremena. :)
    Samo nek smo zdravi i veseli, a ostalo će nadoći. Valjda ću iskulirati pa ne pretjerati sa tim staklenim zvonom. 
    Evo danas telefoniram sa mamom, nakon pet minuta razgovora već je panično zvala tatu da provjeri što to svrbi psa. :D
    Počešao se lagano po uhu. Koja drama. :)


    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Isuse,pisam na price o tvojoj mami i psu aahaha 😂😂 sretan Uskrs

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Nata

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ovo sto govorite da je nekome dosadno pa se osjeca usamljeno potpuno je pogresno. Ja radim od ponedjeljlka do petka posao mi je fizicki u proizvodnji. Ali kad dodem kuci nemam nikoga da me zagrli ili razgovara sa mnom. Muz je totalno nezainteresiran za mene, a kad imamo seks totalno je odustan. Kad ima vremena provodi ga na mobitelu, otkad sam ostala trudna nista lijepo mi nije rekao, a ja se osjecam totalno nevoljeno I neshvaceno.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Nataša Volarević

    Ovo sto govorite da je nekome dosadno pa se osjeca usamljeno potpuno je pogresno. Ja radim od ponedjeljlka do petka posao mi je fizicki u proizvodnji. Ali kad dodem kuci nemam nikoga da me zagrli ili razgovara sa mnom. Muz je totalno nezainteresiran za mene, a kad imamo seks totalno je odustan. Kad ima vremena provodi ga na mobitelu, otkad sam ostala trudna nista lijepo mi nije rekao, a ja se osjecam totalno nevoljeno I neshvaceno.


    Ovo je bas problem!Jesi probala pricati s njim?A kak se prije trudnoce ponasao?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.