Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Pupa

    Sanjarka88 🦋

    Pupa

    Sanjarka88 🦋

    Pupa

    Jagodice Čestitaaaaaaaaam 😊😊😊😊

    Bila o? 🤞

    Po svim naznakama je danas O. 😉

    Navali 🤞🤞🤞🤞🤞

    Tko će dočekat pišanje na testić 🤣


    😂 
    Vjecni zenski problem 😊 nestrpljivost 🤦‍♀️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • marija730

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage hvala vam puno samo da vam javim maloprije sam dobila menstruaciju sad me samo zanima koji je razlog pa mi je kasnilo 15 dana 

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Andela111

    Da, slazem se ja bih odmah da sam T…🥳🥳🥳


    Slažem se. Da odmah možemo napravit test i da znamo 😉😊

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    marija730

    Drage hvala vam puno samo da vam javim maloprije sam dobila menstruaciju sad me samo zanima koji je razlog pa mi je kasnilo 15 dana


    Moze biti svasta. Odi svom ginekologu i obavi pregled. Moze biti da je do policisticnih jajnika… i svakako porazgovaraj o kontracepciji. 

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Andela111

    Vidim da pise da pokusavate od 2018 znaci sve ok sa vama samo nikako da se uvati? Moj kolega sa suprugom isto tek nakon 1 godine i 6 mj napravili bebu.


    Nažalost ja imam problema s kralježnicom i operirala sam ju pa nismp svaki mjesec radili na bebi, ali kad se svi mjeseci spoje dođe preko godine dana. Ja imam malo povišen prolaktin, a suprug ima astenozoospermiju (manjak progresivno pokretnih). Imali smo jednu biokemijsku trudnoću (barem za jednu sam sigurna) 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Leoni

    Pupa jesu ti radili onaj test sa cerviksom sto uzimaju deo i onda pustaju spermice da vide da li probijaju?


    Radila sam samo HSG

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Leoni

    Pupa

    Leoni

    Pupa jesu ti radili onaj test sa cerviksom sto uzimaju deo i onda pustaju spermice da vide da li probijaju?

    Radila sam samo HSG

    Mene su uputili ako bude hsg u redu na kremer test. Da vide da li moje telo daje spermatozoidima da prodju proz cerviks. Mislila sam da si mozda radila.


    Nisam, iskreno, niti čula za to. Nitko mi to nije spomenuo kad sam išla na razgovor na humanu na dogovor koje se pretrage još trebaju napraviti. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Leoni

    Pupa

    Leoni

    Pupa

    Leoni

    Pupa jesu ti radili onaj test sa cerviksom sto uzimaju deo i onda pustaju spermice da vide da li probijaju?

    Radila sam samo HSG

    Mene su uputili ako bude hsg u redu na kremer test. Da vide da li moje telo daje spermatozoidima da prodju proz cerviks. Mislila sam da si mozda radila.

    Nisam, iskreno, niti čula za to. Nitko mi to nije spomenuo kad sam išla na razgovor na humanu na dogovor koje se pretrage još trebaju napraviti.

    Meni su odmah to rekli sta trebam da proverim i onda se odlucuje sta ce dalje. I ja sam tada prvi put cula, ja sam u klinici u Austriji. Ako je taj test pozitivan a jajovodi prohodni onda se radi inseminacija. Ako su jajovodi zapuseni onda se odmah radi VTO. Tako su mi rekli


    Nama su rekli da se javimo u 9. mj za inseminaciju jer su jajovodi prohodni. Nadajmo se da nam neće niti trebati 🤞

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    pupetta

    Jagodicedraga, cestitam od srca! 🙏 Neka ti je sa srecom, uzivaj u svakome trenutku! Zelim ti mirnu i urednu teudnocu te zdravu i veselu bebicu 🥰❤

    Jesi bila na pregledu?


    Jesam, sve je uredno, beba se smjestila i srce kuca 🙏❤

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jel treba jos da tamni crta ili je pik? 😁
    https://ibb.co/j6y3Gc5 [ibb.co]

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.