Trudnoća i RTG snimanje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lorenax1y2z3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve! Imam pitanje,,koliko je opasno RTG slikanje zuba u mogućoj trudnići.Nisam sigurna da li je u pitanju trudnoća,jer sam se okupala poslije menstruacije redovne u subotu i tu noć imala odnos,da bi zub slikala u utorak.Napominjem da već pola godine radimo na trudnoći al ništa,,tako da ne vjerujem ni sad,,ali opet me strah…

  • Lorenax1y2z3

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve!Imam pitanje,koliko je opasno RTG slikanje zuba u mogućoj trudnoći.Nidam sigurna da li je u pitanju trudnoća,jer sam se okupala poslije redovne menstruacije u subotu i tu noć sam imala odnos,da bi zub slikala u utorak zbog strahovitog bola u kombinaciji sa upalom sinusa.Napominjem da već pola godine radimo na trudnoći ali ništa,tako da ne vjerujem ni sad,ali crv sumnje ne da mira..Molim vas ta mišljenje..

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Lorenax1y2z3

    Pozdrav za sve! Imam pitanje,,koliko je opasno RTG slikanje zuba u mogućoj trudnići.Nisam sigurna da li je u pitanju trudnoća,jer sam se okupala poslije menstruacije redovne u subotu i tu noć imala odnos,da bi zub slikala u utorak.Napominjem da već pola godine radimo na trudnoći al ništa,,tako da ne vjerujem ni sad,,ali opet me strah…


    Pozdrav. Eto da te pokušam utješiti, kad sam zatrudnila i išla gin, na prvom pregledu s nekih 9 tjedana rekla mi doktorica da smijem slikati zubr, čak i nedaj Bože u slučaju potrebe pluća ili kaj već treba jer to nije tolko jako zračenje da našteti plodu, također je rekla da se smijem šminkat, lakirati nokte, bojati kosu…eto, tako je meni rečeno pa ak su mene lagali lažem i ja…al ne vjerujem, moja doktorica je super, detaljna i oprezna tako da…sretno😀

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ako si imala odnos odmah poslije m sanse za trudnocu su jako male ako ti je ciklus koliko-toliko uredan jer je ovulacija na sredini ciklusa, znaci 14 dana od m.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • MalaMare

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lorenax1y2z3

    Pozdrav za sve!Imam pitanje,koliko je opasno RTG slikanje zuba u mogućoj trudnoći.Nidam sigurna da li je u pitanju trudnoća,jer sam se okupala poslije redovne menstruacije u subotu i tu noć sam imala odnos,da bi zub slikala u utorak zbog strahovitog bola u kombinaciji sa upalom sinusa.Napominjem da već pola godine radimo na trudnoći ali ništa,tako da ne vjerujem ni sad,ali crv sumnje ne da mira..Molim vas ta mišljenje..


    Da te utješim… Ja sam imala prometnu, nisam znala da sam trudna
    RTG glave, čeljusti,ma svegaSnimanje svega, jer su sumnjali na unutarnje krvarenje…. da bi tek drugi dan na gin pregledu se ustanovilo da sam trudna 7,5 tjedana i srčeko je kucalo…Trudnoća,kao i porod, prošlo u najboljem redu… Iako mi je kroz čitavu trudnoću bio veliki upitnik nad glavom da li će sve biti ok, baš iz razloga RTG snimanja…..eto, to je moje iskustvo

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    Danasnji RTG aparati zrace minimalni tako da se ja ne bi brinula. S druge strane priroda je cudo. :)

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.