Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    E waston draga, toga me strah, zamisli kupim si kutiju i sprasim ju cijelu
    A ja sam ti neki cudan tip osobe, znaci to sam jednom prekrizila i ako sad zapalila osjecala bih se kao da sam se izdala, nisam jos nikako isla na folikulometriju jer kak je M stalno bio po terenima realno su male sanse bile za trudnocu, tek smo sad u 9 mj poceli pratit malo sve to
    Nadam se da od 07. pa do 14.-tog nece imat neke glupe smjene pa da cemo pokriti sve plodne dane
    Ja vjerujem da ce se primiti nekako imam filing (ili je to samo moja ogromna zelja)

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mimi20 - ♥️➕
    Lala - ♥️ ➕
    Tam7 - ♥️➕
    Nikkas -♥️ ➕
    Alehandra - ♥️➕
    Lussi - ♥️➕
    Zepa555 - ♥️➕
    Tinceee2205 - ♥️➕
    ODBROJAVANJE 9.MJESEC ➕:
    Leoni - 28.09. - 3 dana kasni ❤️
    ODBROJAVANJE 10.MJESEC ➕:
    Irenaa0809 - 01.10. - ❤️➕
    Lollypop - 01.10.  - danas ♥️
    Bella- 03.10. - 2 dana ♥️
    Missy87 - 04.10. - 3 dana ♥️
    Anabelaaaa - 5.10. - 4 dana♥️
    Olimpija - 06.10. - 5 dana ❤️
    Mirjam2 12.10. - 11 dana ❤️
    Inana1- 15.10. - 14 dana❤️
    Chloe - 17.10. -  16 dana ❤️
    Freya_444 - 20.10. - 19 dana♥️ 
    Andela111 - 22.10. - 21 dan❤️
    Ancioo- 27.10. - 26 dana ♥️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leoni gdje si? Jel stigla m ili +? 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Drage zenice, nisam vec neko vrijeme navratila pa da se malo javim. Doci ce sve u najbolje vrijeme, iako je nekada jako tesko vjerovati u to. Nemojte se predavati, recite same sebi zasto ste u svemu ovome i dalje u borbu. Vidite da niste same. Uostalom za svaki eventualni problem postoji rjesenje. Tako da samo hrabro! Mislim na vas i zelim vam svu srecu i da sto prije ugledate plusic ❤

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Uz kavicu vas obavezno citam. Nemam sto pametno za reci. Malo sam u bolovima i cekam da m prode. Trenutno sam u tako nekom cudnom stanju, valjda jer sam se razocarala, i sad ne znam vise sta zelim. Odlucila sam ovaj mjesec pauzirati jer vidim da je ova opcinjenost trudnocom pocela lose utjecati na mene. Doslovno ne vidim nista osim toga kako smo poceli raditi na bebi. Kao da sam paralizirana. Pogotovo taj period oko m, tu sam luda skroz. Kad bi znala da ovaj mjesec nebi tako postupila, pokusavala bi i ovaj mjesec, ali…mislim da nisam spremna. Kako ste vi?

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    pupetta

    Drage zenice, nisam vec neko vrijeme navratila pa da se malo javim. Doci ce sve u najbolje vrijeme, iako je nekada jako tesko vjerovati u to. Nemojte se predavati, recite same sebi zasto ste u svemu ovome i dalje u borbu. Vidite da niste same. Uostalom za svaki eventualni problem postoji rjesenje. Tako da samo hrabro! Mislim na vas i zelim vam svu srecu i da sto prije ugledate plusic ❤


    Draga nasa kako si nam ti? Bebac oK?Znas li sto nosis
    Mokosh razumijem kaos u tvojoj glavi, tako i meni bude

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Mokosh

    Jutro cure! Uz kavicu vas obavezno citam. Nemam sto pametno za reci. Malo sam u bolovima i cekam da m prode. Trenutno sam u tako nekom cudnom stanju, valjda jer sam se razocarala, i sad ne znam vise sta zelim. Odlucila sam ovaj mjesec pauzirati jer vidim da je ova opcinjenost trudnocom pocela lose utjecati na mene. Doslovno ne vidim nista osim toga kako smo poceli raditi na bebi. Kao da sam paralizirana. Pogotovo taj period oko m, tu sam luda skroz. Kad bi znala da ovaj mjesec nebi tako postupila, pokusavala bi i ovaj mjesec, ali…mislim da nisam spremna. Kako ste vi?


    Moram ti reć da prva dva mjeseca kad smo oko prve T počeli raditi na bebi, ja sam valjda 24 sata na dan 7 dana u tjednu razmišljala o tome, čitala o tome, osluskivala sve simptome i stalno bila u tome, iako smo “laganije” krenuli u to, u mojoj glavi je bilo samo to. I taj treći mjesec kad sam i ostala trudna, rekla sam da neću više na to toliko misliti, da neću forsirati sex samo u plodne dane i brojati kaj još i koliko treba nego cemo taj mjesec pustiti (odnosno ja u glavi) i eto dogodilo se. A ova dva mjeseca prije sam i na folikulometrije išla i znala kad je O i sve pa se nije primilo. A mjesec kad se primilo smo se i više keksali iz volje i želje i iz opuštenosti.
    Tako da te skroz razumijem. I ja kod sebe primjećujem opsjednutost s tim, sa simptomima i toliko željom pogotovo kad znam da sam prije nekoliko mjeseci u trbuhu imala malu bebicu, tim više još žarko želim ponovo. Ali stvarno se treba mentalno od toga malo maknunuti, ne odustati ili ne raditi na tome, nego sebi u glavi dati uz to oduška i za druge stvari.

