Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teudnoca

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozzz zanima me pošto mi nije redovna menstruacija a imali smo odnos odma poslije ciklusa zanima me dali postoji mogućnost trudnoće

    Pozzz zanima me pošto mi nije redovna menstruacija a imali smo odnos odma poslije ciklusa zanima me dali postoji mogućnost trudnoće

  • Teudnoca

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Teudnoca

    Pozzz zanima me pošto mi nije redovna menstruacija a imali smo odnos odma poslije ciklusa zanima me dali postoji mogućnost trudnoće


    Nadam se dacu dobiti odgovor u što kraćem vremenu lijep pozdrav

    Pozzz zanima me pošto mi nije redovna menstruacija a imali smo odnos odma poslije ciklusa zanima me dali postoji mogućnost trudnoće

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Ako je bila ovulacija u to vrijeme moguca je trudnoca.. Ako ti nisu redovite, mogucnost da ste pogodili ovulaciju je jako mala.. Mozes pratiti ovulaciju putem trakica na koje piskis pa onda tempirati odnose na taj dan..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Lolipopo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, menstruacija mi nije redovita inače, prije 2 mjeseca je kasnila 5 dana, prošli je dosla 3 dana prije.. Sad mi kasni 11 dana, već 5 dana me boli trbuh i imam osjećaj ko da ću dobit, bole me i bubrezi. Imala sam odnose s dečkom. Danas ujutro sam primjetila proziran rastezljiv iscjedak i predvečer isto.. Pod velikim stresom sam bila cijeli mjesec, zanima me jel postoji mogućnost da nisam ni imala ovulaciju da je preskočila mjesec te da tek sad imam ovulaciju i da kreće novi mjesec. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.