Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Kona13

    valentina_23

    Hvala curee😁 hopsamo danas 😁

    Samo ti hopsaj

    Ja bi testirala i sutra ujutro i popodne


    Testirati cu ☺️ danas cijeli dan imam prozirni i rastezljivi iscjedak, ne nesto pretjerano ali ga ima 😁

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Hope-➕❤️
    Kona13- ➕ ❤️
    Zara01- ➕❤️
    Jagodica- ➕❤️
    Na čekanju➕🤞 :
    Mare. su09.08.
    Missy8711.08.
    Anabelaaaa14.08.
    Kontesa115.08.
    Sanjarka8817.08.
    Pupa19.08.
    U novom su ciklusu❤️ 🤞:
    Tinchica20.08.
    Valentina_2321.08.
    Mara Kokosica- 23.08.
    Watson- 24.08.
    Tissa- 27.08.
    Maša25- 29.08.
    PeaceLily -03.09.
    Andela111- 03.09.
    Evo nam popisa. Imam u nedjelju zakazan pregled (docent mi dezuran), znam da je jos raaano, ali neka on potvrdi i stavi pecat 🥰 molim se da bude sve u redu, drzite mi fige. Javim kako je bilo🤗 Rekla sam dragom, nisam mogla drzat za sebe
    Reakcija je bila nekako ovako: “ma da, zajebavas” -> “stvarno?” -> sok, nevjerica -> “sigurna si 100%” i onda grljenje bez kraja🥰 i sad sam se otusirala i ispod pidzame nemam jos gacice, dragi :“Pa ne mozes tako hodat po stanu!!! Hoces da nam beba padne van?!?!”😍😂


    🥰🥰🥰🥰 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Cure ne znam tko je potegao temu oko opadanja kose.. Pa evo da vam javim utiske o cimetu i lovorovom listu.. Znaci ja sam to jucer prvi put koristila i meni je to top🤩 Dok sam prala kosu jucer umjesto tri sake ja sam izvadila 1 saku kose iz sifona.. Ali mislim da je i ta kosa od moje punđe jer je bila upetljana.. Danas cijeli dan se cesljam i mozda na cetki bude 2-3 dlake, dok je prije znala biti puna četka moje koseee🙄  kada prođem prstima kroz kosu “ne ljepe” mi se dlake za prste 😁 meni je upalilo pa eto ako kojoj treba ☺️
    Znam da nije vrijeme i mjesto za takvu temu, ali jedna cura je bila potegla tu temu oko opadanja kose i akni na licu, no ne znam koja a neda mi se traziti po temi.. Izvinite 💝 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hope   - ➕❤️
    Kona13 -  ➕ ❤️
    Zara01 - ➕❤️
    Jagodica - ➕❤️
    Na čekanju ➕🤞 :
    Mare. su 09.08.
    Missy87 11.08.
    Anabelaaaa 14.08.
    Kontesa1 15.08.
    Sanjarka88 17.08.
    Pupa 19.08. 
    Tinchica 20.08.
    U novom su ciklusu❤️ 🤞:
    Valentina_23 21.08.
    Mara Kokosica - 23.08.
    Watson- 24.08.
    Tissa - 27.08. 
    Mokosh - 28.08.
    Maša25 - 29.08.
    PeaceLily - 03.09.
    Andela111 - 03.09.

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Dobro jutro drage trudilice ☕