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Pupetta hvala sto si nam se malo javila, kako podnosis trudnocu ? ♥
    U kojoj si grupi sada, jel si naletjela negdje na Hope,Zaru ?  Ja ih ne mogu naci…a voljela bih malo znati kako su.
    Bella pametno zboris, volim citati tvoje postove 👆♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Teeea

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Teeea

    Lijep pozdrav svima, moj post će biti malo duži, kako bih mogla objasniti situaciju. Ciklusi si mu redoviti svaki 28-30 dana. Zadnju M sam imala 24.8 i trajala je normalno 5 dana. Odnos sa dečkom sam imala 13.9 sa ejakulacijom, iako ne planiramo bebu, po aplikaciji mi nisu bili plodni dani, međutim 14.9 sam napravila ovulacijski test cisto da budem sigurna, koji je bio pozitivan, testna crtica je bila crvena kao kontrolna. To je bio 22. Dan ciklusa. Po Menstrualnom kalenderu( aplikaciji) sam trebala dobiti 20.9 međutim nisam dobila. Bolio me doljni dio leda, nista strašno kao neka tupa bol. Nikakvih drugih simptoma nisam imala. Napravila sam dva testa koja su negativna. Onda sam računala ako od ovulacije do menstruacije treba 14 dana, trebala sam dobiti 27.09. 26.09 sam primijetila prilikom brisanja nakon male nužde jako svijetlo rozni iscjedak, i mislila sam dobiti ću, stavila sam uložak. Bol u leđima se pojačala i to dosta, Medutim krvarenje je krenulo jako oskudno, na ulosku je bilo par marljica nista značajno, a prilikom brisanja je bilo malo krvi koja je bilo svježa, kao da sam se npr porezala. Bez ugrušak, neugodnog mirisa, jedino sto sam primijetila da su bile 2-3 tanke žilice. To je trajalo do 28.09. 29.09 nista sve cisto. 30.09 točnije sada opet sam primijetila svijetlo roza iscjedak, koji vjv ne bih primjetila da wc papir nije bijel. Zbunjena sam, ne znam dal bih trebala napraviti još koji test. Termin kod ginekologa imam 20.10. Oprostite na dugackom postu. I hvala 😊

    Hej🤗🤗 napravi još jedan test sad za svaki slučaj. Jer ako je T trebalo bi do sad pokazati već..


    Hvala na odgovoru, napraviti cu test ovih dana. Iako sam se čula sa svojom ginekologicom. I rekla mi je da je od kasne ovulacije koja se desilo u mom slučaju, najbolje pričekati 5-7 dana od implantacije, ako je to uopće bila implantacija. U svakom slučaju hvala. 😊😊😊

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Mokosh

    Jutro cure! Uz kavicu vas obavezno citam. Nemam sto pametno za reci. Malo sam u bolovima i cekam da m prode. Trenutno sam u tako nekom cudnom stanju, valjda jer sam se razocarala, i sad ne znam vise sta zelim. Odlucila sam ovaj mjesec pauzirati jer vidim da je ova opcinjenost trudnocom pocela lose utjecati na mene. Doslovno ne vidim nista osim toga kako smo poceli raditi na bebi. Kao da sam paralizirana. Pogotovo taj period oko m, tu sam luda skroz. Kad bi znala da ovaj mjesec nebi tako postupila, pokusavala bi i ovaj mjesec, ali…mislim da nisam spremna. Kako ste vi?

    Moram ti reć da prva dva mjeseca kad smo oko prve T počeli raditi na bebi, ja sam valjda 24 sata na dan 7 dana u tjednu razmišljala o tome, čitala o tome, osluskivala sve simptome i stalno bila u tome, iako smo “laganije” krenuli u to, u mojoj glavi je bilo samo to. I taj treći mjesec kad sam i ostala trudna, rekla sam da neću više na to toliko misliti, da neću forsirati sex samo u plodne dane i brojati kaj još i koliko treba nego cemo taj mjesec pustiti (odnosno ja u glavi) i eto dogodilo se. A ova dva mjeseca prije sam i na folikulometrije išla i znala kad je O i sve pa se nije primilo. A mjesec kad se primilo smo se i više keksali iz volje i želje i iz opuštenosti.
    Tako da te skroz razumijem. I ja kod sebe primjećujem opsjednutost s tim, sa simptomima i toliko željom pogotovo kad znam da sam prije nekoliko mjeseci u trbuhu imala malu bebicu, tim više još žarko želim ponovo. Ali stvarno se treba mentalno od toga malo maknunuti, ne odustati ili ne raditi na tome, nego sebi u glavi dati uz to oduška i za druge stvari.


    Upravo to, samo to je toliko tesko, barem meni. Stvarno ne znam koji mi je vrag. 😅 A morat cu naci nacin, nema druge… 🙃

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.