Pobačaj/abortus

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lela14

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ne znam za vas al desila mi se neplanirana trudnoca,kako gledate na kiretazu.Sta je gestacijski mjehur i dali se moze ocistiti odmah    da ne cekam otkucaje da vidim.Beskrajno sam tuzna ali tako mora biti

    Lelica

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    možda me se ne tiče.. ali kad si već ovdje javno stavila pitanje, onda ću ipak napisat svoj odgovor..
    ovo neću napisat jer te osuđujem već zato da možda možda spasis život svome djetetu..
    ne moras gledat otkucaje i slušat iako je to najljepše što ćeš čuti..
    o kiretaži svog živog djteta mislim sve najgore, neznam kako bi nastavila živjet s činjenicom da sam svoje djete dala da ga živog iskomadaju da mu čupaju djelove tjela.. iako nikad od nas nitko nezna u kakvoj sitvaciji će se naći.. još nije kasno, nemoj to radit ni sebi ni svojoj bebi..
    možda neznam koja je tvoja sitvacija ali neznam u kojoj se sitvaciji moras naći da ubiješ svoje vlastito djete, ono je najmanje krivo za sve.. ono je jedino koje nije krivo ničemu..
    kako ćeš se osjećati kad si budes brojala tjedne trudnoće, kako ćeš se osjećati na dan termina..
    iskreno se nadam da ćeš dobro razmislit i da nećeš to napravit.. ne osuđujem te iako moj tekst nije blag ali kako će imalo ljuckosti ostati u nama ako ubijamo vlastitu nevinu djecu, ti si mu majka jedino tebe ima, ti ga jedina možeš zaštitit, a i sama sebe ako to ne napraviš.. želim ti sve najbolje i nadam se da nećeš ugasit taj mali život što raste u tebi..

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tena u potpunosti se slazem s tobom. Gnjusan mi je abortus. Kakva god situacija bila nikad ga ne bi napravila. Ubojstvo nerodenog malog, nevinog bica koje se nema sansu braniti gnjusnije I gore nego ubojstvo koje pocini psihopat. Koliko zena zeli imati djecu, a ne moze zatrudniti. Radi kako hoces, ali to sto napravis ce te pratiti cijeli zivot.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Razmisli dobro zelis li cijeli zivot na savjesti imati ubojstvo VLASTITOG djetea ili z gledati iz dana u dan kako tvoja kopija raste, razvija se, casti te osmjesima, voli te, pokazuje ti svoju ljubav, kad gledas to nevino lice, kad se nasmije, koliko god tesko u zivotu izmami ti osmjeh na lice I u sekundi uljepsa cijeli zivot. Nitko ti nece biti toliko privrzen I zahvalan koliko tvoje dijete. Od nikoga neces osjetiti takvu ljubav I srecu kad te samo pogleda koju ti pruza dijete, najiskrenije I najljepse bice.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    da,neznam koji je razlog tvoje odluke al me jako rastužuje da Bog daje djecu onima koji ih ne žele ,a nama koji bi silom htjele zatrudnit ne možemo…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    DOBRO RAZMISLI, STO HOCES U ZIVOTU, ZASTO BI POBACILA??SVAKO IMA SVOJE RAZLOGE AL JA GLEDAM OVAKO NA TO :  Ćao mama.Ja sam tvoja beba.Još me ne poznaješ,tek sam par sedmica stara.Ubrzo ćeš me upoznati,obećavam ti.Da ti kažem nešto o sebi?Žensko sam,imam predivne plave oči i smeđu kosu.Želim biti doktorica i bit ću to kad odrastem,a ti ćeš me podržati.Volim te mama!Danas sam tako sretna.Svima si pričala o meni.Imaš prekrasan osmijeh.Danas si rekla tati da si trudna.Nije se činio sretan.Ljut je.Zašto mama?Zar me ne voli?Nije mu drago kao tebi.Onda te udario.Osjetila sam kako si pala,a rukama štitila mene.Ja sam dobro,ne plaši se.Zašto je to učinio?Napokon me možeš vidjeti,stomak ti je malo veći i jako si ponosna na mene.Danas si išla sa svojom mamom i kupovala robicu za mene,bila si tako sretna.Pjevaš mi i imaš najljepši glas na svijetu.I kad mi pričaš osjećam se tako sigurno,volim te svim svojim malim srcem!Sada mogu micati nogicama i rukicama!Kad diraš stomak,miluješ me!Danas je opet došao tata,opet te udario.Rekao je da moraš abortirati.Rastužio te.A što znači abortirati?Zašto me ne voli?Hej mama prošla su 3 dana od kad si vidjela tatu.Nisi dirala stomak,nisi mi pjevala,nisi mi pričala.Zar me ne voliš?Ja te još uvijek volim svim svojim srcem.Tužna si.Stara sam 21 tjedan,mama zar nisi ponosna na mene.Idemo negdje gdje nisam bila.Uzbuđena sam.Izgleda kao bolnica.Rekla sam ti da želim biti doktorica.Nadam se da ćeš biti uzbuđena kao ja.Mama srce ti ubrzano kuca,plašim se.Doktori pričaju sa tobom,imam osjećaj da će se nešto loše dogoditi.Jako sam uplašena mama!Reci mi da me voliš?Ja tebe volim.Mama boli me!Reci im da prestanu.Mama jako,jako me boli,prestanite.Ne brini mama na sigurnom sam među anđelima.Rekli su mi što si uradila.To se zove abortus.Zašto si to napravila?Zar me više ne voliš.Mama meni je jako žao,jesam li nešto loše napravila?Volim te svim svojim malim srcem,ali zašto si me ubila?Mama ja želim živjeti sa tobom,ne želim biti ovdje.Želim da me opet voliš,želim biti doktorica plavih očiju i smeđe kose.Al ja te ipak volim mamice.Zbogom.

