Trudnice studentice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata_h

    renata_h

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    evo i mene :)

    upravo druga bebica na putu,termin 14.01. pa sam trenutno na mirovanju godine.. 
    prve dve godine ekonomskog sam zavrsila u roku uz bebicu i posao sastrane..ali sad vidim da je to zahtjevalo puno zrtve, pa sam odlucila predahnuti i iskoristiti mirovanje godine da se posvetim samo majcinskim obvezama.. a nakon toga nastavljam gdje sam stala :)

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    prva bebica na putu, 15. 1. termin :) još mi je ostao jedan ispit i diplomski na diplomskom studiju ekonomije u Zg, usporedno s time sam i radila… trenutno sam na mirovanju godine i čuvanju trudnoće… nadam se da ću diplomirati do 6.mj iduće godine :)

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Cure, sta je sve potrebno za porodiljnu naknadu kod nas studentica? Samo potvrda s faksa ili jos nesto?
    I zna li tko sta ako se tokom tih godinu dana promjeni status, odnosno diplomiram i prijavim se na burzu, da li se samo nastavlja naknada ili?

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Kad se dijete rodi, na HZZO treba ponijeti presliku rodnog lista za dijete, presliku osobne i zdravstvene iskaznice majke (i original samo da se pokaže), uvjerenje Policijske uprave o prebivalištu majke, potvrdu o redovnom školovanju i još se jedan zahtjev ispuni tamo

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Super, hvala! :)

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    http://public.mzos.hr/Default.aspx?sec=3532 [public.mzos.hr]
    Drage cure, evo izašao je natječaj za državnu stipendiju, pa ako kome treba nek baci oko :)

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Znate li da li nam treba za jos sta potvrda o redovnom studiranju osim za porodiljnu naknadu?

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Mislim da ne treba :)

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Sara


    Mislim da ne treba :)

    Ok, hvala. Nadam se da ne treba. Ako ce trebat jos za sta napisat cu ovdje da se zna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.