Trudnice studentice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Istina, nadam se da hoce, rekla je i mentorica da hoce pa sad odugovlaci. Ali kao sta kazes, glavno da je napisano..

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    pa dosađuj joj dok ne popusti! valjda će shvatit važnost..

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja sam trudnica, uskoro mama (9.12.) termin, na prvoj godini učiteljskog fakulteta, al vanredno. 
    Upisala sam unatoč trudnoći jer smatram da mogu ja to sve lijepo ukomponirati :D

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    To je to! Mama od moje prijateljice je završila medicinu s troje djece, sve se može kad żeliš I imaš podršku :)

  • Avatar Serena2

    Serena2

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Istina ja sam bila na 1. godini diplomskog ekonomije prosle godine trudna, rodila ove godine  u 5.mj, u 9. dana 5 ispita i eto me sad na 2. godini sa bebicom od 5 mjeseci :D

  • oskar91

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    ja sam ostala trudna na drugoj godini. rodila,pauzirala,nakon pauze vratila,odradila godin(,ponovno ostala trudna u meduvremenu),ponovno pauzirala,sad sam na porodiljnom,u treci mjesec se vracam na faks,imam jos jedan semestar do kraja. i uz to sve putujem sa otoka ko redovan student. nista bez podrske obitelji,al sve se moze kad se hoce,samo naprijed :-)

    mia“-”branko

  • Avatar mifi_flora

    mifi_flora

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I ja sam ostala trudna na drugoj godini. Sada sam upisala trecu I termin mi je ovaj tjedan… nadam se da cu uspit sve uskladit. Na srecu imam super obitelj koja mi u svemu pomaze 

  • Avatar Lea6

    Lea6

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam ostala trudna na drugoj godini preddiplomskog. Termin mi je 9.1, ali upisala sam normalno trecu godinu i idem na seminare i predavanja. Nisam pauzirala, studiram u Zagrebu, roditelji su udaljeni 5 i po sati voznje od mene, ali imam super muza koji mi pomaze i u ciscenju i u ucenju i nadam se da cu uspjeti dogurati do kraja ovu trecu godinu uspjesno. Iako mi je najbitnije da s bebicom bude sve u redu pa se trudim ne zivcirati puno oko faxa :))

  • Nicolle93

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pozdrav, drage cure/žene!
    evo da se i ja nadovezem, studentica sam trece godine  te sam u 3.mjesecu trudnoce. termin mi je pocetkom 6.mj. sredinom sestog su vec ispiti, no ionako racunam pola ostaviti za 9.,a tada mi je i diplomski..
    naime, planiram ostati do kraja, no ne znam kako cu zadnja dva mjeseca moci pohadati vjezbe, seminare i ostalo, na mom faksu dosta su strogi sto se tog tice.
     nikako ne bih htjela pauzirati ili nesto, jer mi je ovo prakticki zadnja godina, nakon nje mogu pocet stazirat, sto mi je iz financijskih razloga potrebno sto prije..

    imate li vi kakva iskustva?

    :*

  • Avatar Ana :)

    Ana :)

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hello !!
    Nicolle93, vrlo slična situacija, samo ja nemam staž nego završavam preddiplomski ove godine. Moj termin je 24.05 :)

    “Dijete nosiš u sebi devet mjeseci, u naručju tri godine, a u svom srcu do kraja života.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.