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Marincica


    DOBRO RAZMISLI, STO HOCES U ZIVOTU, ZASTO BI POBACILA??SVAKO IMA SVOJE RAZLOGE AL JA GLEDAM OVAKO NA TO :  Ćao mama.Ja sam tvoja beba.Još me ne poznaješ,tek sam par sedmica stara.Ubrzo ćeš me upoznati,obećavam ti.Da ti kažem nešto o sebi?Žensko sam,imam predivne plave oči i smeđu kosu.Želim biti doktorica i bit ću to kad odrastem,a ti ćeš me podržati.Volim te mama!Danas sam tako sretna.Svima si pričala o meni.Imaš prekrasan osmijeh.Danas si rekla tati da si trudna.Nije se činio sretan.Ljut je.Zašto mama?Zar me ne voli?Nije mu drago kao tebi.Onda te udario.Osjetila sam kako si pala,a rukama štitila mene.Ja sam dobro,ne plaši se.Zašto je to učinio?Napokon me možeš vidjeti,stomak ti je malo veći i jako si ponosna na mene.Danas si išla sa svojom mamom i kupovala robicu za mene,bila si tako sretna.Pjevaš mi i imaš najljepši glas na svijetu.I kad mi pričaš osjećam se tako sigurno,volim te svim svojim malim srcem!Sada mogu micati nogicama i rukicama!Kad diraš stomak,miluješ me!Danas je opet došao tata,opet te udario.Rekao je da moraš abortirati.Rastužio te.A što znači abortirati?Zašto me ne voli?Hej mama prošla su 3 dana od kad si vidjela tatu.Nisi dirala stomak,nisi mi pjevala,nisi mi pričala.Zar me ne voliš?Ja te još uvijek volim svim svojim srcem.Tužna si.Stara sam 21 tjedan,mama zar nisi ponosna na mene.Idemo negdje gdje nisam bila.Uzbuđena sam.Izgleda kao bolnica.Rekla sam ti da želim biti doktorica.Nadam se da ćeš biti uzbuđena kao ja.Mama srce ti ubrzano kuca,plašim se.Doktori pričaju sa tobom,imam osjećaj da će se nešto loše dogoditi.Jako sam uplašena mama!Reci mi da me voliš?Ja tebe volim.Mama boli me!Reci im da prestanu.Mama jako,jako me boli,prestanite.Ne brini mama na sigurnom sam među anđelima.Rekli su mi što si uradila.To se zove abortus.Zašto si to napravila?Zar me više ne voliš.Mama meni je jako žao,jesam li nešto loše napravila?Volim te svim svojim malim srcem,ali zašto si me ubila?Mama ja želim živjeti sa tobom,ne želim biti ovdje.Želim da me opet voliš,želim biti doktorica plavih očiju i smeđe kose.Al ja te ipak volim mamice.Zbogom.

    omg, nemam riječi..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    lela


    Ne znam za vas al desila mi se neplanirana trudnoca,kako gledate na kiretazu.Sta je gestacijski mjehur i dali se moze ocistiti odmah    da ne cekam otkucaje da vidim.Beskrajno sam tuzna ali tako mora biti

    Mislim da je bolje da potražiš mišljenje na nekom drugom forumu jer ovdje smo svi kao jedna obitelj, dječica su nam nešto najvrijednije što imamo i budiš tugu u nama sa svojim postom, jer ima puno djevojaka, mama, koje žele dijete a ne mogu ga imati, zatrudniti a ti nama pričaš o početku života koje nazivaš gestacijski mjehur…..To nije gestacijski mjehur, to je tvoje dijete! Mislim da ovdje ne trebaš tražiti tuđe mišljenje nego sama odlučiti da li želiš biti mama ili ne, tko smo mi u tvom životu da odlučimo umjesto tebe i da ti damo savjet još i kako to napraviti! Mislim stvarno, nemam riječi.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja mislim da nije tako loše što se javila upravo ovdje jer se stalno nadam da će ova mama promjeniti mišljenje i da će nam se pridružit ovdje kada osjeti prve simptome, prve leptiriće i pokrete djeteta i da ćemo se s njom radovti cjeloj njenoj trudnoći i porodu..
    mislim da je dobro da zna da će ovdje imat podršku da zadrži svoje dijete jer je lakše kada sama nemoras prolaziti kroz sve to..

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Draga Lela,iako mislim da si mozda pogrijesila sta si pitanje postavila bas na ovom mjestu jer su ovdje pretezno zene koje zarko zele napokon postati mame,ipak te pokusavam shvatit i pitam se da li je tvoje pitanje mozda poziv upomoc?Ne znam koliko imas godina i sta je razlog takvom razmisljanju ali ti iskreno i iz srca savjetujem da dobro razmislis.I sama kazes da si beskrajno tuzna,pa ako je to zaista tako onda se pokreni i potrazi pomoc na strucnim mjestima.Zelim ti svu srecu !

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.