Tlak u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Inace imam niski tlak, ali od kad sam trudna savrsen mi je. 120/75

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mmama


    meni se dogodilo nešto zanimljivo, tlak inače po školski, kao i u prvoj trudnoći, išla sam vadit krv ( nemam problema ni sa iglaama, ni bijelim kutama i sl) i veli dragi da su mi se tlakovi izravnali, a u tom slučaju padate u nesvjest. dakle vozim se u tram, dvije stanice samo i odjednom u sekundi ispred mene sve bijelo, ne čujem od zvonjave u ušima, ne vidim 2 i pol cm ispred sebe, oblio me takav znoj da je gospon do mene pitao trebam li sjest da se vidi da mi nije dobro, svi u tram buljili, oprostite na izrazu sva sam se zasrala živa već sam se vidla na podu i u hitnoj.. eto nema razloga jednostavno je tak došlo, ugl uvijek vodu sa sobom, i nekaj slatkoga, a  ako osjetite da vam nije dobro recite prvom do sebe da bi se mogli srušit.. strah me pomislit da je limač bio samnom kaj bi, eto dva dana poslje nemrem doć k sebi, trudnice, pazite se

    to se meni znalo dogadati prije trudnoce, a i sad imam problem s niskim tlakom.

    isto tako u tramvaju… ugl.u takvoj situaciji dobro je sjesti i spusiti glavu medu koljena! naravno uvijek imati vodu sa sobom i duboko disati! izaci van na prvoj stanici zbog zraka!  

    uzasan osjecaj!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moj tlak je ama bas na svakom pregledu 120/70. nije mi doktorica nikad nista rekla u vezi njega…valjda je to ok…mislim da je takav normalan.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    120/80 je normalan tlak, tako da su to mala odstupanja :)

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a da…to je onda zanemariva razlika. nisam inace nikad imala problema s njim. evo bas mi je prije mjesec dana rodila poznanica i cijelu trudnocu joj je tlak bio ok i odjednom joj se povisio i provela 2 dana u bolnici zbog toga i rodila na carski…tak da je to dosta gadna stvar…a tesko je utjecat na tlak…lakse je utjecat na secer nego na tlak.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    koliki je secer u granicama normale za trudnice??zna li netko..

  • mimy

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    cedevita


    koliki je secer u granicama normale za trudnice??zna li netko..

    Za trudnice bi secer nataste trebao bit do 5.1. Ja sam imala 5.2 nataste i odmah mi dijagnosticirali gestacijski dijabetes.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    o boze pa zar odmah tako reagiraju na to…. ja idem u petak vadit i jako se bojim kakav ce biti…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja ga svaki tjedan mjerim i taman je, a na svakom pregledu povisen hehe 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    morat cu ga i ja izmjerit prije petka…. da se znam pripremiti..

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.