Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Aj sad mi je lakse. Jos da se javi neka cura koja je tako ipak ostala trudna i rodila bebu

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Morat cu mu rec ovaj tjedan da se onda malo zadrzi hahah a da ne ispali van odma pa napravi vakum 😂😂😂ko da odstopava hahahhaha

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    nogice u zrak ili jastuk pod guzu i ne bude nista iscurilo dok se ne ustanete ili sjednete,istina da meni nije jos upalila ta taktika ali nastavljam to prakticirati 👆😂

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    malamarelica

    Aj sad mi je lakse. Jos da se javi neka cura koja je tako ipak ostala trudna i rodila bebu


    To vam je cure sasvim normalno😊 za oplodnju je dovoljan samo jedan spermij😊 isto sam prolazila mjesecima, i evo ga sad, sin 16mj😊 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Snoopyiicaa

    malamarelica

    Aj sad mi je lakse. Jos da se javi neka cura koja je tako ipak ostala trudna i rodila bebu

    To vam je cure sasvim normalno😊 za oplodnju je dovoljan samo jedan spermij😊 isto sam prolazila mjesecima, i evo ga sad, sin 16mj😊


    Hjooj ja sam vec mislila da sam luda kao sta mislim da je to tak… 

    Cak sam negdje cula da zene preko noci stave m. Čašicu da spriječe i kao navodno im je pomoglo.. A ginekologica mi kaze na to da je to zeznuto ako muz ima npr neku bakteriju\infekciju a da to ne znamo

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Curkee kako staviti sliku? 

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Evo i mene, pratim temu.
    Pocela sam stavljat jastuk pod guzu i dizat noge pa se muz smije! 😂 Kazem ja pa iscuri van, a on meni pa mora nesto iscuriti, nisi spuzva hahahaha
    Ugl, ja mislim da mi to previse kemijamo u glavi i stresiramo se. Treba ostati lezati neko vrijeme i to je to, dovoljan je uostalom samo jedan da se desi cudo! 😊

    [lilypie.com]

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Izgleda da ništa od ovog mojeg pozitivnog testa😔 7.polako stiže… Prisutan je smeđi iscjedak i nema ga puno tek toliko…neznam trebam li se brinuti ili ne….gin mi sutra tek radi popodne…nemam nikakve bolove niti grčeve kao i uvjek pred menstruaciju😞 zašto mi je kasnila nije mi jasno test je rađeni vidi se crta u prvom prozorčiću ali slabo… I sada smeđi iscjedak..😢

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Mimi_Mimi

    Izgleda da ništa od ovog mojeg pozitivnog testa😔 7.polako stiže… Prisutan je smeđi iscjedak i nema ga puno tek toliko…neznam trebam li se brinuti ili ne….gin mi sutra tek radi popodne…nemam nikakve bolove niti grčeve kao i uvjek pred menstruaciju😞 zašto mi je kasnila nije mi jasno test je rađeni vidi se crta u prvom prozorčiću ali slabo… I sada smeđi iscjedak..😢


    Meni ovo zvuci kao biokemijska.. Ali mozda jos ni nije gotovo.. 

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    Mimi_Mimi

    Izgleda da ništa od ovog mojeg pozitivnog testa😔 7.polako stiže… Prisutan je smeđi iscjedak i nema ga puno tek toliko…neznam trebam li se brinuti ili ne….gin mi sutra tek radi popodne…nemam nikakve bolove niti grčeve kao i uvjek pred menstruaciju😞 zašto mi je kasnila nije mi jasno test je rađeni vidi se crta u prvom prozorčiću ali slabo… I sada smeđi iscjedak..😢

    Meni ovo zvuci kao biokemijska.. Ali mozda jos ni nije gotovo..


    Počela sam češće ići na wc… Sada sam bila malo prije… Obrisala sam i nema baš previše… Da li je moguće da je implantacija? Ako i jesam trudna današnjim danom ulazim u 6. Tjedan trudnoće…mozda je to… Želim misliti pozitivno ali opet tužna sam😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.