    Ja spremna za novi radni dan, a lipo je dosao onaj neradni jucer 😁

    Valentina javi sta kaze lh danas? 😊🤞🤞🤞🤞

    Tinchica ajde stavi sliku lh testica koje si radila, bazalnu mjeris? Ako da, onda ces svakako utvrdit dal je bila o 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Ja sam sva zbedirana… jucer smo dragi i ja pricali navecer, pa je rekao da je mozda test nevazeci, ako je samo tako svijetla crtica. Uplasilo me to da nisam zaista zabrijala. Uglavnom, danas nakon posla idem po jos testic, da ponovim sutra ujutro, kad ce crtica bit tamnija nadam se, a i doktor u ned onda potvrdit 100%. Rekla mi majka “Ma to ti je tipicno musko razmisljanje”… crrica je crtica 😌 svejedno cu sutra ili prekosutra jos jednom pisnut - cisto radi svoga mira. Gibam na posao. Drze se cure! Ljubim vas 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Ja sam sva zbedirana… jucer smo dragi i ja pricali navecer, pa je rekao da je mozda test nevazeci, ako je samo tako svijetla crtica. Uplasilo me to da nisam zaista zabrijala. Uglavnom, danas nakon posla idem po jos testic, da ponovim sutra ujutro, kad ce crtica bit tamnija nadam se, a i doktor u ned onda potvrdit 100%. Rekla mi majka “Ma to ti je tipicno musko razmisljanje”… crrica je crtica 😌 svejedno cu sutra ili prekosutra jos jednom pisnut - cisto radi svoga mira. Gibam na posao. Drze se cure! Ljubim vas 😘


    Test je nevazeci ako nema nikakve crte kolko ja znam, a i da je nezz kolko svijetla je T, to pise i u uputstvima. Dobro ti je majka rekla, slusaj nju… ispada onda da smo mi sve zabrijale ovdje, joooj ti muski…😑

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Leoni

    valentina_23

    Cure ne znam tko je potegao temu oko opadanja kose.. Pa evo da vam javim utiske o cimetu i lovorovom listu.. Znaci ja sam to jucer prvi put koristila i meni je to top🤩 Dok sam prala kosu jucer umjesto tri sake ja sam izvadila 1 saku kose iz sifona.. Ali mislim da je i ta kosa od moje punđe jer je bila upetljana.. Danas cijeli dan se cesljam i mozda na cetki bude 2-3 dlake, dok je prije znala biti puna četka moje koseee🙄 kada prođem prstima kroz kosu “ne ljepe” mi se dlake za prste 😁 meni je upalilo pa eto ako kojoj treba ☺️
    Znam da nije vrijeme i mjesto za takvu temu, ali jedna cura je bila potegla tu temu oko opadanja kose i akni na licu, no ne znam koja a neda mi se traziti po temi.. Izvinite 💝

    Ja sam bila ta 😊😊
    Ajd molim te napisi jos jednom celu proceduru sta ide kada se pare i ostalo.
    Hvala ti 😊😊 ja sam primetila da mi vise opada u lutealnoj fazi. Ali nadam se da ce jos kratko trajati dok se telo ne vrati u normali


    1L vode, 4-5 lovorovog suhog lista, 2 stapica cimeta, kuhati 15 minuta, i presipati u neku posudu ili spricu, ali bez lovora i cimeta, i to moze stajati mjesec dana, 2 puta tjedno natrljati tjeme, korijen kose s time i ostaviti sat vremena tako, nakon toga isprati to i oprati kosu sa normalnim samponom, regeneratorom, maskom sva sve vec koristite za pranje kose ☺️

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Dobro jutro drage trudilice ☕

    Ja spremna za novi radni dan, a lipo je dosao onaj neradni jucer 😁

    Valentina javi sta kaze lh danas? 😊🤞🤞🤞🤞

    Tinchica ajde stavi sliku lh testica koje si radila, bazalnu mjeris? Ako da, onda ces svakako utvrdit dal je bila o


    Hocuuu☺️ sa drugim urinom cu testirati ☺️ 
    ujutro jako puno sluziii rastezljive je biloo😁 a moze biti i sperma jer smo hopsali sinoc 🤭

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu


    Sanjarka88 🦋

    Dobro jutro drage trudilice ☕

    Ja spremna za novi radni dan, a lipo je dosao onaj neradni jucer 😁

    Valentina javi sta kaze lh danas? 😊🤞🤞🤞🤞

    Tinchica ajde stavi sliku lh testica koje si radila, bazalnu mjeris? Ako da, onda ces svakako utvrdit dal je bila o


    https://ibb.co/RPt23wz [ibb.co]
    https://ibb.co/stSFbsm [ibb.co]
    Evo chart i trakice, i premom i ff pokazuju M 22.08, pa da mi ispravis u tabeli…a O po tim app treba bit preksutra, sad mozda naglo skoci..stvarno nezz🤷‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.